Foto twins

Ať je jak vítr ...

5. září 2009 v 19:27 | ilon
Dneska je to tady samej vítr :)))) No nic, kdo nemá krátké vlasy, tak to sám dobře zná, jak vítr někdy dovede potrápit. No a Bill a Geo jsou toho zářným příkladem :))) Dovolím si tvrdit, že Bill vede :))) No, Tom je se svým účesem " v pohodě" :)))

Pod perex pak šoupnu zbytek fotek, abych tady měla něco novějšího, moc jsem jich sem zatím nedala, ale prostě, když to vidím všude, tak se mi to pak sem ani nechce dávat ... Já nevím, že se vždycky "probudím", až když to všichni mají a dávno znají :))))

Tom už pod perexem

Twins

4. září 2009 v 17:47 | ilon
Na těchto fotkách je docela vidět, že se Bill nestihl včas oholit. Blog to určitě zmenší, takže to stejně neuvidíte, ale asi jste tyto fotky viděli. No každopádně, až teď mě nějak došlo, že kdyby se Bill neholil, tak by vypadalo hodně vtipně, kdyby měl knírek k těm krásně namalovaným kukadlům :))))Tom přemýšlí ...


Tady je ta Billova neoholená pusina

No a tady je fotečka z oslavy narozek - moc krásný - hmm asi šampáňo - tak Na zdraví ♥

Užívají si

22. srpna 2009 v 7:06 | ilon
To se zase objevily úžasné fotky. je vidět, že si to tady užívají, jsou veselí a vyvádějí jako malé děti :)) No a to se mi právě líbí, že Bill - bože ten jak jede !!!!!! Vypadají tady šťastně a vesele . Bill ty brýle, a vlasy - sluší mu to strašně moc - a ten ohromnej prsten !!! Teď, jak má ty vlasy, to je úžasný, krása !!!!!

Jinak chci opět poděkovat Teri za upozornění, že vyšla Pain od Love a Dark ... v celé verzi - no to je prostě krááása !!!!!! Odkaz na stažení nám dala do komentářů u tornád - děkujeme moc :)
Tedy jestli to je opravdu Tom, který zpívá v Pain of Love - tak to je opravdu splněný sen všech fans na celém světě !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zatím jsem si to pustila jen potichu, protože děti ještě spí, ale je to prostě nádhera a tahle písnička se mi líbí ze všech nejvíc !!!!! Na tohle se nám opravdu vyplatilo takovou dobu čekat !!!! I když někdo (já) :)) hodně reptal, že už to je DOBA.
Všechno se vrací, já jsem v euforii a už začínám pomaloučku věřit i tomu, že u nás ten koncert přeci jenom bude, a že se tam všichni uvidíme :))))NEZAPOMEŇTE NA ZPOVĚDNICI

Nové foto z natáčení

19. srpna 2009 v 14:29 | ilon
Dávám sem jen 3 fotky, které se mi líbily nejvíc. Hmm ten Tom a západ slunce - to bude hodně efektní, už se nemůžu dočkat, až to uvidím v pohybu... Billovo oblečení nemá chybu - miluju tyhle jeho extravagatní kousky :)))
Bill už má ty vlasy skoro stejné, jako předtím, nebýt tam ty bílé odstíny, tak mi to na téhle rozmazané fotce přijde úplně jako návrat o rok zpět :)

Nové foto - co na to říct ?

10. srpna 2009 v 18:15 | ilon
No tak já jsem bohužel opět na rozpacích ... Ty nové fotky jsou velmi, velmi divné ... Ano - Bill je rád výstřední, já mu to rozhodně neberu, ale ty kalhoty ... Ta vesta ... Ten výraz ... já za sebe nemůžu, já se prostě musím smát. Vím, že jako správná fan Tokio Hotel bych tohle vůbec neměla vypustit z pusy, ale nemohu si pomoci ...

ta otevřená pusinka mi bohužel také nepřijde sexy, spíš musím myslet na to, aby mu tam nevlétla moucha ... jsou tady krásní, je to úžasná fotka, jen ten výraz ....
Kaulitz vs. Beckham - no to zase ne - to mi podobné nepřipadá.

Tak Gustík se nám uzdravuje

22. července 2009 v 21:29 | ilon
Už to vypadá lépe, i když věřím, že šrámy na duši dlouho zůstanou ... Jinak teď si nejsem jistá, co mu sluší víc, jestli černé, nebo blond vlásky, ale ono je to vlastně úplně jedno - ťuňťa náš :)

Humanoid

22. července 2009 v 19:09 | ilon
No je pravda, že tady Bill opravdu vypadá jako nějaký Humanoid :))) Krásná fotka, je vidět, že už je starší, protože Gustav tam ještě nemá černé vlásky, a chudinka tam nemá ty jizvy a vůbec - v těch brýlích působí tak nějak jinak - zvláštně - moc pěkné. O Billovi ani nemluvím, opět jeho vizáž nezklamala - jen Tomíí mi tady přijde takový - no - má tam takou malou hlavinku oproti Billovi ... No a Geo - ten brutální sexy pohled - to se asi naučil od Billa :)))
Chci vidět Billa v tomhle ohozu na koncertě u nás !!!!!! Jdu do první řady :))) No tak nejdu, no - asi bych omdlela - mám fobii na davy :)))

Fotky z Tomova blogu

4. července 2009 v 15:12 | ilon
Ani nemám rubriku na fotky Tokio Hotel - docela ostuda po roce trvání tohoto blogu. No nic, tu rubriku už zakládat nebudu a jak tak koukám, tak za chvíli smáznu i rubriku Foto Bill.
No nic, fotky z Tomova blogu teď stejně budou lítat všude, ale nevadí, co naděláme, že, když se nic nového neděje. Ježiš ale to už je doba !!!!!!
To je hrozný, jak ten Tom vypadá úplně jinak... Jako líbí se mi to. Ale je to někdo jinej...

Hezké vlásky Tomí :))) Hlavně takhle zeshora :)))

14. června 2009 v 14:05 | ilon
Увеличенное изображение

Co je šeptem, to je čertem

6. června 2009 v 7:59 | ilon
nebo jak se to říká. Dávám sem jenom tyhle fotky, nekomentuji, neříkám, že má Bill něco s Natalií, a i kdyby měl, tak to stejně nevíme, že jo. Jen nemám ráda, jak nějaké fan s naprostou jistotou tvrdí, že s ní nic nemá, že to vědí na 100%. Nikdy nevíte nic na 100%. Dokud nebudete v jeho blízkosti, tak to prostě nevíte. Ale znovu opakuji, že sem dávám tyhle fotky proto, že se mi líbí.

 
 

Reklama