Foto twins

Něco na Dobrou noc, nebo ráno :)))

3. května 2011 v 20:42 | ilon
Tahle animka se mi nehorázně líbí, má nápad a vůbec, celkově nemá chybu, ta slečna, co jí dělala je šikulka Původně jsem sem chtěla dát něco jiného, už k minulému článku, ale jak začnu předělávat jednou uveřejněný článek, tak je vždycky průšvih, a nevyjde mi to, většinou se mi něco vymaže.

Nevadí, stejně by se vám to nelíbilo, a nebo třeba naopak, protože jak jsem se přesvědčila u článku Billa s fouskama (a děkuji opravdu VŠEM co jste mi tam napsali svůj názor, vážím si toho), tak se vám docela líbil. Takže obrázek jedné šikovné autorky jsem nedala pod perex, ale pod komentáře, což je skoro to samé :))))
Provokace :)))
Po dlouhé době zase jednou twins

14. dubna 2011 v 7:35 | Edene
Tak abych sem nedávala pořád jen samé blbůstky a abyste si nemysleli, že TH nějak bojkotuju, tady jsou dva nové obrázky z focení pro PETA. Ono se vlastně u Tokio Hotel teď nic "veřejného" neděje a asi dlouho ani dít nebude a tak žádné novinky nejsou.
Tak si fotky užijte ...
Kdybych nevěděla, že má Bill tenhle účes dobrovolně, myslela bych si, že se tváří tak ztrápeně právě kvůli němu ...

Taková normální rodinka - Kaulitzovic idylka - od Kuliočky

20. ledna 2011 v 21:48 | ilon
Tak tohle je ta fotka od Kuliočky, na kterou jsem se TAK těšila !!! Nádhera sama - Kaulitz twins se svým krásným pejskem a hlavně - neodoletelný Bill s cigaretou v krásné ručce - Oh my God !!!! Tak to je něco. A Tom, jak se směje - nádherný :-)

Úžasná procházka venku v přírodě, pohodička, čas na cigaretku, čas na obejmutí psa - prostě relax, jak má být :-)


A kdopak je to v tom autě ? Nějaká ženská - vari pryč, babo !!!  (No dobře, dělám si srandu, spíš to je nějaký chlap :)) Ale vy to všechny asi už víte.


Kuliočko - děkuju moc za zaslání :)))


od Kuliočky

Zase ty kšandy !!!!

20. prosince 2010 v 18:55 | ilon
Tenhle kousek "oblečení" se mi vždycky na Billovi líbil nejvíc. Jsem moc ráda, že na ně nezanevřel a tenhle módní doplněk nosí dál. Sekne mu to neuvěřitelně.
O Tomově úchvatném svetru už jsem tady psala, to je také zážitek. Tedy ty hodinky nosí čím dál tím větší :))) Tik ťak :)))


Okousala jsem ten obrázek příšerně, ale berte to jako předsilvestrovský vtípek :))) A Billovi to nějak zvětšilo uši, bože tohle fakt už nesmažu :)))))))
bill a tom

To je ale háro !!!!!

13. prosince 2010 v 13:57 | ilon
Tak já jsem tady pořád brečela, že nemůžu najít žádnou fotku Toma zezadu kvůli fotomontážím, a prásk ho - teď se ukáže a takhle skvostně !!! 

Tedy řeknu vám, to je ale délka. Hodně lidí říká, že by si ty copánky měl nechat zkrátit, ale mě se to docela líbí.  I když zezadu, tak vypadá bezvadně !!! Ta bílá k těm černým vlasům dokonale pasuje. Svetr místo mikči je unikátní tah, Tome !!!

No a Bill voják taky není k zahození , že ? :))) Jsou nějací podezřele opálení ...


Tom Kaulitz, Bill Kaulitz

Tak konečně zase džíny ...

4. prosince 2010 v 7:18 | ilon
Už jsem se bála, že tenhle kousek oděvu je pro Billa pasé. Ale jak se ukázalo, tak na těchto fotkách džíny má, a já jsem nadšená, protože by to mohlo znamenat, že se zase začne oblékat jako dřív. 
Sice je v nich megahubeňounký, ale neva. Stejně, ani jsem si nevšimla toho jeho přechodu ze štíhlosti, do téhle hubenosti. Prostě najednou to tady bylo.
A ta červená mu sluší přímo brutálně.
Ale ten pohled se k těmto vlasům prostě nehodí, nemůžu si pomoct. To by chtělo dikobraza.
Ty boty jsou velmi zvláštní :))) Doufám, že to nemá podpatky.

bill kaulitz

bill kaulitz


Tom vypadá bezvadně

tom kaulitzGeorgovi bych dala barvu na vlasy, aby to měl výraznější :)) Nemrač se
tokio hotel
bill kaulitz
tokio hotel

Tokio Hotel

25. listopadu 2010 v 11:37 | ilon

Tedy ten Georg se tam ale tváří přísně !!!!! To je ještě vražednější pohled, než Bill :)))

Tokio Hotel

Zase ty boty ...

27. září 2010 v 11:04 | ilon
Fotky jsou to naprosto zajímavé (i když rozmázlé), akorát mi to zase kazí ty otřesné billovy boty. Ale on si tenhle styl prostě oblíbil, s tím nic nenadělám. No, ty kalhoty ...
bill

bill
Tohle bylo lepší

+

Bill a Tom na dovče

16. června 2010 v 11:10 | ilon
Já jsem včera normálně zjistila, že jsem z jejich dovolené neviděla spoustu fotek. To mám z toho, že se moc nestarám, zkouknu někde fotky a vůbec mě třeba nenapadne hledat další.
Takže jsem se včera "nepatrně" zasmála, i když pro vás už je tohle prehistorie :))))Jako zajímalo by mě, co tam lovili, jestli si třeba alespoň vytáhli nějakou pěknou mušličku na památku ´´ (Bill má ty brýle trošku zamžené, nevím, nevím, jestli pod vodou něco viděl)


tom a billOpět nalakované nehtíky, možná na dovče mohl vypustit krášlení do detailu, ale zase proč ne.  Je vidět, že se mu vlasy vlní, takže až půjde na véču bude pořeba žehlička :)))

bill kaulitzMáš sexy čepičku, Tome :))) Ne, já se jim opravdu nesměju, já jsem šťasná, že je také jednou vidím "normálně", jako klasického obyčejného smrtelníka :-)

bill a tom
Ta voda není moc dobrá, viď , Bille ? Dej si radši Redbull :)))
bill a tom
Cigárko, pohodička, šampíčko - ano, přesně takhle má dovolená vypadat, pěkně žádné stresy
bill a tomNo a tohle je ta jediná fotka, kterou už jsem viděla dřív. Takže já mám teď takové "druhé letní vánoce" :))))

bill a tom

Bill Kaulitz - svítící chrobák ?

28. února 2010 v 9:04 | ilon
Ehmm... tak ten nadpis jsem si opravdu nedokázala odpustit. Ano, vím, neměly by mě ovlivňovat takové maličkosti jako je oblečení a účes, ale to, jakým směrem se Bill ubírá se mi opravdu nelíbí. Je to strašné, nelíbí se mi to a jestli ještě existují nějací Anti, tak ani nemusí vytvářet žádné směšné montáže, protože tohle mi přijde směšné už samo o sobě.

To nic nemění na tom, že se na koncert těším a doufám, že tohle po turné vyšumí a on se vrátí zase k svému sice výstřednímu stylu, ale ne sci-fi stylu. Myslím, že tohle nemá zapotřebí, nevím, jaký je na tohle váš názor, třeba se vám to líbí, rozhodně originalita tomu nechybí :))))

Doufám, že se zase vrátí k teniskám a vezme si na sebe zase normální džíny, vrátí se k některému ze svých účesů, co mu slušely. Doufám. Protože tohle mě nebaví a tohle prostě obdivovat nemůžu.


 
 

Reklama