Gify

Angels twins

24. března 2009 v 9:34 | ilon
Tak tohle nešlo neukrást, protože se mi to moc a moc líbí. Anděle mám ráda, Billa s Tomem také a různé prográmky na dělání takových to lahůdek také, takže dokonalost.
Ukradeno Katce DJKaulitz - děkuji :)))

www.tokiohotelfurimmer.com

Konečně to umím !!!!!!!!!!!!!!!!!

17. března 2009 v 17:04 | ilon
Tak tohle jsem chtěla umět už hodně dávno a pořád jsem nebyla schopná najít nějaký pořádný návod. Dneska jsem se to učila půl dne, než jsem pochopila, jak se z fotky dělá maska, jak se do ní vloží glitter pozadí a jak se to následně rozpohybuje. Tak, teď vás budou asi bolet od toho blikání oči, ale nemůžu si pomoct, já z toho mám fakt hroznou radost.
Tohle je úplně první zkušební výrobek, tak to prosím neberte vážně - vybrala jsem si naprosto nevhodnou fotku a vůbec, má to vypadat úplně jinak, ale detaily toho, aby to vypadalo pořádně se budu učit až zítra. Třeba se vám to nelíbí, ale já po tom toužím už dlouho, takže radost veliká.
Až se to naučím, jestli to pak bude někoho zajímat, šoupnu sem návod, jak se takováhle blikátka s průhledným pozadím dělají. No, teď to tady asi bude blikat pořád, než se toho nabažím :)))
Hmmm, vybrala jsem si hodně blbou fotku, má tam chudák useknutý ruce ...

Ptáčci gif

15. března 2009 v 9:07 | ilon
Protože jaro opravdu tluče na dveře, nebo to tak alespoň včera vypadalo, nedá mi to a dávám sem pár gifů ptáčků, kteří v tomto období krásně zpívají .

Čarodějka

10. března 2009 v 16:26 | ilon
Ten obrázek se mi moc líbí - a ještě ke všemu po nás ta čarodějka metá hvězdičky - no není to úžasné ? Jěště by ta poslední hvězdička měla být dokreslená do stylu Billovi hvězdičky a bylo by to dokonalé :))))

Láska pod deštníkem

10. března 2009 v 16:18 | ilon

Vlci

10. března 2009 v 11:45 | ilon
Vlk byl v průběhu historie jak uctíván tak zlořečen. Zpravidla je však považován za krvežíznivého a zlomyslného zabijáka.
Existují dva základní názory. Musím podotknout, lidské názory (ostatní zvířata by s námi třeba nesouhlasila). Jeden praví, že vlk je zosobněním zla, že je to nemilosrdný, bezcitný zabiják. Druhý názor praví, že vlk je nesobecký, že se stará o zdravý vývoj jiných druhů tím, že pouze kvůli přežití zabíjí slabé nebo nemocné členy stád. Nezabíjí ze sportu nebo z rozmaru. To je výhradně naší lidskou doménou.

Ženy a zase ženy ....

4. března 2009 v 20:00 | ilon
Tak tohle je můj sen. Ne takhle vypadat, protože to bych musela jít na mega plastiku a mega liposukci :))), ale chtěla bych umět to, jak se ty obrázky třpytí. NEVÍTE NÁHODOU NĚKDO, JAK SE TO DĚLÁ ??? byla bych moc vděčná, jestli to někdo víte, jestli by jste mi to nenapsali buď do komentů, nebo na email ilon007@seznam.cz . Stačí přiblížit - třeba prográmek, v kterém to jde, já už se pak budu snažit sama. Ach jo, jestli mi to někdo napíšete, budu moc šťastná :))

Svíčka

3. března 2009 v 13:23 | ilon
Svíčky mám ráda, je to moc pěkné dokreslení určité atmosféry. Nejradši je mám asi o Vánocích, kdy si zdobíme byt různými svícínky a hezky nám to za tmy bliká. Mrzí mě, že pravé svíčky na stromečku nahradily ty umělé, blikací, ale zase na druhou stranu to je bezpečnější.
Další den, kdy nám svíčky přinášejí radost, jsou narozeniny, kdy nám zdobí dort. Asi se to dělá jen u dětí, fakt nevím, jak bych tu hrůzu svíček napíchala do dortu na moje narozeniny... To by nebyla šance tam narvat.
Další chvilka se svíčkami je relax, kdy si napustíme vanu a okolo dáme nějaké vonné svíčky (to znám z filmů, takže dělám chytrou :))
No a v neposlední řadě nesmíme zapomínat na romantické chvilky - k těm svíčky také patří.Sádrový muž

22. února 2009 v 8:17 | ilon
Já si vždycky nemůžu pomoct a musím sem strkat takovéhle kravinky. Není večer, takže se nikdo nelekne a o to mi jde :))) Ale je hezky vykulenej :)))

Motýlci

22. února 2009 v 8:02 | ilon
 
 

Reklama