Foto twins

Kluci na dovolené

7. února 2010 v 8:27 | ilon
Tak tohle tady opravdu nesmí chybět. Říkala jsem si, že fotek z dovči je nějak podezřele málo a šup - už je to tady. Moc jim to sluší, no nádhera.

Zase jiné plavky, než minulý rok. Tom má zase svůj šátek, no jo, úpal je dost nebezpečný :))) A jak má Bill něco kolem krku, tak jsem si vteřinu myslela, že má napletené vlasy :)))
Labužníčci - jak si pěkně vychutnávají cigárko :))) A nějaké dobré pitíčko k tomu - prostě pohodička.

Vzpomínka na Durch den Monsun

6. února 2010 v 15:54 | ilon
Tak takhle to všechno začalo a mánie kolem Tokio Hotel začala narůstat do obřích rozměrů. V té době kluci asi netušili, jak moc budou slavní, jen si o tom snili :)))
Maledivy 2010 - kluci na dovolené

30. ledna 2010 v 9:00 | ilon
Tohle tady prostě nesmí chybět - úžasné fotky z dovolené - docela závist, hned bych jela také :))
Bill bez makeupu - vypadá skvěle, takhle by klidně mohl chodit na veřejnost častěji . No jo - cigárko, pitíčko, nějaká ta dobrá večeře - prostě pohodička.

Zwillingekaulitz

11. listopadu 2009 v 9:58 | ilon


92807543-tokio-hotel.jpg Tom and Bill Kaulitz image by XxMilenaxX1

bscap0181.jpg Bill and Tom Kaulitz image by XxMilenaxX1


tokio-hotel-mtv-emas-09.jpg Tom and Bill Kaulitz image by XxMilenaxX1

Fotky z koncertů

14. října 2009 v 16:38 | ilon
Konečně se objevily takovéto fotky, na které jsme se opravdu ale načekali. Takže si to teď můžeme užívat plnými doušky :))


No nevím, tak tohle Billovo oblečení byl opravdu krok vedle. Alespoň pro mě. Jestli takhle půjde dál, tak to se ještě máme na co těšit :)))Proč má ten Tom šátek kolem krku ? Že by ho tam bolelo ? Angínka ?


Pitný režim je nutné dodržovat !!! A můžeme zároveň obdivovat práci vlasového stylisty :) Zase ty kšandy !!!!


Kam kouká ?


Zajímavá bundička

Momentky

8. října 2009 v 18:18 | ilon
Tyhle fotky už jsou v postatě "staré", ale nevadí, já si je sem dám pro radost. Billovo oblečení je opět velmi zvláštní - krása - originalita mu nechybí. Nádherné.


nějak to fouká ...Tomíí - nehrb se !!!!


Noo - ty botičky se mi prostě nelíbí. Připadá mi, že i takhle s tím novým účasem má Bill tak dva metry - no a když to doplní podpatkama, tak je snad až do nebe :)))

Skokani roku

20. září 2009 v 18:17 | ilon
Ani nevím, komu jdou ty skoky líp :))) Bill je pěkně prohnutý, tam bych dala body za krásnou kreaci (i když je vlastně na zemi), no ale Tomův skok je také luxusní . Jako nějaký ninja. Velmi zajímavá - ta Tomova košile. Hmm - takováhle kostkovaná - u něj velmi nezvyklé.

Tak na tohle jsem čekala !!!! Tokio Hotel, tak jak to mám ráda :)

13. září 2009 v 11:17 | ilon
Konečně se objevily fotky, na které jsem čekala a bála se, že už snad nic takového nebude. Zatím to, co bylo, mě dvakrát neoslovilo. Bill s chocholem - to jsem nepochopila, vůbec jsem to jsem nemohla dát, protože to podle mě byl úlet ... Ostatní fotky, kde byl sice krásně namalovaný, ale někde venku to působilo nepatřičně, to také nebylo ono.
Prostě Billovi sluší jeviště, osvětlení a jeho pohledy jsou najednou prostě neodolatené :)Sice zachumlanej, ale sexy, to se nedá upřít. Člověk by si ho hned nejradši rozbalil :)))


Biile, tohle nám snad radši nedělejNo a tady jsou časy, které se nevrátí - to jsem sem musela dodat... Stýská se mi po nich, Bill nebyl sice taková celebrita, ale měla jsem ho nejradši ...


Sfinga

12. září 2009 v 8:05 | ilon
Nemůžu si pomoct, tady Bill vypadá úplně jak Sfinga. Ten je krásně namalovanej.
Už se docela ale těším, až se zase objeví nějaká fotka bez makeupu ... A je chudinka takovej vybledlej ...
Jsem asi jediná, která neví, že Gustav má také vytetovanou hvězdu - myslím, že to je kometa, jestli si tak matně vzpomínám ... Ale určitě to nevím.
Tenhle kabátek, co má Bill mě docela dostal - to je hodně zajímavý "kousek". A Tomovi, jak září botičky :)))

Krásná fotka

7. září 2009 v 9:14 | ilon
 
 

Reklama