Kreslené jiné

YOU´RE NOT ALONE by KikiTH

8. června 2012 v 10:34 | ilon
Krásná kresba, že ? Tohle se Kiki opět povedlo, tentokrát nebudu psát o propracovanosti, ale o významu. Miluji obrázky, které něco říkají, a mají svůj význam.
Je úplně jedno, že se to tentokrát netýká TH, ale je skvělé nebýt sám a mít koho obejmout, to bych přála opravdu každému :-) Mít někoho, koho můžete pořádně obejmout, myslím tím samozřejmě doopravdy, reálně, ne jen internetově, to samozřejmě není vůbec ono :-)

Milá Kiki, děkuji za zaslání tohoto krásného obrázku a tamto pošli, budu se těšit :-)

Dnes je úžasný den nemyslíte ? Máme pátek, před námi víkend, no co víc si můžeme přát ? Tak si to krásně užijte

A někomu dnes přeji Šťastnou cestu !!!!! A Šťastný návrat :-)


Naruto & Hinata by Kiki

30. ledna 2012 v 9:01 | ilon
Tak po delší době tady zase máme tvorbu od Kiki, tentokrát kresbu. Je to opravdu nádherné, Kiki rozhodně malovat umí a zamilované obrázky to je to, co tady opravdu chybí. Takže jsem velmi ráda, že tu konečně něco takového máme a tenhle styl se mi mimořádně líbí - dokonalé ;-)


Kiki - je to krása, moc se ti to povedlo a já ti moc děkuji za zaslání !!!!! :-)Namalovaní krásní krasavci

19. srpna 2009 v 7:55 | ilon
Tahle úžasná díla jsem si opravdu nemohla nechat pro sebe. Jeden krásnější, než druhý - tohle potkávat běžně venku, třeba v sámošce - hmmm to by bylo něco :)))))
Krásné kresby by Mizuki

14. března 2009 v 7:39 | ilon
Tak tyto úžasné kresby mi poslala Mizuki a musím říct, že jsou opravdu moc povedné. Líbí se mi moc, jsou rozmanité a prostě krásné. Mám ráda, když mi pošlete něco, co jste sami vytvořili, to se cení a je to to nejoriginálnější, co tu můžu mít a nemusím nic kopírovat. Nádhera. Kvůli jejich velkému počtu dávám zbytek kreseb pod perex, ale rozhodně stojí za to si je prohlédnout. Mizuki děkuji moc a moc za zaslání - mám z nich opravdovou radost :))

Krásné obrázky by Dartyx

28. února 2009 v 19:26 | ilon
Tyhle krásný obrázky jsem dnes vydolovala z Dáji a jsem moc ráda, že mi je poslala. Řekla bych, že jsou hodně povedené a vůbec si cením jakéhokoliv díla, co člověk udělá sám. Ti vlci jsou nádherní, zvířata jsem nikdy nemalovala, přišlo mi to hodně těžké, takže obdiv, tohle fakt neumím. Harryho Pottera mám velmi ráda, takže postavy z něj mi udělaly radost a jsem ráda, že je tady můžu mít. Dájo - děkuji ti moc a moc :)))

Chlapec a slon

12. prosince 2008 v 17:42 | ilon
Nádherná kresba, asi bude mít nějakou myšlenku, ale bohužel mi uniká jakou. To malé dítě před tím obrovským slonem půsoví zvláštně. Vypadá, jako, když se modlí, možná jen něco čte. připadá mi jako malý mnich. Rozhodně úžasné umění.

Umělecká díla inspirovaná Harry Potterem

29. listopadu 2008 v 10:35 | ilon
Deviantart.com by Ellygator

Obrázky dva v jednom - krása od Edene

28. listopadu 2008 v 15:44 | ilon
Tak tohle se mi tedy líbí moc. Ty obrázky jsou opravdu strašně zajímavé - na první pohled vypadají úplně jinak, než když se na ně člověk podívá pořádně. Teda úplná umělecká díla. Tyto věcičky mám v oblibě. Krása. Milá nemocná Edene, děkuji moc a moc :))))

Moje obrazy...

9. listopadu 2008 v 16:55 | ilon
Malování mě opravdu baví, takže doma různě po zdech věším, co jsem namalovala, je to moc hezký koníček, který mě fakt baví. Nejsem žádná umělkyně, u mě jde jen o radost z malování, nic víc... Takže sem dávám pár mých "výtvorů". Maluju na sololitové desky temperami.

Na tenhle jsem úplně zapoměla, ale dodám ho sem...

Tohle je strašně veliký, tady to tak nevypadá ...


tohle jsou dětičky, no, portréty holt nejsou moje silná stránka :)))))


Tady jsem se snažila o víluTady jsem na to lepila mušličky a kameny (docela se divím, že to tam jěště drží)


Tohle jsem dělala, když děti byly malé, k nim do pokojíčku, nevyfotila jsem to celé, jen půlku, druhá je schovaná za palandou, kterou jsem byla líná odšoupnout ...

No, tohle už mám rozdělaný asi rok a už to asi nikdy nedodělám... Měla to být pořádná depka, za Billem měl být gothický chrám, v nebi plačící oko, havrani, růže, pavučiny a tak, ale je to ohromný a tudíž se mi dotoho nechce, ta deska má asi metr a půl a to je na dlouho. Ani toho Billa jsem nedodělala, je to jen takový náčrt, chce to dostínovat, vlasy, trošku "zprůhlednit" atd ....

Úžasné kresbičky by Schreiluška

7. listopadu 2008 v 7:53 | ilon
Tyhle krásné kresbičky jsem získala od Schreilušky, jsou krásňoučký a roztomiloučký a mám z nich velkou radost, protože to je její vlastní dílo a to je prostě fantastické. Strašně se mi líbí kresby v dešti, to je skvělý nápad, to taky vyzkouším. Omlouvám se za kvalitu, ale musela jsem to zmenšit, protože byly moc široké a tím pádem by byla vidět tak půlka obrázku a to by byla škoda, takže některé jsou trošku rozmazané, i když jsem se je snažila doostřit. Schreiluško, děkuji moc za ty nádherný obrázky a tobě Monzuniku děkuji za jejich zaslání :)))))
 
 

Reklama