Gify

Vánoční obrázky

5. prosince 2011 v 8:01 | ilon
Já vím, že už třeba někomu může připadat otravné, jak tady dokolečka pořád sněží, no ale připravte se na to, že ještě není všemu konec !!!! :)))) Já miluju tyto vánoční obrázky, gifíky a animačky - a když to nemáme v reálu, tak alespoň na obrázku. Nevím jak u vás, ale u nás ráno pěkně prsšelo - tak alespoň něco, že ? :-)

To by se člověk hned nejradši odstěhoval někam na vesnici a vrátil se o 100 let zpátky :-) Stejně to muselo být krásný, když si člověk tenkrát šel ten svůj stromeček vybrat do lesa - teď, když to člověk kupuje někde v OBI, tak už to není ono...


Vůbec nechápu, jak autor téhle animky docílil toho, že ten koník takhle pěkně capká :))) Doufám, že už ho nebolí nožičky x)))


A tady máme takový protiklad - a musím se přiznat, že kdyby na mě takhle sněžilo - na tomto místě - tak bych se vůbec nezlobila :-) Krásné.


Rain

19. října 2011 v 16:28 | ilon
Dnes jsem si to vyloženě užívala. Hned ráno, ještě za tmy začalo pršet a člověk, když v tom šel do práce, tak kapky v pouličním osvětlení krásně světélkovaly. Ani jsem si nevzala deštník, kapuca stačí. Nádhera a to není ironie, co tady píšu :-)Tak tohle si opravdu umím představit !!!!! Ach jo, vzít knížku a kdyby pršelo v kuse, tak tam vydržím klidně celý víkend :))

No dobrá, takhle moc u nás nepršelo, ale tohle tady, to už je pořádná sprcha. Obdiv autorovi za takové detailní zachycení.


Tak něco takového jsem viděla ráno. Než jsem došla k autobusové zastávce, tak jsem si to fakt užila a prožila :)))


Tyhle stékající kapky se mi moc líbí !!! ˇUžasné na tom je, ža se to dá rozložit na masky a dát přes svůj vlastní obrázek.

No a za chvíli (to uteče!!! :))) máme noc a potom už by se mi ven ani nechtělo... To vypadá až zlověstně.

Krásné okénko od Jarky

20. června 2011 v 12:34 | ilon
Tohle nádherné hýbací okénko mi poslala Jarka a já musím říct, že to je krása a opravdu se jí moc povedlo, nádherná práce :-) Je to krásně prozářené těmi večerními světly, takové těšení na ty prázdniny a dovolené a ty večery, co tam budou :-)
Děkuji za zaslání moc a moc :-)

Jinak já jsem teď v nějaké letargii, doufám, že se brzy proberu, no uvidíme ++


By JarmilkaOmlouvám se autorce za zmenšení obrázku, ale jinak to nešlo, chvílemi obrázek vidět byl a chvílemi ne...


Opravdu netuším, jak dlouho tady ten obrázek bude vidět, protože obrázky nahrané přes Photobucket mi průběžně z blogu mizí, a obrázky nahrané přes Imageshack se nehýbou, a no samozřejmě přes Blog.cz to vložit nejde a ani admini neví, proč...

Konečně sněží !!!!!

24. listopadu 2010 v 9:38 | ilon
Tak jsem se konečně dočkala, protože  i u nás začalo sněžit !!!! Hurá, jsem nadšená, padají krásné veliké vločky, jedině je škoda, že to nechce držet, líbilo by se mi jít domů z práce a brodit se závějema :))) 
Upřímně, když to vezmu reálně, tak fičí vítr, který člověku háže ty ohromné vločky do obličeje, píchá to do očí, ale neva - za oknem - PARÁDA :))))


A přesně za měsíc máme Vánoce 


kotaneckotanec


kotanec


kotanec

vánoční animace


vánoční animace

To je pohodička

23. listopadu 2010 v 8:40 | ilon
Tak takhle nějak si představuji stáří. Hezky pohodička, vychutnávat si horký čaj v teplíčku u krbu, s dědouškem,  klídek, žádná honička do práce, prostě parádní důchod.
Realita asi taková nebude, i když kdo ví ? Někdy, když lidi odejdou do důchodu, tak jsou spokojení a šťastní a mají mnohem víc času na svoje koníčky. Když nepřijde nemoc, ale na depky je času dost.


gif

Nádherné obrázky od Janičky

8. června 2010 v 9:44 | ilon
Tak tady máme další úžasnou umělkyni, co se grafické tvorby týká. Nádherné nápady, já prostě miluju, když se mám obrázky hýbou a jen se divím, kolik krásných nápadů všichni máte :))

Jeden obrázek krásnější než druhý a Bill v ohni, to je jasné, toho musím dát na první místo , i když ty krásné fantasy a  romantické obrázky jsou prostě luxusní:)))

Milá Jani, děkuji moc za zaslání těchto nádherných
obrázků :)))
by Janička
by Janička


Také vás z toho bolí oči ?

27. ledna 2010 v 17:04 | ilon
Mě tedy ano ... Ale zase je to krása, už se těším, až budu sedět na chatě uprostřed rozkvetlé zahrádky, plevel, neplevel, prostě pohodička. Hmm ranní kávička takhle venku v altánku - to má prostě něco do sebe.
Už bych nejradši grilovala a nebo si fotila broučky Makrem :))) A také už se nemůžu dočkat, až porostou houby.
Tak takhle vypadá podzim :)))

16. října 2009 v 6:27 | ilon
U nás tedy bohužel ne, ale jak jsem tak včera sledovala televizní noviny, tak na většině našem území. Je to krása a já mám vztek, že to není i u nás.
Ale jinak je samozřejmě smutné, že spousta lidí je bez proudu, cesty zasypané (opět to nikdo nečekal ) a vůbec plno problémů a starostí.
Ale někde jsou zavřené školy - umím si představit tu radost těch dětí - nasněží jim a ještě není škola - no tak to je sen :)))
Malý roztomilý motýlek

6. července 2009 v 7:56 | ilon

Krajiny

29. června 2009 v 14:38 | ilon
obrazky a animace

Obrázky a Animace pro Lide.cz

Obrázky Animace
 
 

Reklama