Fotomontáže

Vinnielvr - slova nejsou potřeba

24. září 2011 v 18:38 | ilon
Tato dokonalá autorka nějak vymizela... Když jsem se dívala na její profil na DA, tak jsem nemohla najít plno jejích krásných prací. Buď je to tím, že se tam nevyznám :))), a nebo jí to třeba také smazali, nebo nevím, co se děje.
Doufám, že jí nebude vadit, že tady uveřejňuji její práce bez povolení, ale jednou mi sem na blog napsala, že jí to nevadí - je to - T A D Y - takže snad opět nebude problém - Vinnielvr - děkuji :-)


Stýská se mi po jejích pracích - měla je hodně spojené s Billem a Michaelem ... Připadá mi, že jsou si něčím podobní - psala jsem to v komentářích - mají obdobné charisma. Škoda, že MJ už mezi námi není ....Strašně smutný obrázek - tady to je k jedné povídce - kde je Bill slepý..

A ještě jeden pod perex, kdyby to někoho třeba pobuřovalo, takže koho to zajímá - klik na Celý článekNádhera by *Pryate

22. září 2011 v 16:57 | ilon
Mám opravdu radost, že mi tento autor dovolil uveřejnit jeho díla tady na blogu *** On má prostě talent na rozmanitost a jeho práce jsou opravdu krásné. Jeho kombinace barev a černobílé je úchvatná. Dám sem jen malou ochutnávku, zbytek najdete na jeho profilu na Deviantartu, rozhodně to stojí za podívání :-)

Myslím, že tady nejsou slova potřeba, jeho díla mluví za vše ****


Merci beaucoup, Sasha :-)


Profil : http://pryate.deviantart.com/ - určitě se podívejte na ostatní práce -jsou skvělé :-)

Tak ty hvězdičky, ty mě zabijí - bože - pro mě nejlepší kérka, co Bill má ♥

Na tohle se rozhodně nedá zapomenout. Kdo jste byli v Praze na koncertě, tak to hořící piano podtrhovalo tu úžasnou atmosféru, a mohla tam být zima, jaká chtěla ** Naprosto dokonalé, jak jsou prohozeny barvy.
Spolu ...Dokonalost :-) Chtělo by to vrátit čas.
ta blízkost je vražedná
Miluju namalovaného Billa - tohle k němu prostě patří. nalakované nehty, černé vlasy a uhrančivý pohled, takhle jsem ho poznala a budu si těžko zvykat na blond a makeup nikde .... O vousech ani nemluvím, ale to už víte :)))

Krásná tvorba od russulky :-)

19. září 2011 v 8:58 | ilon
Jsem ráda, že tu je zase něco z jiného soudku, než pořád Tokio Hotel a tímto musím poděkovat russulce - že mi poslala ukázku svojí tvorby. Je to opravdu krásné, až snové, takové něžné, prostě tohle dokáže rozsvítit tenhle dnešní pošmourný den :-)

Děkuji moc za zaslání :-) (Ještě jsem si z tvých stránek ukradla toho Gluma, ten je prostě úžasnej !!! :-)
A pak že nemůžou být jeden bez druhého ...

30. srpna 2011 v 16:16 | Edene
Tak zatímco si Tom ÚPLNĚ KLIDNĚ vyjede bez Billa na nákupy do města a užívá si pozornosti fanynek ...

by foto gluck... Bill si ÚPLNĚ KLIDNĚ najde náhradu, cpe se jistě nevegetariánskými hamburgery a oba se ještě k tomu tváří spokojeně!

by foto gluck
No věřili byste tomu?? NEVĚŘILI, já taky ne, ale ty montáže jsou fakt super ...

Bill za oknem

29. srpna 2011 v 13:19 | ilon
Tak tuhle lahůdku jsem našla na DA a musím říct, že téma DDM se mi líbí a tímhle bude pokračovat, hezky se hodí k "upršenému" Tomovi :-) Oba za sklem, Bill se nám tady tváří nepatrně tragicky, ale nebojím se, on ho z toho někdo dostane :-) A nebo ne...

Nádherná práce - dokonalost :-)

By Skutthaariiy

Twins ...

12. srpna 2011 v 17:52 | ilon
Já k tomu ani nebudu nic psát, tady jsou slova stejně totálně zbytečná. DOKONALOST SAMA ♥
Ona má svůj nádherný styl a považuji tuto autorku za jednu z největších špiček, co se TH tvorby týká. A Bill s Tomem by se mohli nechat inspirovat, co se vlasů týká, protože tohle je opravdu neodolatelné, pohádkové, bylo by to jako sen ♠

Je pátek, hodně z vás někam odjíždí, takže si to užijte, vypadá to na super počasí. Takže koupačka, procházky po lese, a nebo válendo u moře.ÚžasnýBy DarkanngeltarjaJo, jo - to byly časy, kdy něco takového dřív nenechávalo nikoho v klidu, komentářů moc, je škoda, jak to všechno celkově "ochladlo", ale co se dá dělat - léta ubíhají a všechno se mění. Ale vzpomněla jsem si na jedno dílo od této autorky, nazvala jsem to tenkrát Tom u topení, a byla to docela sranda :))) No nic, na tohle si vzpomene asi málokdo xD

Upír za oknem

12. srpna 2011 v 12:03 | ilon

Komu se líbí upíři, tak se mu tahle montáž prostě NEMŮŽE nelíbit !!!! Krása sama, nádherně do detailu propracované, obdiv autorovi.
Tak nevím, jestli bych chtěla vidět zrovna TOHLE v noci za oknem, vypadá tady dost strašidelně, no ale zase ty zoubky jsou úžasný :))) Upíreček se septumečkem :)))

Další krásná sada montážek od Kattie TH

18. července 2011 v 16:28 | ilon
Tak tady máme další krásná díla od Kattie, docela na dlouho se odmlčela, tak jsem ráda, že zase něco mám, i když to sem dávám docela pozdě. Ale teď jsem v totálně nestíhacím období - děti jezdí na prázdniny, balit, a pak vybalovat, pak brzy dovča celá rodina, prostě přes ty prázdniny je šrumec :)))

Billa není nikdy dost - děkuju MOC za zaslání :-) (Jinak děkuji za mejlíky, postupně odpovím, užívejte si všichni léta :)Tak by mě zajímalo ...

15. července 2011 v 20:49 | Edene
... jak by to s kariérou TH vypadalo, kdyby tahle montáž byla realitou. Hi hi, jasně, já vím, že jde hlavně o hudbu, pak dlouho nic, pak je zase hudba a hudba a hudba ... a ten vzhled vlastně nikoho nezajímá jak tvrdí některé fanynky a já se tím hoooodně bavím.


by violetlibido
Tedy je fakt, že Georg s Billovým nákypem na hlavě vypadá skutečně impozantně jako pravý frontman skupiny a Tom s Georgovými vlasy "alá víla" působí tak křehce, že by získal srdce nejedné fanynky. Ale Gustav vypadající jako vzorná školačka a Bill, který mi přijde jako úchylný trenér z fitka, by asi moc nebodovali.
No buďme rádi, že je to tak, jak to je a že je tahle montáž jen fikcí pro pobavení.

Bath of Gold

12. června 2011 v 6:33 | ilon
Pro mě je poslední dobou Fucker Berouzz jednou ze špiček, co se montáží týče. Má úžasné nápady a na montžích překrásné efekty a pokaždé je na co koukat. Obdivuji ty detaily - třeba kapičky vody na obličeji, zářící prsten, mokré vlasy - dokonalost.

 
 

Reklama