Foto Tom

Týden Toma Kaulitze pokračuje

24. dubna 2009 v 18:24 | ilon
Hmmm - mám k tomuhle něco psát ? Ani ne. Akorát jsem zkoumala jeho spodní prádlo - to nevypadá na boxerky, ne ?
Tady asi plácá nějakou mouchu, co na něm přistála

Má Tom náušnici ?

24. dubna 2009 v 11:27 | ilon
Katko, děkuju za upozornění :)) Takže tohle se mi líbí moc. Ano, je to rozmazané, může to být cokoliv - a právě to může být i ta náušnice. No tak to by se mi líbilo moc !!!! To už by se k Billovi blížil úplně neuvěřitelně. Připadá mi to na určitých klukách prostě sexy, nemůžu si pomoct... Aby nás jěště Tom nepřekvapil nějakým tetováním - to už bychom hodně museli vydýchávat. Tahle první fotka je tak krásná, tak úžasná, že bych jí sem nejradši strkala každý den, takže jsem ráda, že mám zase důvod :))))Nádhera od Hannu

23. dubna 2009 v 11:55 | ilon
Hannu byla tak hodná a poslala mi na ten Tomův týden, který tady dělám, úžasnou fotku krásných Tomů, které sama vytvořila. Jsou to takové panenky (snad nevadí ten název :-)), mají ohýbací ruce a nohy, šije jim krásné oblečení - a hlavně - je prodává !!!! Krása - mít doma takového krásného Tomíka :-) Takže, kdo by náhodou neznal její stránky - tady je odkaz : http://th-czechfanactions.blog.cz/ - má tam toho zboží fakt hodně a samej pěknej kousek :-)
Vidíte tam ty svaly ? Hmmm, moc krásný.

Bože Tome !!!!!!

22. dubna 2009 v 18:17 | ilon
Tak, teď jsem teprve v pořádném šoku !!!! Já vůbec nevím, jestli ty jeho vlasy nenávidím, nebo miluju, já fakt nevím... Ale jedno je mi jasné - je to konec našeho starého Toma .... Vždycky jsem chtěla, aby oni dva byli jako dvojčátka, aby vypadali stejně - no a teď to v podstatě mám. je krásný, je jiný - ne prostě to je NÁDHERA !!!! Bože ten je tak sexy !!!! Nemůžu si pomoct, ale miluju tuhle jeho vizáž. Takže, jestli jsem do teď preferovala Billa, tak teď se mi líbí oba úplně nastejno . Wooow Tome - tohle se ti teda povedlo !!!!!

Tome - ty nám dáváš !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

10. dubna 2009 v 13:41 | ilon
Takže teď se o ničem jiném nemluví v souvislosti s Tokio Hotel než o novém účesu Toma. Já vím, že je toho na spoustě blogách plno, ale mě to nedá a také to sem musím pořád dávat.
Neuvěřitelné - Tom má černé vlasy - ani už to nevypadá jako zkrácené dredy, ale už to připomíná takové ty úzké napletené copánky.
Takže jedna z verzí může být, že si nechal ostříhat dredy, nelíbilo se mu, jak vypadá v krátkých vlasech a nechal si naplést copánky. Stejně nás slušně napíná, má to schované pod šátkem, je fakt dobrej :)) Akorát, že my tady šílíme a umíráme zvědavostí. Edene, děkuji za upozornění :)))
Ne, opravdu, dredy to nebudou.

Černovlasý Tom ?

9. dubna 2009 v 13:47 | ilon
Teď se všude hodně spekuluje o barvě a účesu Toma. Fotky to jsou velmi nekvalitní, takže z toho stejně moc vidět není, ale co je jasný, že po dlouhých Tomových dredech je veta. Je sice hodně zakuklenej, ale vypadá to, že má černé vlasy. No tak to by byla pecka. Myslím, že naprostá většina fans by byla hodně zklamaná, nejsme u Toma zvyklé na změny... Bill, to je něco jiného - změny k němu prostě patří - a stejně těmi novými dredy spoustu fans přímo naštval. Ale nevadí, KONEČNĚ nějaká novinka. A jestli má Tom opravdu černé vlasy, tak už šílím nedočkavostí, až to uvidíme :))) No a jinak, Billovi zezadu to fakt sluší :)))

Krásný Tom zblízka

7. února 2009 v 8:12 | ilon
Nemůžu si pomoct, ale čím starší, tím krásnější.

Mutant

25. ledna 2009 v 15:59 | ilon
Odpusťte mi ten název, nemyslím to zle, ale prostě jsem si nemohla pomoci. On má ty dredy tak husté a dlouhé, že když si dá takhle čepici, tak to vypadá divně. Hodně divně. Úplně jsem přemýšlela, jestli to je opravdu tak, jak to vypadá :)))

Foto Tom

2. ledna 2009 v 19:04 | ilon
No tak ta první fotka jasně vede !!!!! Jinak ten Tom tam má tak krásný zoubky, že vypadají také jako umělý chrup :)))

Sluší to i Tomovi :)))

8. prosince 2008 v 11:48 | ilon
 
 

Reklama