Foto Bill

Současnost a minulost ...

22. listopadu 2010 v 17:34 | ilon


bill kaulitzbill kaulitz

Black and White

14. listopadu 2010 v 16:07 | ilon
Tady dávám pár pěkných černobílých foteček, co se mi líbí. 

No a kdo by chtěl něco víc sexy, tak to dám pod perex, protože ta krása ohromí každého xD


bill kaulitz

bill kaulitz

bill kaulitz

bill kaulitz

Bill s kabelkou

15. června 2010 v 11:09 | ilon
Že má Bill oblibu v kabelkách, to už dávno víme. Ale proč to sem znovu dávám ...

Včera už podruhé jsem viděla u nás u podniku kluka, který také tahá takovouhle velkou kabelu. Poprvé jsem si myslela, že ji třeba někomu nese, ale včera šel sám a zase ji měl !!! To je docela síla, protože u Billa k jeho extravagatnímu oblečení se hodí, ale když to člověk vidí takhle na ulici, u kluka v džínách a tričku, tak to je hodně zajímavé.
Jinak ten kluk má i účes docela podobný, no, možná ho zkusím "nenápadně" vyfotit mobilem a fouknu ho sem pod perex :)))

bill s kabelkou
bill s kabelkou

bill s kabelkou

Bill bez makeupu

23. dubna 2010 v 8:25 | ilon
Nemůžu si porostě pomoct, ale Bill mi tu připadá takový divný, jak není namalovaný, tak je to nezvyk. Neříkám, vypadá dobře, ale jinak.  Ale on vypadá dobře pořád :))
Je fakt, že já když se nemaluji, tak je to děs. Sice si vlasy barvím, ale jako dítě jsem byla blond, takže třeba řasy mám světlé a to vypadá hrozně.  Jako, když žádné nemám :)) Jednou jsem si je nechala v kadeřnictví obarvit na černo - no to byla hrůza. Pálilo to jako čert - ne opravdu už nikdy více :)))))Bill KaulitzTo obočí má tak pěkně pravidelné - jestli pak si ho trošku přivytrhává ?
Bill Kaulitz
Bill Kaulitz

Originál a kopie

19. dubna 2010 v 9:03 | ilon
No nevím, myslím, že fanoušci kohokoliv by měli být sví a neopičit se za každou cenu, myslím tím v civilu, ne když se převléknou třeba na koncert, to je něco úplně jiného. Neznám toho druhého "týpka", třeba to je jen nějaká recese, ale jestli to myslí vážně, tak je to dost hrozné - brrr. Prostě Billovi se nelze vyrovnat, to je jasná věc. I když ten Mike je docela pěknej, to neříkám- ale Bill je jenom jeden :)))
Ten poslední také není špatnej :)))


Bill Kaulitz

ovy

mike

xx

xs

BILL in STERN photoshoot II. by Markus Jans

7. března 2010 v 7:45 | ilon
Tak tohle mi konečně zvedlo náladu, co se Billovi image týká. Že se mi to nelíbí, ten jeho účes, všichni víte, ale tenhle fotograf dokázal zázrak a nafotil Billa přesně tak, jak se mi to miluju.. Na jedné fotce vypadá skoro jako nějaký hradní pán, o fotce s cigárem ani nemluvím - všude je zatraceně sexy - úžasný. A o černobílém zpracování fotografií ani nemluvím, to má prostě svoje kouzlo.
Má to jedinou chybičku - moc mi tam chybí Tom !!! Ty řetězy, oblečení - bílá košile - myslím, že Tomovi by to také slušelo - a spolu by tam byli nádherní a ještě by to podtrhlo atmosféru. No, víte, o čem mluvím :)))Nádherný efekt - to zdrcadlo - jsem zvědavá, kolik cigaret padlo, než se to povedlo nafotit :))

Zajímavé namalování


Dokonalost - to oblečnení, to opravdu trefili - tohle k Billovi přesně sedí - Lord - úplně ho vidím na plátně v kině v nějakém temném filmu


Tohle je docela brutální, ten obojek, k tomu ta vyholená hlava - jako celek to působí dokonale

Tady si neodpustili alespoň řetězy - no, nikdo neví, třeba se v tom Bill vyžívá :)))

Montáž na fotce - úžasný efekt - no jsem nadšená, tohle je nejlepší shoot, jaký jsem viděla od dob, kdy byli nafoceni také černobíle, sedící zády k sobě, Bill byl ještě dikobraz a Tom měl dredy.


EDIT

Tak jo, tohle jsem musela udělat, to mi prostě chybělo:)) Sice žádná sláva, ale jen tak pro radost jsem si to udělala :)))

Já opravdu nevím, co nám, Bille, pořád ukazuješ ... ?

12. ledna 2010 v 16:28 | ilon
Opravdu nevím... Něco ukazje, ale co ?Černobílá nádhera

3. prosince 2009 v 17:57 | ilon
Černobílé fotky mám moc ráda. Nejsou tam rušivé barvy a vynikne na nich hra světel a stínů. No a ještě s takovýmhle modelem, to je radost podívat :)))
Tak šel čas ...


Premiéra "Arthur und die Minimoys 2"

24. listopadu 2009 v 10:16 | ilon
Tak tady Bill opět nezklamal. Jeho oblečení je opět rozporuplné, kdo jste si nezvykl na jeho minulé kozačky, tak se vám asi nebude líbit ani tento nový model. :))
Zajímavý svetr, ty copánky se mu při chůzi musely docela plést.
No, musím se přiznat, že mě toto oblečení moc neuchvátilo, ale zase na druhou stranu se s ním člověk nikdy nenudí a já se pokaždé těším, v čem příště zase "vyleze" :))))


Protože novinky už nesleduji, tento film jedničku jsem viděla jenom jednou, tak netuším, kdo je ta žena vedle Billa, ale její oblečení je také velmi zajímavé... On ve svetru - ona nepatrně nalehko :))Tedy opět se divím, na co Bill potřebuje takovéhle podpatky .... Že na tom jakožto chlap vůbec umí chodit - to zaslouží obdiv


No ale na závěr, ach jenom nepomlouvala - slušelo mu to moc. Je trošičku pobledlý - chtělo by to vyrazit někam za sluníčkem :)Teď jsem si teprve všimla, že má na krku klíček - od čehopak asi ? Jinak tahle fotka mi připadá - na povrchu úsměv, ale uvnitř úplně jinak ...Co ostatní říkají o tvém stylu a je to pro tebe nedůležité? Bill: S Tokio Hotel tu byly někdy chvíle, kdy jsem nemohl slyšet ani jméno. Nemohl jsem vidět svoji vlastní tvář, vlasy, prostě všechno. Nemohl jsem vinit ostatní, když to tak cítili. Potom náhle přišel čas na něco jiného. Prezentovat se jinak.

Shledáváš se krásným? Bill: Nejsem jeden z těch, kteří stojí před zrcadlem a říkají "Woah, jsi tak sexy!" I když si to hodně lidí myslí, že o sobě takhle přemýšlím. Když ostatní lidi říkají, že vypadám dobře, tak jsem samozřejmě šťastný. To můžete vidět.

Kolik času pro sebe ráno potřebuješ? Bill: Se sprchou, oblečením, make-upem potřebuji tak hodinu, než jsem připravený. Samozřejmě, že tu jsou dny, kdy se nestylizuji. Jít s takovými vlasy na letiště, to by bylo otravné. To si prostě nasadím čepici a nemám make-up. Doma vstanu a sednu si v teplákách neoholený před televizi - jako každý jiný.
zdroj : http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz/

Bill Kaulitz a jeho zvláštní obleček

20. listopadu 2009 v 22:01 | ilon
No já nevím, ale tohle už mi přijde trošku přehnané... Já vím, že se to vztahuje k jejich albu, ale doufám, že v tomhle v Praze 15.3. nevyleze... Chtěla bych tam toho kluka, co byl dřív ...

Chrobák...
a má i křidélka :))
No, kdyby neměl to brnění, tak je k nakousnutí :)))
 
 

Reklama