Fotomontáže

Touching Your Body

16. března 2011 v 12:01 | Anoli
Už jsem na Deviantartu nebyla strašnou dobu, a objevily se tam nádherné montáže, takže si to samozřejmě nemohu nechat pro sebe, že ?
Já tetování dávat na tělo neumím a tahle slečna ho tam dala nádherně, skoro, jako by to montáž ani nebyla, perfektní práce :-) No a o motivu ani nemluvím :))

pod perexem ještě jedna krásně černobílá, vy už je asi znáte, ale já ne ;-)Krásná montáž s vlkem by Kattie TH

15. března 2011 v 8:44 | Anoli (ilon)
Nejdříve chci napsat, že vám moc děkuji za podporu a krásné komentáře, už jsem to psala, ale to nevadí :-) Na vysvětlenou - ten minulý článek jsem psala proto, že když nastane ta situace, a já to tady budu muset smazat, bude to IHNED, tak jsem chtěla, aby jste věděli, o co jde, až to tady třeba nenajdete.

Tak, konec řečí, dávám tady nádhernou montáž od Kattie, měla být původně do soutěže, ale vám se moc soutěžit nechtělo, takže soutěž není, ale nevadí, tahle montážka je prostě úchvatná !!!! Jako všechno od Kattie, ona prostě umí :-)


Young Love by Kiki

2. března 2011 v 15:08 | ilon
Kiki dělá nejen krásná videa a maluje a ještě ke všemu dělá montážky a musím říct, že tahle se mimořádně povedla.

Krásné, jemné, kluci ještě mlaďouncí, takové trošku smutnější, ale nádherné. A ta černobílá to vyloženě podtrhuje.

Milá Kiki, děkuji moc za zaslání :-)


Starej a mladej

15. února 2011 v 11:17 | ilon
Bože - ti lidi si s tím Photoshopem ale dokáží vyhrát !!!!! No já doufám, že až Bill zestárne, že nebude vypadat takto, doufám, že alespoň ten piercing sundá. A myslím, že moc vrásek také nebude mít, protože jako umělec bude chtít vypadat perfektně, takže nějaké to vyhlazení vrásek asi také proběhne. A proč ne ? Klidně - přírodní krása je jedna věc, a skvěle vypadat druhá :-)

Bill zamlada - tam se mi moc líbí to namalování, to by možná mohl zase zopáknout, určitě by někdo nafotil zajímavý fotky. Až do upírska bych to viděla :-)Bill Kaulitz


Bill Kaulitz

Angels - by Kattie TH

7. února 2011 v 9:21 | ilon
Tahle překrásná montážka mi přistála na emailu od Kattie TH  a musím říct, že je prostě luxusní. Miluju andílky a to černobílé provedení je úžasné, nádherně podtrhuje  tu  smutnou atmosféru.


Kattie - děkuji moc za zaslání :-)by Kattie TH

Krásné montáže elfů by Kattie TH

23. ledna 2011 v 17:03 | ilon
Krásné montážky, jako vždy :-) Elfů podle mě není nikdy dost, protože ta pohádková, snová fantazie nemá šanci se omrzet - nádherný svět.

No a Legolas - ten uhrančivý pohled - dokonalé !!!!


Kattie - děkuji moc za zaslání :))))by kattie THby kattie TH

Taťka Bill

18. ledna 2011 v 7:43 | ilon
No není to romantické ? Tak to jsem zvědavá, jestli se něčeho takového dočkáme ...  Docela by mě zajímalo, co vy na to. Jestli mu to přejete, a myslíte si, že jednou bude mít svoji šťastnou rodinku, nebo si myslíte, že je přeci jenom gay ? 
Ani nevím, jak to dopadlo, ta fotografie s dívkou, jak se fansky dohadovaly, jestli to je montáž, nebo ne. 


By Ithil

bill kaulitz

bill kaulitz

bill kaulitz


bill kaulitz

Adam a Bill by Kiki

14. ledna 2011 v 10:42 | ilon
Za tyhle nádherné montážky děkuji naší Kiki, je to další skvělá práce. Obě jsou moc krásné, ale ta první je naprosto úžasná, protože Billovi vlasy v tomhle období neměly chybu .-)Kiki - děkuji za zaslání moc a moc :-)

by Kiki


by Kiki

Krása by Fucker Berrouz

7. ledna 2011 v 20:29 | ilon
Doufám, že se tato skvělá autorka nebude zlobit, když si sem dám tyhle nádherné montáže. Ona je úžasná, vždycky má zajímavé nápady,  je jedna z mých nejoblíbenějších :-)

Hmm - Bill s cigaretkou - no já to radši komentovat nebudu, protože to nadšení by bylo moc znát a pak by to ještě vypadalo, že propaguji kouření :)))


by Fucker Berrouz


Tom s dívkou ... Vypadají tam oba hodně drsně, ale působí to hodně zajímavě.

fucker berrouz


A ještě jedna krása - no ehhmm - tak slečno - nevím, nevím !!!!


fucker berrouz
Obrázek je podepsaný původní autorkou, Fucker Berouzz tam předělala nápis na kelímku.


  

Tak - jak to tedy je, Bille ?

5. ledna 2011 v 18:12 | ilon
Tak jsem teď narazila na tu "montáž" - nemontáž Billa s dívkou. Ano, já jako vždy rychlostí blesku, ale musím to tady mít !!! To dá rozum :)) Já netuším, jak to je, ale rozhodně to je zajímavé. Sice mě osobně to přijde jako montážka, protože Bill mi tam připadá takový divně prkenný, ale jestli je to realita, tak proč ne :-)

A protože na Toma nesmíme zapomínat - pcháá - jaká holka, tak sem dávám montáž mojí milované autorky. Pěkně se tam hřejí u kotle :))) No, vždyť je také pořádná kosa :-)

By - kot- s- foruma
by kot-s- foruma


bill kaulitz

 
 

Reklama