Fotomontáže

On a ona ...

11. června 2011 v 8:45 | ilon
Vzpomínám si na tu fotku, která obletěla svět, jak na ní byl Bill s neznámou slečnou. Jak všichni bádali, jestli to je pravé, nebo montáž. Zajímalo by mě, jaké by to bylo, kdyby se vyrojilo něco takového, reálného **


S cigaretou

6. června 2011 v 18:30 | ilon
Tak teď třeba někoho potěším, a někoho totálně otrávím,každý jsme jiný, tak zavřete očka :-) Nebudu psát pořád dokolečka, jak na mě působí Bill s cigaretou, někomu to prostě sluší, ať si to je nezdravé, jak chce. Bylo to tady, a zase někdy určitě bude :-)
Pamatuji si, jak jsme kdysi zkoumali, že byl na nějaké párty a na stole ležely cigarety. A hned se fansky přely, jestli jsou jeho, nebo ne.
Nakonec měl cigaretu v ruce - páni, to bylo haló, a nakonec si bafčí úplně veřejně. Nejlepší fotky asi byly, jak si dávají cigaretku v bazénu. No jo, to ještě byly fotky z dovči :)))
Bill s cigaretou inspiruje hodně autorek, je s ním mnoho montáží, ale i kreseb.

Opět dokonalá umělecká práce
Tady si vychutnává ranní kávičku s cigaretkou někde v kavárně, taková pohodička prostě

Neuvěřitelně sexy - tenhle účes se mi moc líbilDalší " fotka" z rána - tady evidentně nevydržel a dal si čouda, ještě, než se stačil obléknout :))A tohle už je realitaKniha

1. června 2011 v 19:16 | ilon
To tetování v té knize také není špatné, že ? Motiv růžence se mi opravdu líbí. Jinak Bill a zase Bill, jak jinak tady, že ? :)))
Teď mě napadlo - růženec a hned další obrázek cigareta, pěkně jsem ty fotky spatlala :)))

EDIT :
Upozornění - tuto animaci jsem nedělala já, viz článek výše. Svoje věci dávám do rubrik Moje tvorba, nebo Mé animace B.aT. :-)

Nádherné obrázky prolínání od Jany

31. května 2011 v 16:25 | ilon
Vy víte, že mám vždycky radost, když mi někdo pošlete svoji tvorbu. Tentokrát to byla Jana a já musím říct, že její obrázky jsou opravdu nádherné, moc se mi líbí jak jsou úžasně barevně sladěné a motivy jsou prostě kouzelné.

Jani - děkuji moc za zaslání, jste opravdu moc šikovná a Vaše tvorba se mi líbí :-)
Tom a Tom

27. května 2011 v 12:20 | ilon
Máme tady pár krásných Tomů a musím říct, že mu to moc sluší.
Na těch montážích je vidět, jak účes zapůsobí na celkovou image člověka. Hlavně barva vlasů, potom délka, ale i střih je důležitý. Jak tak koukám, tak si říkám, jestli bych neměla jít na výběr účesu podle počítače :))) Ba ne, já jsem konzervativní, už to doklepu s tím, co mám :)))


Mě by se asi blond Tom nakrátko líbil, já si nemůžu pomoct, mě se to opravdu líbí.Tohle mi přide malounko podobné účesu Billa


Tady se asi dost dobře nevyspinkal, soudě podle rozcuchu a kruhů pod očima :)) No ale až si ty vlasy dá do kupy gelem, tak to bude určitě pěkný

Neuvěřitelná nádhera, takhle by převálcoval i Billa, i když vlastně možná mají obdivovatelek stejně


Tak tenhle účes - jeho vlastní, i když na montážce, se mi asi líbí nejvíc - blong dredy do culíku - škoda, že to nenosil častěji, myslím, že takhle byl vyfocený jen na dovče.Tady sice nejde o vlasy, ale tak moc se mi to líbilo, že to sem také musím dát. Nádhera, mladý a "starý" :)))))
A tak dobře, jednu montážku Billa sem také dám, no :)))


Tom K. - nový účes - a líčení podle BK

23. května 2011 v 19:07 | ilon
Krásný název článku :))) No nic. Tuhle montážku jsem dnes viděla poprvé, a musím říct, že se mi moc líbila. Ale nevím, nevím, jestli se mi líbí to, co má na hlavě. Ale jak víme, důležité je to, co máme v hlavě, že :)) To strniště na krku

By Schmifty

Tahle fotka je nádherná. Slečně se líčení podle Billa povedlo úžasně, inspirace, která vyšla - dokonalé, krásný detail :-)


Kriminálník

6. května 2011 v 20:38 | ilon

A pak že mu to strniště nesluší !!! Jak je vidět, tak všechno jde - tady vypadá přímo vražedně. Také buhví, za co půjde sedět, že ? :)))

Nádherné dílo autorky lionessgirl2007


Sexy, sexy Bill!

4. května 2011 v 7:43 | Edene
Tak co, myslíte, že Bill jednou dopadne třeba takhle?

Autora či autorku bohužel nevím, dílko není podepsané. Ale rozhodně má smysl pro humor!

I´m beauty killer - by Kiki

12. dubna 2011 v 17:41 | ilon
Tak tady máme další krásu od Kiki. Musím říct, že Billovi ta zbraň vyloženě sluší, to je tedy pravda :-) A pěkně na nás míří, asi nám chce naznačit, že bychom měli víc všude hlasovat za Th a podobně :))) (Možná ho naštval Tom).
Moje oblíbené líčení a vlasy, jistá tvrdost ve výrazu - já jsem opravdu nadšená a Kiki je rozhodně šikovná :-)
Děkuji za zaslání moc a moc :-)
Pohledy a víc ...

8. dubna 2011 v 19:07 | ilon
Tak a teď už mám z Blogu cz. opravdu dost !!!!!! Něco jsem sem napsala, dala sem jemnější fotku, podívám se, jak to dopadlo a uveřejněný byl jen tento obrázek, který jsem dala radši pod perex a to bylo všechno. Takže na to opravdu kašlu, a naopak tu jemnější, kterou jsem sem dala kvůli Billovu nádhernému pohledu zkusím dát pod perex a doufám, že to vyjde...
A vůbec, tahle montážka je stejně nádhernější ♥ 
 

Reklama