Fotomontáže

Zakázaná láska

28. května 2012 v 12:56 | ilon
Dlouho, opravdu dlouho jsem váhala, jestli sem tyto věci ještě dávat. Spousta lidí to odsuzuje, nechápou, že jde třeba jen o fantazii a moc to prožívají. Když si vzpomenu, co jsem sem dávala dřív a teď váhám nad takovými jemnými montážkami, nebo vlastně kresbami ...
Je pravda, že jste mě inspirovali vy - víte kdo, psala vám to, tak to sem také dám - nevidím na tom nic špatného a když napíšu, že to jsou mimořádná umělecká díla, tak budu mít pravdu, že ;-) Ale tak nějak mi připadá, že tohle nějak vyšumnělo, škoda, dříve to bylo úplně jinak. ..

Darkanngeltarja je mimořádná umělkyně, tady není co dodat, její díla znáte asi všichni, kdo ne, tak tady jsou :-)

Krásné pondělí, i když to je tak blbej den x))) Ale nám to nevadí, nás "nedostanou" x)))Houslista*

3. května 2012 v 18:02 | ilon
Sice jsem sem chtěla dát něco úplně jiného, chtěla jsem trošku pomlouvat Billa na jedné nové fotce, ale tak nějak na to dnes nemám náladu. Stejně to je pořád stejné, někomu se líbí, někomu ne, já sama ani nevím. Někdy ano - v tom zeleném, ale někdy ne.
A proto jsem se rozhodla dát sem něco krásného, něco z dřívějších časů, kdy vypadal jako krásná bytost z jiného světa, někdo mu říkal elf, někdo princezna, někdo víla, to je jedno. Co není jedno je to, že ty časy jsou pryč.


Nádherné, ta kresba má duši, je v tom veliké umění a autorce veliká poklona. Jak dokázala zachytit smutek v jeho očích, tahle kresba působí velmi melancholicky.*

Další krása, takhle ho vidět někde hrát, to by snad bylo lepší, než někde na koncertě x))


A tohle je montáž, kterou jsem dělala pro svůj dess, byl tady relativně nedávno, to to tady bylo ještě tmavé a pochmurné :D Velmi bych chtěla změnit ten zimní dessign, co tu je teď, když už máme dávno zimu za sebou, ale inspirace schází... Jako toho vousatého chlapa mít v dessu prostě nechci, uvidím, už se asi budu stále vracet k designům, co už tu byly...Tedy, co se teď děje v Praze je opravdu SÍLA !!! Takovéhle kroupy a černé nebe jsem opravdu dlouho neviděla !!! Nádherné !!! I když chudáci lidi, co jsou teď venku, těm opravdu nezávidím x))))

Co říct ?***

16. dubna 2012 v 16:37 | ilon
Tohle, když jsem viděla u Niké na blogu, tak mi bylo jasné, že to sem budu chtít dát také, takže promiň za kopírování ;-) Ale, to jsem si nemohla odpustit. Je tam tak krásný, vyzařuje z toho taková pohodička... Ano, ano, nechci tady propagovat kouření, píši to sem pokaždé, ale stejně mi to nedá. A stejně, když si v sobotu ráno uvařím kávičku, a jdu na balkon, mezi kytičky a dám si cigaretku... Hmmm - no, už mlčím, už mlčím, fakt :)))
A k tomu dám další krásu - tato kresba už tu kdysi asi byla, ale je to tak nádherný, že připomenout si ji nezaškodí .-) Je v tom smutek, nevím, připadá mi zvláštní...
No a aby jsme nazapomněli na Toma, tak sem přihodím ještě jeho **

A jedna nemontážka, nekresba, ale krutá realita. Kde jsou ty časy ?!?!?!
No a tohle prostě jen tak pro radost !!! Wooow* - miluju, když má cigaretu - no u něj to opravdu není problém, hledat nějaké fotky, nebo animky s cigárem x))) Koukej dorazit na koncert do Prahy, Saule !!! *musím tě vidět* ;.)
Já vím, já vím :))) Drsný***

Co říci na závěr - no přeci - nekuřte, není to zdravé atd.****** Vždyť víte. Krásné pondělíčko ......

Vampires Kaulitz ♥

9. března 2012 v 16:11 | ilon
Tak na tuhle nádheru se nedá nic jiného, než obdivně zírat a říkat si - proboha, jak to jenom ta autorka DĚLÁ ?!?!?! Vy víte, že Bill by se mi jako upír moc líbil, ty vlasy jsou naprosto neodolatelné, a celá ta montážka je omračující. DOKONALOST SAMA ♥
A pozor !!! je tam havran !!! No tak úplně nemůžu - Bill, jako upír, Tom , dlouhé vlasy, havran, tam už chybí jedině déšť a okamžitě bych měnila záhlaví.

Tak třeba si Bill vezme příklad a na konzíku ho uvidíme v takovémto háru :)))) A samozřejmě nezapomeňme ani na Toma, tomu to také moc sluší a bude nám tam ZPÍVAT, jak je o pár článků níže. (Tu DDM, co zpívá Tom - já se toho opravdu nemohu nabažit !!!) Není na netu ještě něco ? Nooo, jako, když jste to všichni znali, tak třeba víte o další :))


Máme páááátek, užijte si ho se vším všudy a mějte se hezky Líbající


By Vin-DunkelheitHomer Simpson a koblihy a Tom

8. března 2012 v 19:05 | ilon
Tak co, chyběla jsem vám ? :))) Sice si dělám srandu, ale tenhle týden byl jeden z nejčernějších, co jsem kdy zažila... Něco se stalo, týká se to zdraví někoho, koho mám velmi ráda, vypadalo to strašně, ale nechci o tom tady psát....
Ale teď jsem skoro šťastná, protože, když zbývá NADĚJE, tak je to veliký dar ♥ A já jsem za ten dar vděčná a vážím si ho. MOC. Proto se už nehroutím a troufám si dokonce říct, že jsem šťastná. A protože depek jsem si v tomto týdnu užila opravdu moře, tak sem chci dát něco veselého.
Víte, já miluji Homera ze Simpsonových, on je prostě POHODÁŘ. Já vím, že mu občas něco nevyjde, mě také ne, jsme přeci lidi, nejsme stroje a proto ho mám tak ráda. Je s ním sranda, miluje ty svoje koblihy a je vidět, že ho miluje i Tom x)))
No vidíte, já pořád koumala, co si dám za kérku a teď tady mám inspiraci :)))

Jen tak na okraj - DĚKUJI !!!!!!!! velmi si vážím vašich emailů, opravdu moc, moc se omlouvám, že jsem nereagovala, ale nešlo to... Děkuji i nováčkům na tomto blogu, odpovím buď zítra, nebo o víkendu.

Moc, moc DĚKUJI za vaše komentáře, velmi si jich vážím !!!! Nedokážu teď na každý zvlášť odpovědět, ale četla jsem je, dokonce několikrát, ale ta energie nebyla... Jste úžasní ***Ne - jdu do toho !!!! x)))) To mi nikdo nevymluví :))))

Ach Bože !!!!!!

Reálný Homer !!! Bléééé to je něco šíleného x))))) Ňu ňu - ta kukadla - kdo by se nezamiloval ? Líbající Wooow a ty VLÁSKY !!!

Dokonalost by Pryate*

7. ledna 2012 v 20:21 | ilon
To je šílené, já asi pořád používám pořád stejný nadpis článku, když jde o tohoto umělce x)) No ale to se nedá. Sasha (Pryate) má tak zvláštní a ojedinělé zpracování děl, že to nejde jinak, než obdivovat. Jeho díla nepostrádají určitou temnější atmosféru, která je mi velmi blízká, jsou smyslná a hoří tam plamínky skryté vášně.
Budu se opakovat, prostě na kluka vyjímečná díla - on dokáže dát do umění cit a to je velmi vzácné. **

Mon cher, je vous remercie de tout coeur pour votre beau travail. Mais vous savez déjà :-)


Večer v zimě

16. prosince 2011 v 18:31 | ilon
Nádherná práce plná atmosféry. Já miluju ty večerní chvíle, když jste někde na horské chatě, trošku unavení po lyžování/běžkování/výletě - jste trošku vymrzlí a dýchne na vás ta atmosféra zimního večera. Většinou z takovýchto horských chat bývají úchvatné výhledy na zasněžené hory a nebe plné hvězd - a co si budeme povídat - něco na zahřátí se také hodí, že ? x))


By : CatzRuleme


Jinak ještě toto - No - uznávám, že Bill má zajímavé vlasy - ale bože ten Tom... Co to je za čepici ? On bez nich asi opravdu nemůže být... No, nelíbí se mi to. Hned bych mu jí servala x))) Ale jinak dobrý, konečně něco nového :-)a ještě animka :


Pod perexem žhaveso x))Krása by Pryate**

11. prosince 2011 v 14:33 | ilon
Tak vy už tady asi všichni víte, že tvorbu tohoto umělce miluji, jeho díla jsou nádherná a rozmanitá - opravdu pokaždé mě překvapí.
Jak jsem tady měla ten článek o Deviantartu (jak mě nahlásila ta jedna*** a jak jsem se bála, že mě opět smažou) - tak on je jeden z těch, u kterých by mě mrzelo, kdyby mi tam smazali účet, protože jsem tam ráda - ne kvůli tomu tomu, že tam si tam dávám obrázky, ale kvůli lidem, kteří tam jsou **

Jeho stránky tady : http://pryate.deviantart.com/


Bože !!! Co na to říct ? Ani nevím - slova došla - nádhera sama, miluji takováto žhavější díla :-)
NOC V OPEŘE - krásná práce, dlouho mi zdobila plochu počítače. Inspirováno písní, kterou dám pod tuto montáž. Musím se přinat, že tu písničku jsem vůbec neznala a jsem moc ráda, že mi Pryate na ni dal odkaz - zamilovala jsem se do ní na první poslechnutí, což se mi moc často nestává - dokonalá hudba, z které vzešlo tohle dokonalé dílo.CherSasha -merci beaucoup!!!!!Kiss ** by illyrias

4. prosince 2011 v 9:46 | ilon
Tak tahle nádhera mi včera přistála na emailu a musím říct, že to je krása a něha sama. Tak, že mám ráda jemné twc montáže už víte, já nemám ráda takové ty hodně ostré, ale tohle, to ano.

Bill tu má nádherné vlasy, a Tom - ááách ♥ Ta blízkost je až vražedná ** Illy tohle se ti tedy vážně povedlo, je to krása a DOKONALOST !!!! K tomu nejsou potřeba slova, tohle mluví samo za sebe.**

A Bill ty skvostný nehtíky *** To už je asi také pryč...

Velmi děkuji za zaslání !!!! :-)


Jedna zimní

29. listopadu 2011 v 18:58 | ilon
Tahle montážka prostě nemá chybu. Je v ní ta nostalgie nadcházející zimy, kdy se dny krátí, všechno je bílé (ve městech šedivé) a čekání na jaro je nekonečně vzdálené.

Bill tu vypadá strašně smutně. A ta čepice, i když to je s podivem, mu ukrutánsky sluší :-) Všimněte si ty dlouhatááánské vlasy. Autorka to pojmenovala Remember November.


 
 

Reklama