Fotomontáže

GEH - nádhera od TokioParis

13. listopadu 2011 v 17:07 | ilon
Tak z té první montáže jsem úplně vyřízená. Miluju GEH - ta doba byla nádherná a Billovi to tady neskutečně slušelo. Dodnes mě mrzí, že tuhle úžasnou písničku neudělali klip. Ale tak, člověk nemůže chtít všechno, že ? :))

Moc se mi líbí, jak autor sladil černobílou s cihlovou zdí a hlavně je úžasný nápad, jak je tam Bill třikrát, protože Billů není nikdy dost. Překrásné♥ Jako by odcházel - první - druhý a pak třetí. Neumím to popsat, nevadí.


No a ten druhý obrázek - tak to nemá chybu !!!! Připadalo mi, že jak si Bill tak popíjí, tak nakonec už vidí dvakrát. xDAle je vidět, že mu chutná xD

Rozhodně se podívejte do galerie k tomuto skvělému autorovi - já jsem nadšená, že mi dovolil tady uveřejnit jeho úžasnou práci.:-)

TokioParis-Je vous remerciepour votretravail de publicationl'autorisationbeau!
Thank you from the heart Pryate**

13. listopadu 2011 v 0:36 | ilon
ON je prostě úžasný !!! Nepřestanu obdivovat jeho práce a nepřestanu obdivovat to, jaký je. Nepotkáte hned tak někoho takového jako je ON. Vy víte, že už tady jeho nádhrené práce byly, má nejen talent, ale i srdce a jak člověk pozoruje dnešní svět, tak to je něco ojedinělého . Děkuji ti za všechno, Sasha :-)

Velmi doufám, že se vám jeho práce budou líbit stejně, jako mě :-) On je prostě skvělý a umí zachytit sílu okamžiku.


Sasha -J'aimevotre travail, car ilsviennent du coeur, vousêtes incroyable

Jeho galerie je tady - http://pryate.deviantart.com/


Tato fotka je z koncertu z Milána - miluji, když se Billovi roztéká makeup♥ Bože !!!! A víte, co ještě miluju ? Když Bill šilhá - zní to děsně, ale každá taková "nedokonalost" je skvělá** Tady třeba nešilhá, já nevím, ale na některých fotkách z dřívějška to tak bylo, to snad viděl každý, nejen já xD

To nepotřebuje slova ....

ALISS-R-ALEMAN není třeba představovat

11. listopadu 2011 v 16:17 | ilon
Dnes máme to magické datum - 11.11.2011, tak si ho pořádně užijte :-) V rádiu čekali na to, až dnes bude 11 hodin, 11 vteřin - prostě bylo o tom dnes hodně řečí. Byl úplněk - taková zvláštní konstelace . Proto sem opět musím dát svou nejoblíbenější autorku na světě. Už opět :))) Za chvíli tady budu mít celou její galerii :)) Já vím, že už ta úžasná díla znáte, ale musím je sem dávat znovu a znovu. Miluju její práce.♥NěhaBill tu cigaretu a skoro vypitou láhev ** Brutální. A Tom ? Zajímavé to, co má přes těloA tohle ani nepotřebuje slova, že ?

Dokonalá krása by Pryate**

2. listopadu 2011 v 18:42 | ilon
Tak teď ani nevím, co říct, protože mi slova docházejí. Já prostě miluji toto dílo. Mám ho teď jako tapetu na monitoru, protože to je takový balzám na oči po té děkovačce v čepici. Mám ráda KRÁSNÉ věci. A tohle dílo rozhodně krásné je. Bill tu má překrásně upravené vlasy, nádherný makeup - chtěla bych tyto časy vrátit, i když vím, že to nejde. Vypadá tady jako z pohádky - něžný a přitom drsný. Vražedná kombinace.
Rozhodně doporučuji si prohlédnout galerii toto autora na Devianartu - ON prostě umí - http://pryate.deviantart.com/

Pryate(Sasha)-Je vous remerciepour la publicationde permis !!!!

Dokonalost by Peyota

27. října 2011 v 16:21 | ilon
To je hrozné, připadá mi, že když sem dávám nějakého svého oblíbeného autora, tak pokaždé píši, že ho považuji za jednoho z nejlepších na světě. No a Peyota k nim rozhodně patří !!! Její montáže jsou krásné, melancholicky laděné - tím myslím ty vlaky a Billovu samotu v nich, a zajímavě provedené. Ona prostě umí !!! Mám její práce velmi ráda.


A tento obrázek mě tak uchvátil, že jsem ho tady dřív měla jako záhlaví dessu, protože tomuto se prostě odolat nedá !!!ALISS-R-ALEMAN podruhé - trošku přitvrdíme

18. října 2011 v 20:59 | ilon
Tuto úžasnou autorku obdivuji, minule jsem sem dávala její neuvěřitelné gify, kdy twincest opravdu žije, teď sem dám pár jejích montáží. A ať mi nikdo neříká, že tam Bill nevypadá SEXY :))) Ale tohle není samozřejmě jen o Billovi. Je to i o Tomovi a je to i o úžasné euforii, kterou tenkrát plno fansek sdílelo, účesy, neúčesy ☺ No, tak to je minulost, někdo je někde už úplně jinde, ale nevadí , miluji práce této autorky a miluji i to, jak umí být originální ♥

Samozřejmě zbytek pod perexem, nechci tady pohoršovat :)))

Novinky ohledně TH - bez záruky!

7. října 2011 v 15:29 | Edene
Tak od kluků z Tokio Hotel se zřejmě jen tak nedozvíme, co poslední dobou dělají , ale já jsem tak trošku popátrala a něco jsem "vypátrala". To víte, ale jsou to jen takové kusé informace BEZ ZÁRUKY, takže je berte fakt s rezervou.


Jen pro silné nátury, takže pod perexem ...

Pohled do zákulisí aneb jak to u kluků vypadá doma ...

5. října 2011 v 17:47 | Edene
... když zrovna doma nejsou. No já vím, že teď jsem vás asi zklamala, Billa s Tomem v trenclích u telky vám tady neukážu. Ale ta jejich psí rodinka k nim neodmyslitelně patří a je chvályhodné, že myslí na to, aby se jim nestýskalo, i když se jdou bavit do víru nočního života.

by foto gluck

Jen by mě zajímalo, jak to mají pořešené, aby se u toho compíku celá smečka spravedlivě vystřídala. No možná, že zrovna tenhle je "ředitel" ...

Krásné montáže by catzruleme

5. října 2011 v 6:03 | ilon
Tato autorka má také úžasné práce. Už ta první - malý Bill se svíčkou - start jejich kariéry - prostě dokonalost. Strašně se mi líbí ten prstýnek, co má :-) Potom smutný plačící Tom u okna - na okně se srážejí kapky, prostě totální depka.
Následuje "rozvalený" Bill - zpětně uznávám, že tady ještě vypadal skvěle - oproti té divné blond-neblond, ale nebudu soudit, zatím se nám schovává, že :))))
No Georg na koni - to nemá chybu !!!!! :)))

Smutná krása by Kattie TH

26. září 2011 v 18:16 | ilon
Ano, práce Kattie jsou vždycky nádherné, a ještě k tomu to černobílé provedení - to je prostě dokonalost. A když se to navíc zkombinuje s rudou, tak to už je přímo snové - působí to tajemně. Ale to má, když to je takové smutné ... Nedávno jsme se tady o tom bavili, myslím, že je nás hodně, komu Michael chybí ...
Zrovna dnes se okolo něj něco řeší, asi padne verdikt, jestli to byla sebevražda, nebo chyba jeho lékaře. Ale to už je teď jedno - je to veliká škoda, byl úžasný ****


Kattie - děkuji ti moc za zaslání :-) 
 

Reklama