Fotomontáže

Šťastný Nový rok s Orlandem by Kattie TH

4. ledna 2011 v 13:29 | ilon
Tak tahle nádherná montážka mi přistála na emailu od Kattie a já za ni děkuji moc a moc. Nemusí tady být jen samý Bill, nebo Tom, že , když běhá po světě takových krasavců :)))

Nádherné, líbí se mi tam ten zlatý třpyt, Orlando v rámečku, před ním hezky šampáňo na přípitek a balónky s přáním Nového roku. Úžasné a já děkuji za zaslání moc a moc :-)Orlando Bloom by |Kattie Th

Krásná montáž Billa by LucniQáá

30. prosince 2010 v 5:49 | ilon
Takže mám obrovskou radost, že mi na emailu přistála tahle nádherná montáž. Vždycky jsem moc ráda, když ty návody na fotomontáže nedělám nadarmo, někdo to vyzkouší a pošle mi to. I když je jasné, že LucinQáá žádný návod nepotřebovala, ona dělá skvělé montážky už dávno :-)

Děkuju moc za zaslání :))


by lucinQáá

Krásné umění by kot-s-foruma

29. prosince 2010 v 18:01 | ilon
Tato nádherná díla ani nepotřebují nic dodávat. Líbí se mi Tomova zasněnost a Billova dravost. Krásné práce autorky, kterou jsem zatím neznala - dokonalé. Úžasná fantazie - ten odraz v zrcadle - to muselo dát velikou práci - klobouk dolů :-)


Tom Kaulitzbill kaulitz

Krásný, krásný Tom s blond dredy

27. prosince 2010 v 15:37 | ilon
Děkuji moc Ondině za inspiraci, protože na pár těchto obrázků už jsem pozapomněla a teď si je tímto článkem moc ráda připomenu :-) Některé už tady byly, ale zase krásy není nikdy dost, a teď budou hezky pohromadě.
Tom dříve tu otřesnou čepici prostě nesundal, a vycházely z toho pak docela vtipné fotomontáže, kdy byl třeba v koupelně, ve sprše, nebo v postýlce - a pořád v čepici :)))
Tak tady je pár skvostných uměleckých děl z doby, kdy měl ještě blond vlasy, a pečlivě je před námi schovával, ale tady mu autorky tu čepici sundaly a ukázaly nám ho v plné kráse :-)


tom kaulitz

tom kaulitz

tom kaulitz a bill kaulitz

tom kaulitz


tom kaulitz

tom kaulitz


tom kaulitz a bill kaulitz


tom kaulitz

Vánoční Bill by Schmetti

20. prosince 2010 v 7:40 | ilon
Tak tenhle krásný Bill je od Schmetti/Terri a musím říct, že ta kombinace černobílé a barevné je totálně famózní. Prostě krása, já miluju tuhle fotku, jemu to tam tak neuvěřitelně sluší a  ta čapka  to nádherně doladila. A ty droboulinké hvězdičky jsou až snové.

(Jsem si to stáhla, no - bože to je ale lenost !!! :)))) 

Schmetti - děkuju :-)by Schmetti

Krásný vánoční Legolas by Kattie TH

18. prosince 2010 v 11:36 | ilon

Tak to je opravdu krása, nádherné vánoční barvičky - červená a zelená, a do toho uhrančivý Legolas - krása :-) On má nádherné vlasy, oni ti elfové vždycky vypadají tak nádherně. Já se divím, proč si dnešní kluci také nenechají narůst takovéhle háro, to by se pak na ulicích bylo na co koukat, a ne jen všude ti plešouni. To je teda móda ...


Kattie - opět nádherné, děkuji moc za zaslání :-)
legolas by kattie TH

Bloody Bill by Kiki

12. prosince 2010 v 8:06 | ilon
Tak tohoto krvavého Billa nám poslala Kiki a píše, že to je její první práce v Photoshopu. Tedy na to, že to je první, tak to vážně vypadá skvěle !!! Hlavně se mi líbí ty krhavý kukadla :))) Já musím říct, že s tímhle programem zápasím doteď - je sice skvělý, ale má tolik funkcí, že to všechno pochopit, dá strašnou fušku. A hlavně mě tam štvou ty vrstvy pořád !!! 

Takže Kiki děkuji moc za zaslání tohoto trošku temnějšího díla :-)by kiki

Happy Haloween by Kattie TH

5. listopadu 2010 v 12:23 | ilon
Sice máme po Haloweenu, ale to vůbec neztrácí na kráse, tahle montážka od Kattie je prostě úchvatná - ty pavučiny, pavoučci, úplněk a v tom všem Bill - překrásné !!! A ten Bill tam mi připomíná to, jak byl na koncertu v Praze. 
Že to je tady takhle pozdě je moje vina, takže Kattie patří omluva ...by Kattie TH

Krásný dáreček od Labandy

5. listopadu 2010 v 12:17 | ilon
Tuhle krásu pro mě vytvořila Labanda a já  jí tímto moc, moc děkuji - opravdu krásné - udělala jsi mi velikou radost, takových Billů a Tomů pohromadě - nádhera :-) 

Labanda dělá krásnou grafiku, mám ji v Oblíbených, takže kdo má rád tvůrčí práci, tak se k ní jukněte, budete příjemně překvapeni :-)


od Labandy

a tady máš malý dáreček ode mě , Labando :-)Pro Labandu

Krásná montáž a animace Billa v zrcadle by Schmetti (Terri)

1. listopadu 2010 v 8:58 | ilon
Tahle nádhera mi přistála na emailu od Terri a musím říct, že to je krása, úžasný nápad. Ten Bill, jak se na sebe v tom zrcadle nemůže vynadívat prostě nemá chybu !!!!

Máme tu dvě verze, jednu hýbací a druhou nehýbací, paráda. Milá Terri, děkuji moc za zaslání, jsi šikulka :-)


by Schmetti

by Schmetti
 
 

Reklama