Foto twins

Masky podruhé

3. listopadu 2011 v 12:45 | ilon
Tak já jsem si myslela, že to tím děkovným videem skončí a ono NE !!! Tak tohle mě fakt dostalo, to jsem pořebovala. Sice se to třeba někomu nebude líbit, ale Bill tu vypadá jako BOHYNĚ. A to nemyslím nějak špatně, nebo ironicky - naopak - moc mu to sluší. Konečně má makeup, tady se asi Natalie, nebo, kdo to dělal, vyřádila. Úžasné oblečení - černá havraní pírka, která miluju, a která jsem na něm chtěla, takže úžasný.
Už na té první fotce, jak jsou spolu s Tomem, Billovi vykukují černé vlasy, říkala jsem si - je to tady !!!! nechal si je prodloužit a obarvit. No tak je to holt jen paruka, ale sekne mu to nehorázně :-)


Ten septum si také mohl ny tu chvíli vyndat, trošku to kazí dojem, ale dobře, vhledem k majestátnosti masky odpuštěno vše :)))


Občas zavzpomínat není na závadu

31. října 2011 v 13:51 | ilon
Zvláště ta první fotka je hodně napínavá, že ? Holky vypadají dost zajímavě a Bill se nám jen culí :))) Tahle akce byla hodně vydařená, co se nevšedních fotek týká. Například taková bitka s kostičkami ledu neměla chybu. A toho "chlastu" !!! :))) Líbí se mi, jak Bill zaboha nemůže otevřít to Malibu xDChudinka, zůstal tady úplně sám, jen s tou lahví ... xD

Tajemný Bill ... hi hi

4. října 2011 v 10:26 | Edene
Tak zatímco Tom hrdě vystavuje to svoje umolousané strniště, Bill se nám zase staví do role pana Tajemného. Tedy ne, že bych nějak prahla po nových fotkách blond Billa (ta nedávná hrůza mi stačila), ale zajímalo by mě, co před námi skrývá.


Žeby se nám opupínkoval? Nebo se nám zase někde nechal propíchnout? Anebo si zkrátka říká, že fanynky se nesmí moc rozmazlovat, ať si pěkně počkají až se mu bude chtít se ukázat.
Každopádně si myslím, že ta krásná Ilončina montáž v předchozím článku je tak trošku utopie. Evidentně se daleko raději věnují úplně jiným zábavám. No doufejme, že nezapomněli na to, proč vlastně v L.A. jsou a sem tam jim zbyde i trošku času na práci na novém albu.

Konečně zepředu - aneb Brandon Walsh

14. září 2011 v 9:37 | ilon
Hmmm - tak jsem se konečně dočkala. Tak na tohle jsem se ani nemusela těšit. Vím, že jsem poslední dobou se zjevem twins pořád nespokojená, ale tohle předčilo veškeré moje obavy. STRAŠNÉ !!!!! Proboha, co se to stalo s tím klukem v džínách, teniskách a tričku ? Co to je za panáka ? Hrozné a je mi jedno, že jsem asi sama, komu se to nelíbí, ale svoje názory sem psát budu. Tohle prostě nemůžu obdivovat.
Připomíná mi opravdu Brandona Walshe - to byl kdysi také krásný klučina, pak si nechal narůst vousy a bylo po kráse.

Ale pozor - hodnotím tyto fotografie, myslím si, že až se k tomu oholí, tak to nebude tak špatné. Ta blond mi nevadí, vadí mi celková image, oblečení, prostě je to někdo jiný, vypadá úplně jinak, tím myslím hůř. A není to tím, že stárne a že se vyvíjí, takhle to já neberu.
Ale jsem ráda, že má alespoň trošku rozcuch, docela dobrý. Ale to strniště, na to si nikdy nezvyknu - nesluší mu to - ani jednomu - ale jen můj názor.

Stejně vím, že tam pořád je... Tuhle animku jsem si nemohla odpustit. Takže ať se sebou dělá co chce, věřím tomu, že se jednou zase "vrátí".


No, pořád jsem chtěla, aby vypadali jako dvojčata - ironie !!!! Tak jo, konečně si jsou pobobní :))))
Ha, ha :)))))

Farmář a manekýn

1. srpna 2011 v 13:10 | ilon
Bill mi opravdu na téhle fotce připadá jako farmář. Tak trošku si odskočil koupit colu, ale už zase nasedne na traktor a jede na svojí farmu. Ale pozor, tentokrát to nemyslím zle, naopak, i když to nechápu, se mi tady líbí. Úplně k sežrání ˇˇ I ta čepice mi přijde sice úděsná, ale je to takový nezvyk a šok, že mi nakonec připadá, že se k tomu celkově hodí. Prostě najednou někdo úplně jiný, žádný načančaný model, ale chlap. Akorát vyrvat kroužek z nosu a pohoda.

No a Tom v té bílé jen září. Trošku mi připadá, že se mu ta díra v uchu nepatrně zvětšila, ale to je účel. Zarostlá image je jak tak koukám nepustila, no, co se dá dělat, hlavně, že není mrtvo, a že jsou občas nějaké fotky. :-)
Už by to jen chtělo nějakou novou písničku a klip, doufám, že to bude něco třeba jako Pain of Love :-)
Muži v černém

18. července 2011 v 8:44 | Edene
Já vím, že tyhle fotky jsou teď sice všude, ale aspoň jedna musí být i tady, protože oceňuju snahu TH neopakovat situaci, když před Humanoidem po nich nebylo dlouhé měsíce ani vidu ani slechu. Tedy jasně, může za to paparazzi, který by se pro fanynky rozdal ... !

Pamatujete si na to období, kdy (určitě čistě náhodou!)si pár jedinců kolem Billa obarvilo vlasy na černo? Dávám sem záměrně fotku s Andreasem, protože jak tak koukám, stejně jako Gustav u té barvy nevydržel. No je vidět, kdo Billa skutečně nejvíc miluje a tudíž i miluje své černé vlasy. Ale je chvályhodné, že Andreas "drží basu" s dvojčaty aspoň oblečením.

Kam asi jdou ... hmm, soudě podle Billových svalů asi zase do fitka. Možná se jim tam tvoří nové album lépe než ve studiu ... vyplavené endorfiny, múza v podobě Rii ... Určitě se máme na co těšit!

Focení pro zvířátka - pokračování

1. července 2011 v 8:34 | Edene
Tak po delší době sem dávám zase fotečky, o kterých můžu s čistým svědomím říct, že se mi opravdu líbí. Kluci jsou tady sexy a je zajímavé, že jejich ztrápené výrazy v obličeji ve mně vůbec nevyvolávají potřebu je z té klece vysvobodit ... hi hi, asi se ta kampaň u mě minula účinkem.

Užijte si je, tady jsou
Zajímavé módní kreace

24. června 2011 v 14:56 | ilon
Tak tohle je opět nějaký zajímavý kousek oblečení, u kterého skoro pochybuji, že to je z PÁNSKÉ kolekce. Ale budiž - průhledná kapucka je zajímavá, akorát ten zdůrazněný pas ...
No nic, s obyčejným tričkem a džíny se asi můžeme rozloučit :))) Ale zase rozhodně chválím boty.Připomíná mi to sukni, ale tu už přeci jako malý měl :)))

Červená mu sluší :-)

23. června 2011 v 13:02 | ilon
Ty podpisy - slečny se mají :))) No, já věřím, že se Ruzyně také jednou dočká xD

Moskva

3. června 2011 v 15:35 | ilon
Tak už je to tady !!! Konečně jsme se dočkali a vidíme kluky zase po dlouhé době :-) Všichni už to asi máte na blogách, ale nevadí, tady to samozřejmě také musím mít :-)

Já vím, že spoustě z vás připadá, že Bill už má toho kovu na sobě moc, ale ten jeho pierc ve rtu je prostě úchvatnej !!!! Miluju ho )piercing, samozřejmě :)), konečně NĚCO, co mají společné s Tomem :-)
Tak tohle je asi místo toho dvojčecího tetování, i když to by mi také absolutně nevadilo. A Billovi to MOOC sluší, chválím účes, připadá mi to jako z jednoho focení, skleróza, nevím, pro koho to bylo.

A Tom je lehce zarostlý, možná to zapouští na Billa :-)


 
 

Reklama