Foto Bill

Sluší mu to, sluší ...

2. prosince 2008 v 11:18 | ilon

Billovo nové tetování

2. prosince 2008 v 9:27 | ilon
Za tuhle fotografii děkuji Katce DJKaulitz - jsi moc hodná, že jsi mi jí poslala :))) No, každý má názor jiný, ale mě se to jeho tetování líbí. A dovolím si tvrdit, že moc. Je to přesně to, co mi k Billovi sedí. I ten nápis je perfektní. Muselo to zabrat opravdu hodně času a bolest si tedy musel užít také. Tohle místo je docela citlivé, takže je jasný, že Bill není žádná padavka, ani princezna, když tohle vydržel. Krásný.

Pásek s lebkou

1. prosince 2008 v 13:05 | ilon

On a Georg

29. listopadu 2008 v 17:55 | ilon
Hezky na něj ukazuje... Skoro bych řekla, že na Gea hází jeden ze svých pohledů, určených převážně Tomovi ... Hezká fotka, sluší jim to tam.

A odjíždí pryč ...

29. listopadu 2008 v 17:50 | ilon

Monitor Mischigan

26. listopadu 2008 v 8:11 | ilon
Tak tenhle luxusní monitor patří Mischigan. To je tedy něco !!! Takový pohled z monitoru by mě tedy opravdu nenechával dlouho v klidu :))) Nádhera, hmm - ty oči - jak se Bill dívá - krása. Mischigan, děkuji moc za zaslání tvé úžasné tapetky, je nádherná :)))

Ruce ...tetování....lak....

25. listopadu 2008 v 18:24 | ilon

Můj monitor

25. listopadu 2008 v 16:23 | ilon
Protože jsem neschopná a neumím svojí plochu, kterou jsem uložila do Wordu dát do formátu obrázku, prostě se mi to v Photofiltre neotvírá, tak dávám alespoň obrázek. Ale štve mě to tedy pěkně !!! Schválně jsem to nechala veliké, protože na ploše ho mám tohoto Billa taky velikého.

Monitor Katky DJKaulitz - VYFOŤTE SVŮJ TAKÉ

24. listopadu 2008 v 12:15 | ilon
Včera jsem si dělala srandu, že si na monitor dám místo fotky Billa obrázek s kachýnkou a se zelím :))) No a Katka byla tak hodná, že mi vyfotila a poslala svůj monitor. Katko, musím uznat, že to máš moc krásný, pěkně všichni kluci pohromadě, máš nádherný výhled :))) Děkuji za zaslání xD

No a co vy ostatní - nechcete mi také vyfotit a poslat to, na co se každý den díváte ? Byla bych moc ráda. Během dneška vyfotím ten svůj, aby jste viděli, na co se dívám já :)))) Rozhodně to nemusí být Tokio Hotel !!! Třeba tam máte nějakou krajinku, nebo zvířátko, nebo sebe, nebo se rovnou vyfoťte se svým monitorem, jak chcete :))) Jestli se nějaká dobrá dušička najde, tak posílejte na ilon007@seznam.cz - uděláte mi radost :)))

Monitor Katky DJKaulitz - krásné :)))

Krásní Billové od Katky DJKaulitz

23. listopadu 2008 v 14:35 | ilon
Katko děkuji ti moc za tyto krásné fotografie, jsou překrásné :))) Tak nádherný, tak sexy ....
 
 

Reklama