Krajiny

Zima*

28. ledna 2012 v 8:32 | ilon
Tak, že je zima, to asi všichni víme, to už jsme si stihli všimnout :))) Hlavně včera, to byla tedy zima ukrutááánská !!! No ale ten sníh mi pořád chybí, budu si za ním prostě muset zajet, když se mu k nám nechce :))

Užívejte sobotu Líbající


A ještě jedna věc. Tohle jsem před chvílí objevila a je to TAK KRÁSNÝ♥ !!!! Klikněte na odkaz a napiště tam svoje jméno, bohužel bez diakritiky. Nebojte se divného začátku, jméno tam napište a kochejte se. A chviličku strpení to chce :-)
ááááách - nevíte někdo, kdo to je ?


Opravdu to zkuste, stojí to za to ;-) A musí to být jméno, jaké máte v kalendáři, aby to bylo dokonalé, s přezdívkou jedna věc nebude fungovat, jak jsem zjistila.

Ptáčkové

9. dubna 2011 v 7:22 | ilon
No tak dobře, já ty bubáky dole radši zaplácnu :))) Sice je víkend, člověk si může pospat, ale ono to nějak nejde. Kdo spíte s otevřeným oknem, tak asi víte o čem je řeč. Ptačí cvrlikání může být chvíli příjemné a kouzelné, ale nakonec, když se vám chce spát, tak je to příšernej řev, který rve uši !!!! Takže vstávačka o víkendu v šest ráno, a nebo zavřít okno :)))

Vrabec - tak ten už je málo vidět. Takový "obyčejný" ptáček, ale přitom tak roztomilý

Příroda

11. února 2011 v 7:31 | ilon
Tak jo, musím zaplácnout ten poněkud vzteklejší článek dole, a co je nejlepší na uklidnění ? No ano, příroda. Procházka lesem dokáže neuvěřitrlně pročist hlavu, člověk přijde na jiné myšlenky a dá se tam vidět tolik krásy, že to nedokáže ani ten nejlepší film. Tedy pro mě :-)
A je jedno, jestli to je v naší zemi, nebo kdekoliv jinde na planetě.les
tundra
tajga
prales
sahara

les

Léto

4. února 2011 v 9:41 | ilon
Hmmm, až si člověk bude moci lehnout do trávy, okolo budou poletovat motýlci, bzučet včelky, bude takové to ticho, které je při parných dnech a ani větvička se nepohne ... 

To bude pohodička :-)motýl


Krásy venkova

16. ledna 2011 v 10:17 | ilon
Už se opravdu nemůžu dočkat, až zase začneme jezdit na chatu a cestou budeme míjet tu krásnou českou krajinu. Náš venkov se mi moc líbí, je kouzelný a vidět na vlastní oči třeba pasoucí se srnky na poli je přece jedinečný zážitek.  Nebo když míjíte louky, kde jsou pasoucí se krávy, nebo koně, to je nádhera, která se hned tak neokouká, zvláště když jste z města a je to pro vás vzácnost.
Jsem ráda, že to pořád v naší zemi je, že se rozvíjí farmaření, a že se snad zpřísnily podmínky pro chov dobytka, protože některé ty chovy žily opravdu v otřesných podmínkách, například kuřeta v drůbežárnách, to je vyloženě týrání.
Ale to jsem odbočila, chtěla jsem jen říct, že sice nemáme moře, ale máme tak nádhernou krajinu, že to vůbec nevadí. 


venkovská krajina


kůňkrajinavenkov


krávy na farmě Sosna

srnky

venkov

pohoda
Jaro

24. prosince 2010 v 8:03 | ilon
Sice je ta zima moc pěkná, ale já už se začínám nehorázně těšit na jaro. Až roztaje sníh, zazelená se první tráva, rozkvete podběl a třešně a vzduch bude vonět.
Tak, zaplácnu tu animku dole jarníma fotkama :)))
A nebo jí radši schovám úplně.jaro


jaro

jaro


jaro


jaro


jarojaro
jaro

Podzimní záře

6. září 2010 v 12:57 | ilon
Když jsem dnes jela do práce, tak jsem si všimla, že už je tady takové to podzimní sluníčko. Svítí  jinak, než v létě, je to taková intenzivnější záře.  Pěkný to je. Škoda, že člověk musí tvrdnout v práci :)))
Všude už je uschlá tráva, zrají šípky - už se nemůžu dočkat, až si udělám nějakou pěknou podzimní kytici, nebo koláž.


podzim

podzimpodzim

Krása lesů

2. září 2010 v 10:13 | ilon
Tak teď se asi chvíli do lesa nedostanu, kvůli našemu přírůstku do rodiny, ale nevadí, v říjnu snad také bude hezky a třeba i houby ještě porostou. Takovej smaženej řízeček z masáka, nebo bedly je nepřekonatelný. Ale i procházka lesem, jen tak pro radost, má svoje kouzlo. I když s těma houbama to je samozřejmě mnohem lepší :))))


les

les


les


les


les

Krajinky

24. června 2010 v 12:23 | ilon
Obrázky krajinek jsou vždycky krásně uklidňující.


krajina
Soumrak

15. září 2009 v 18:02 | ilon
Soumrak padá na krajinu, všechno ztichne a ukládá se ke spánku... Slunce zachází a začíná se ochlazovat, ale ta zář působí teple. Nádherná fotografie, je tam atmosféra - úžasné.
 
 

Reklama