Foto twins

Krásný Tom a zvláštní Bill

4. června 2009 v 8:42 | ilon
To je hodně zvláštní fotka, ten Bill. Vypadá tak nějak utahaně, asi to bude po nějakém koncertě. A hlavně, je to focené jakoby zezdola, to tam snad někdo klečel ... No, vy asi víte, odkud tahle fotka je, no já vůbec :))) Tomí je tady úžasný, ten jeho typický, jakoby stydlivý úsměv - andílek :))Černobílá nádhera

3. června 2009 v 11:01 | ilon
Já už ani nevím, jak ta jejich pauza dlouho trvá. Kolik dnů, nebo měsíců, nebo hodin ? Ha, ha - no nic, čekáme, čekáme, trpělivě čekáme.
Kluci v čepičkách jsou roztomilí, jsem ráda za další novou fotku. Jen pěkně dělejte na novém CD, ať pak máme zase co poslouchat :)))
Hmm, dřív měl čepici jenom Tom a teď už jí bude tahat i Bill :)))

Dala jsem sem foto předtím a teď. Zajímavé, to porovnávat.


Tokio Hotel v tričkách na podporu kampaně proti AIDS

19. května 2009 v 19:55 | ilon
No, řekla bych, že nejvíc to sluší Billovi, aby ne, když Tom ho schovává pod tou ohromnou mikčou. No, už se těším, až se začnou prodávat, koupím si ho na chatu :))) V práci by je asi kleplo, kdybych si tam nakráčela s lebkou :)))

Už teď se mi stýská ...

13. května 2009 v 9:02 | ilon
Vy víte, že z nového vzhledu twins jsem nadšená, ale prostě mi připadá, že to bude pořád stejné, všechny fotky podobné jedna druhé, stejné copánky (krásné copánky), ale už nebudeme tak překvapené a napjaté, co zase nového bude. Dávám sem to, co už je nenávratně pryč, prostě takovou vzpomínku ... Něžný Tom namísto Toma drsoně a něžný Bill ...
No dobře, ta Tomova čepice mě chvílemi už štvala ...

Pořád jsme neměli nové fotky

10. května 2009 v 9:40 | ilon
a teď se nám hezky sypou jedna za druhou. Paráda, jsem nadšená. Tom u toho auta - ten šáteček - zajímalo by mě, jak vypadá bez něj a vůbec - připadá mi tam takovej malinkej a ztracenej. Ale jinak - ano je to jasný Tom má náušnici, která mu ladí s jeho novým černým piercingem - kluci mají podobné vlasy, vypadají bezvadně, já jsem nadšená. To je zajímavý, že si stejně nejsou moc podobní ... Tak tohle jsem vždycky chtěla, aby vypadali trošku stejně, psala jsem to už někdy před rokem, kdy to byla čistá utopie - no a teď to mám. DOKONALOST !!!!!!
Co je to za chlapa, co se válí po Billovi ?

Dáreček od Billinky

10. května 2009 v 9:10 | ilon
Milá Billinko, děkuji ti moc a moc za tento krásný dáreček, kluci tam jsou prostě neuvěřitelní, krása krás. Tvoje přání mě moc potěšilo, je nádherné, děkuju moc :))))

Siluety

9. května 2009 v 7:14 | ilon
Nádhera, asi už tyhle fotky všichni znáte, mám je v počítači delší dobu, ale je to tak zajímavé, že to sem stejně musím dát.

Tokio Hotel pro Crossover

8. května 2009 v 8:56 | ilon
Sice trošku mázlé, ale nevadí, klukům to tam moc sluší, hmm zvláště Billovi, i když se tam tváří nepatrně nepřístupně :)))

Tokio Hotel žije

27. dubna 2009 v 16:21 | ilon
alespoň v našich vzpomínkách ... Tady dávám krásné - signy, nebo blendy ? já nevím, kdo se má v těch názvech vyznat, důležité je, že tam jsou oni. No, už mi ty staré fotky přestávají stačit, ale s tím nic nenaděláme, musíme být trpělivé. Trpělivost růže přináší, takže to vidím na konzík v Praze během letních prázdnin :))))))))))))))))))
nejradši mám tu fotku, jak je nenamalovaný v těch polštářích xD

Hmmm, sexy, sexy ...

4. března 2009 v 14:55 | ilon

 
 

Reklama