Foto Bill

Bille - ty přece podpatky nepotřebuješ !!!!

16. října 2009 v 6:16 | ilon
Ano - ten nadpis jsem si nemohla odpustit. Nechci se tady zase Billa nějak dotknout, ale tohle, když jsem viděla, tak ve mně úplně hrklo. Nemůžu si to odpustit, ale ty boty jsou strašný !!!!! Neřeknu, když si je vezme jako výstřednost na koncert, no, dobře, ale takhle ven, když jde po nákupech ? Ach jo, doufám, že se vrátí brzy zase k teniskám a tyhle "kozačky" dá brzy k ledu ...
Ale samozřejmě - každý máme jiný názor, vám se třeba zrovna tyhle botky líbí :)))
Sexy, sexy,sexy

13. října 2009 v 8:05 | ilon
Jinak ani tenhle článek nadepsat nešel :) Tuhle nádheru jsem dnes objevila, když jsem otevřela email - krásný Bill od Edene a já děkuji moc za zaslání :))

Doufám, že je ten obrázek vidět celý, já ho vidím, ale když tak ho zmenším. Jo - tak tenhle také letí ke mě na plochu jako tapetka.


Ta motorka mu sluší - nebo on sluší jí ?

Tak tohle se někomu opravdu povedlo :))) Hodně výstižné :)))

Účesy Billa Kaulitze

9. října 2009 v 18:51 | ilon
Bill vystřídal za svou éru neuvěřitelné množství účesů. Nejspíš sem nedám úplně všechny, to by opravdu nešlo :) Rozhodně umí překvapit a pokaždé prostě vypadá skvěle. Někdy se nechá ostříhat, jindy si nechá vlasy naplést, pak to oživí melírem - no rozhodně se s ním nenudíme :)))


tak tady to všechno začalo - malý Bill na Superstar
Potom přišlo období DDM - tehdy jsem je objevila a hned ten klip se mi neuvěřitelně líbil. je s podivem, že už tenkrát jsem nevěděla, jestli to je kluk, nebo dívka. teď se fakt divím :))
Pak bylo období Rette mich - kdy si nechal naplést delší vlasy - to bylo něco neuvěřitelného - tady se mi fakt začal líbit.
Bože - ty jeho tragický výrazyněkdy nosil vlasy upravené tak, že nahoře mu trčelo pár pramínků - velmi zajímavé - nosil to docela častoPotom už přišel nám všem tak známý "dikobraz". I když byly různé varianty.Někdy si to nechal "zplihlé" - například na Comet vydal tenkrát fantasticky - byla to nádherná změna. Nenašla jsem narychlo lepší fotku, tak zatím tahle.
pak dredíky, melírek - veliká změna - už vypadal jako dívka úplně :) krásný - líbilo se mi to moc

Pak mu to trošku vyrostlo ...

No a teď - wooow - už zase vypadá konečně jako kluk (i když vizáž dívky mi nikdy nevadila) a já jsem nadšená :)

Prosím vás dejte mu už konečně někdo najíst !!!

15. září 2009 v 20:15 | ilon
Omluva dopředu za nadpis, no dobře, to jsem si nemohla odpustit. A jakékoliv komentáře, které se mnou nesouhlasí vítám, mě se také líbí vyhublý, ale jako, co je moc, to je moc. Narvala bych tu lednici řízkama a svíčkovou - ať se Billí poměje :))))

Hmmm - ty boty se mi fakt líbí. A ty kšandy - to mi dělá naschvál - to miluju :)

Nádhera, ten se nám vyloupnul

30. srpna 2009 v 17:17 | ilon
To je krásný háro !!!! Já vím, že všichni už asi tyhle fotky máte okoukaný, ale stejně mi to nedá. Takhle zblízka tam ani žádné dredy nevidím, spíš mi to připadá jako takové malé copánky. Já jsem si na dovče, když jsme byly na výletě v Týně také koupila takové pěkné copánečky. No, já je mám na sponce, Bill je má "svoje" :)))
To jeho namalování ... velmi zajímavé. Ta horní linka, to se nosilo tak v šedesátých letech, ale pozor - já to nehaním, docela se mi to zamlová. Je to zase změna, já nevím, co bude dál - oni umí vždycky tak překvapit :))) Už ten Humanid mě dostal :)))

Je fakt, že zubní technik zapracoval :))) Takové krásné zoubečky :)))

Diplomek od Mizuki

22. srpna 2009 v 18:39 | ilon
Milá Mizuki,
děkuji ti za tento úžasnej diplomek - řekla jsem si o Billa v dešti a hele ta krásná sprcha :))) Takže jsem nadšená - lepší Bill v dešti snad ani nemůže být - krása - díky moc :)))

Bill a jeho piercing

14. srpna 2009 v 8:57 | ilon
Tak Bill má nový piercing - no opravdu "zajímavé" místo. Ale zase na druhou stranu, když se to někomu líbí, tak, ať si propíchává, co chce, že :)))) Když to nepřekračuje míru vkusu - myslím tím lidi, co jim třeba ani nejde vidět obličej pod tunou železa. Sama jsem pierc dřív také měla, vždyť je to jen náušnice :)))
Zajímalo by mě, jestli ho tam má i Tom :))A tady důkaz, že umím předvídat budoucnost :))) Tuhle montáž už jsem dělala někdy před nějakou dobou, tak jí sem házím pro vzpomínku.

Bill Kaulitz - a hra na schovávanou

25. června 2009 v 16:24 | ilon
No - to je krásná fotka - tohle období bylo úžasné - hmmm - jenom vzpomínka.

Co je zase tohle ?

22. června 2009 v 16:36 | ilon
Že by "nový" Bill ? Já nevím - prý Bill a fan. No, brečela jsem, že nemám žádnou novou fotku Billa, tak tady ASI je. Zase něco na hlavě :))))

Ta blízkost je vražedná ...

20. června 2009 v 18:05 | ilon
A pořád si těmito věcmi nedám pokoj a nedám. Ano, je to kamarádka a spolupracovnice, líbí se mi, jak to každý ví se stoprocentní jistotou, já to nevím - já jsem s Billem nikdy o tom nemluvila :))) Místa je tam dost, že ? Hmm, copak to asi má v skleničce za drink ?

 
 

Reklama