Krajiny

Sluníčko od Edene

18. srpna 2009 v 8:49 | ilon
Milá Edene, děkuji ti za tyto krásné fotografie slunce. Zrovna dnes se to hodí, protože nás krásně zahřeje v tom počasí, co panuje. Ale já jsem věčnej nespokojenec, včera mi bylo horko, dnes je mi zima, hrozný se mnou :)))))

Slunce nás krásně hřeje, díky slunci je život, se sluncem vstáváme, se zapadajícím sluncem usínáme. Je krásné, jeho žhavá síla je neuvěřitelná.

Výběr fotografií je opravdu překrásný, dám sem zatím první půlku :))) Děkuji moc a moc za zaslání :)))))


Krásné ránko:)

15. srpna 2009 v 9:38 | ilon
Jak jinak, když je sobotní, že ? Vybrala jsem tenhle les, protože dnes bude asi pěkný pařák, tak tady by jsme se asi pěkně zchladili :)))

Letní obrázky

24. července 2009 v 9:52 | ilon
Sice z těchto fotek nevyzařuje slunce, ale rozhodně tady letní pohoda nechybí. Takhle nějak si to představuji příštích 14 dní, kdy konečně jedu na dovolenou, kterou právě míním strávit po lesích - houbařením, sem tam sběrem borůvek, malin, lesních jahůdek a ostružin. Všeho je na Jižních Čechách požehnaně, takže mě ani počasí nemůže zaskočit, protože do lesa se dá jít vždycky :))) A vůbec - všechny cesty do dáli lákají, i když to je "jen" v naší zemi . Sakra - konečně se začínám opravdu HOOOODNĚ těšit :))))


Starý strom

20. července 2009 v 8:37 | ilon
Tohle je opravdu velmi pozitivní obrázek. Takový relax u kořenů tohoto stromu bych si nechala líbit. Dnešní zima, nezima, hned bych to vyměnila za teplo kanceláře :)))

Tornádo a duha

10. července 2009 v 10:45 | ilon

Tak tady bych teď chtěla být

30. června 2009 v 7:52 | ilon
Tohle je moje milované místo - Růžová hora. Je to vlastně mezistanice při jízdě lanovkou na Sněžku. Z Růžové hory je krásný výlet na Portášky a potom dolů do Úpy. Krása - ta nádherná příroda kolem vás - na jaře tam kvetou louky a jsou plné nádherných květin, v lese to vypadá jak v pohádce, to by byl dnes krásný den, kdyby mě čekal takovýhle výlet.
Už se tam chystám 10 !!!!!! let. To je prostě strašné - pořád na něco nemáme čas, odkládáme to, no a pak třeba přijde v životě chvíle, že už se tam nedostaneme ...
No ale nebudu tady přivolávat nějaká neštěstí, mě stačil včerejšek a dnes se zase míním dívat na všechno optimisticky.
Doufám, že nejpozději na podzim sem dám své vlastní fotografie z Růžové hory a ne jen stažené z internetu....
Jinak ta jízda lanovkou je pro mě utrpení, ty závratě jsou strašné. No, ale zase to musím překonat, protože plazit se nahoru pěšky - ne - to ne. :)

Bouřka

11. června 2009 v 14:30 | ilon
Tak co, byla dnes u vás také taková příšerná bouřka ? Já jsem zrovna jela autobusem domů z práce a začala se pomalu stahovat mračna. Ale opravdu pořádná. Obloha úplně zčernala, začal foukat vichr, mlátil se stromy sem a tam a pak nám do autobusu začaly bubnovat kroupy. Krása. Blesky křižovaly oblohu, hromy rachotily - úžasné. Škoda, že to netrvalo déle ...

Beskydy

29. května 2009 v 7:20 | ilon
To je nádhera, co ? Musím se přizbat, že jsem ještě v Beskydech nikdy nebyla, a jak vidím, tak to je veliká škoda. Úžasná krajina, čistý sníh, a ty mraky, jak se "válí" v tom údolí - nepřekonatelný zážitek, vidět to na vlastní oči.

Děkuji moc Edene za tyto překrásné fotografie, ona mi to teď tady v podstatě zachraňovala v době mojí blogařský krize, kdy jsem opravdu vůbec neměla tušení, co sem dát ... Takže děkuji moc za za inspiraci :))))

Mraky

26. května 2009 v 9:24 | ilon
Tohle je nádherná cesta. Hned bych se po ní vydala na nějaký pořádný výlet. Míjet vesničky a města a jít dál a dál, dokud se nerozprší. Ale i v dešti, když je léto, to může být hezké. No, dnes nás prý čekají nějaké příšerné bouřky a živly budou řádit, tak uvidíme. Zatím je u nás tedy krásně, obloha bez mráčku, tak se nechám překvapit ...

Les po dešti ...

21. května 2009 v 11:28 | ilon
Hmmm, nádhera tahle fotografie. Nevím, jestli bych se v tom lese trošku nebála, jak se tam válí ta mlha a není moc vidět, ale rozhodně to má takovu zvláštní atmosféru. Akorát nevím, jestli pohádkovou, nebo horrorovou ...

 
 

Reklama