Foto Bill

Blue Dream

14. června 2009 v 14:20 | ilon
Hmm, to jsou zase pohledy !!! To bych snad ani nechtěla být v první řadě někdě na koncertě (určitě hrozí brzy, že :))) ... ne, stačí takhle na fotkách ... Hmmm - dost starých fotkách ... To mrtvo mě ubíjí, to je sakra dlouhá pauza, co teď mají ... Sice jsem ještě ty nové účesy neviděla pořádně, ale už je mám z té jedné, dvou fotek okoukané, takže žádný šok se konat nebude. Měli to udělat spíš - změna image - a dávat nám jednu fotku za druhou - u fanynek by zavládla euforie a všechno by se vrátilo zpátky. A ne jako teď, když vidím, jak blogy o TH pomalu končí ... Samotnou mě to nebaví, pořád vyhrabávat staré fotky, které jsem viděla storát. Tak alespoň jeden song mohli vydat. Jen tak, aby nás natěšili, mršky.

A ty kalhoty pořád padaj´a padaj´ ...

8. června 2009 v 8:59 | ilon

Sfinga

6. června 2009 v 20:39 | ilon
No jo, no, tady mi prostě připomíná sfingu, nemůžu si pomoct. Ale prostě nové foto není a není, tak nemůžu nic dělat :)))) Typický jeho kxichtík :)))A jěště cigár pause - to si nemůžu odpustit :)))))


Krásný a sexy

5. června 2009 v 19:03 | ilon
Tohle ani žádné nějaké psaní nepotřebuje, nikde nic moc nového, tak připomínka toho, jak už ho nikdy neuvidíme.... Strašné. To se mi moc nelíbí. Ale co, teď vypadá taky krásně, akorát zatím neměl moc možnost nás o tom přesvědčit :)))

Tak takhle jsem tě milovala, Bille ....

28. května 2009 v 18:24 | ilon
No tak dobře, čas nejde vrátit, ale tahle doba pro mě byla nejvíc ... Byly to moje začátky Tokio Hotel. Ano, teď je Bill krásný, ale pro mě trošku moc vyumělkovaný ... Dávám sem vzpomínku vám všem, kdo jste poznali Tokio Hotel v období jako já . Rette mich je nezapomenutelné ...

Níž, ještě níž, Bille

16. května 2009 v 20:53 | ilon
Hmmm, vy víte, že tyhle fotky sem dávám moc ráda :))) Bill zepředu, Bill zezadu - a všude sexy, sexy. Miluju, jak mu padají ty kalhoty, chudinka náš hubenej :))) No ale všimla jsem si, že poslední dobou se mu to už nestává, což je veliká škoda. Já nevím, jestli už má lepší pásky, co mu ty kalhoty drží, ale už to takhle není. Škoda... Nevadí, třeba s tím začne Tom :)))

jako tady dole si ty boxerky vytáhl nějak moc nahoru, ani mu není vidět ta jeho úžasná hvězdička, což je fakt škoda.
Omlouvám se, Kattie TH, ale tohle jsem ti musela šlohnout :)))

Co to je ?

15. května 2009 v 17:44 | ilon
Já nevím, co znamená ta první fotka, to přeci není nikdo z dvojčat, ani Bill, ani Tom, tak opravdu nevím, co tohle má znamenat ... kdo to je ????

New Billovo foto

9. května 2009 v 17:53 | ilon
Tak tady máme další nové fotečky Billa - no musím říct, že úžasné !!!!! Omlouvám se za vymazání Gusty, ale chtěla jsem Billa samotného. jeho vlásky se mi pořád líbí, akorát si tak říkám, že už nemá tolik možností, že teď bude s prominutím pořád stejný. Ano, může to svázat do gumičky... Předtím vypadal snad pokaždé jinak, někdy dikobraz, jindy vyžehlené rovné vlásky, jindy zase tršku jinak, pořád změna. tak aby mu to teď nechybělo. Ale krása. Tome, šup, už se taky pochlub :)))

Ruka Billa Kaulitze

8. května 2009 v 12:45 | ilon

Zase ta sexy halenka :)

30. dubna 2009 v 8:05 | ilon
Milá Edene, děkuji ti za fotečky Billa v té halence, jak tak na něj koukám, tak si na ni pomalu začínám zvykat :) Ano, sice jsem říkala, že mi připadá taková moc holčičí, ale co, jemu sekne snad všechno, takže tady máme Billa v halence :) Děkuji moc za zaslání :)))

Tuhle foktu vidím poprvé a je to něco neuvěřitelného - vlající halenka a odhalená hvězdička...


Dokonalost. Jen ty kalhoty a k nim ty boty mi nějak nepasují ... Jinak ale vypadá úchvatně. Zajímavý přívěsek na řetízku.
 
 

Reklama