Foto Bill

Tak jak je to vlastně s těma očima ?

4. dubna 2012 v 12:53 | ilon
Tak samozřejmě jste všichni viděli ty nové fotky Billa. Někomu se líbí, někomu ne - tak to je normální, nemůžeme mít všichni stejný vkus a slepě souhlasit s něčím, co nás neuchvacuje a za týden to zase milovat, to by nebylo normální x)))
Víte co ? Mě se líbí. Fakt. Já jsem nadšená z toho, že je namalovaný - ááááách - ŽE BY POMALÝ NÁVRAT "starého" Billa ?

No nic - ty oči - ty mi daly... Na jednom počítači je vidím do hněda, na druhém do modra, ale nakonec se vyrojil tento obrázek, takže to asi bude pravda, a on má čočky laděné do modra. No páni !!!!! Wooow - mě by se na něm opravdu líbily modré oči. A nebo zelené. Ladily by mu k té sexy x))))))) jarní bundičce :-)

Já si nemohu pomoct, ale ty oči ... To je prostě pořád ONTakže je jasné, že to, co mi nejvíc vadí jsou piercy a vousy. No nic. Tohle je vtipné, slečna má pěkné vlásky :-) Ale Bill také - já miluju, když to má takhle upláclý :-) Dřív takhle někoho držet za ruku... No, radši nic :)))No a protože jste určitě z těchto fotek už všichni vykoukaní a všichni jste je viděli a komentovali stokrát (ale já to tady prostě mít také musím) - tak sem ještě dávám jednu jarní animku. Mám ráda, když růžově sněží :-)

Blíží se nám velké volno, tak si ho hezky užijte

Nové Billovo tetování

8. února 2012 v 13:26 | ilon
Musím říct, že jsem v šoku... Jestli jsem NĚCO čekala, tak vůbec ne takovýto typ tetování. I když se hodně změnil, tak jsem nečekala, že to je změna až tak veliká. Přijde mi, že všechno, co bylo dřív, Bill otočil naopak. On - dříve takový jemný kluk, který se o sebe řekněme až přemrštěně staral - makeup, lak na nehty, vždy perfektně upravené vlasy - a teď vyleze s TÍMHLE ... Tak to mám dost.
Ano - nelíbí se mi to, a tohle je jasné. To mi nikdo nevymluví, tohle je jen ZAČÁTEK. Jak se někdo pustí do něčeho podobného, tak to bude chtít pořád "vylepšovat" a zvětšovat.

Hmm - když přemýšlím o tom svém tetování, jak to pořád koumu a přemýšlím, aby to bylo perfektní, tak jak vidím, tak někoho něco napadne, flákne to tam a hotovo.

To by mě zajímalo, jestli, když si dal na ruku ten čas, jestli už věděl, že si dá toto, a nebo mu prostě ta čísla přišla MÁLO...

No Tome - půjdeš do toho také ? Vždyť ta čísla - to je poselství, vůbec nechápu, jak do toho mohl zamotat tohle ... Přijde mi to odpudivé, a nehodí se mi to k němu...

Děkuji moc, Chris, za upozornění ,vnímáme to stejně, je mi z toho také smutno... Fotku jsem ti ukradla, doufám, že nevadí :-)Náš "potetovanec" ** :)

18. ledna 2012 v 8:52 | ilon
Tak že se nám Bill vyžívá v tetováních všichni víme. Některé jeho kousky jsou opravdu nádherné, v podstatě kromě toho nejnovějšího tetování, co mají společné s Tomem se mi líbí všechna. Nejvíc asi hvězdička a Freiheit.
Teď jde o to, kam až to povede x)) I když já jsem v tomhle hodně tolerantní, dokud nebude mít kérku v obličeji, tak je mi to jedno. Taková Kat von D - ta je potetovaná celá a jak jí to nehorázně sluší ;-)

Vzhledem k té fotce, co se objevila, to vypadá, že na ruce bude mít za chvilku pěkně "narváno". :)) Ale jsem nesmírně zvědavá, co zase vymyslel, možná to bude krásný ♥. Opravdu se těším !!! Líbající


Tohle tetování tenkrát, to byla bomba. Tenkrát ty fotky v moři, k tomu dlouhé dredy, to mu tááák slušelo.:)


No a TOHLE !!! To ani nemluvím, to byla tenkrát pořádná euforie !!! Tohle asi hned tak nějaké nové jeho tetování nepřekoná. Už jen to místo ...:) Sice to ruce může být krásné, ale na tohle to nemá. A vůbec, pch - už nám tu hvězdičku vůbec neukazuje !!!
A to jsem chtěla udělat úplně jiný článek, o krásném tetování, ale tak příště, protože by tady bylo přefotkováno :)))Konečně zepředu !!!!!

10. listopadu 2011 v 13:02 | ilon
Tak jsme se konečně dočkali dalších fotek. Opravdu nechápu, že se na internet nedostaly dřív... Vždyť tam muselo fotit víc lidí. A Bill byl opravdu nepřehlédnutelný. Chci vidět jeho boty !!! To přeci není možné, že nade všemi TAK vyčnívá. Musí mít podpatky, nebo má už dva metry xD
Co k tomu říct ? To líčení je úžasný. I když ta bílá v obličeji je na mě moc mrtvolná, ale stejně - pěkné je to a zajímavé. A opět nevidím křídla.
Takový nával :)) Líbí se mi, jak to je nekvalitně focené, že to vypadá, jako když má červené čočky :)))
Bojím, bojím :))) A třeba ty čočky fakt má. A všichni okolo také xD

Sakra - KDE JE TOM ?!?!?!?A pod perex ještě hodím jednu montážku. Jestli se vám bude líbit, nebo ne, nevím, ale rozhodně je zajímavá :-) Ach jo a Tom má ZASE čepici :)))) Prostě dvojčata :-)
Tak co tomu říkáte ?!?!

13. října 2011 v 18:10 | ilon
To je TAKOVÝ šok, že vůbec nevím, jak to mám brát !!! Ten vypadá tak JINAK (strašně ?) až je nehorázně sexy. Připadá mi, že jsem se zbláznila - co proboha na TOMHLE vidím ???? Průhledné odpudivé tričko, nenamalovaný, výraz tváře vůbec nepoznávám, ale nechápu to, ale mě připadá nehorázně sexy. něco jako "farmář Bill, kdo víte o čem mluvím - to jsem také nechápala ...

Bože - to je úplně jiný člověk !!! Ale on to charisma prostě MÁ !!!!! nastaví se, podívá se do objektivu a je to tam ♥
Ale opravdu se nechápu :))) Bože, už si začínám zvykat i na to strniště ***


Wooow - zase má ty kšandy !!!!!!!!!!!!


Tak jak to vlastně je?

30. srpna 2011 v 8:02 | Edene
Už několikrát mě po shlédnutí Billova nového modelu napadlo, že něco takového jsem přeci už někdy někde viděla.

Třeba tahle čepice ...

by Peyota
A další ... kožich

by Peyota
Podobných příkladů by se asi našlo i víc (třeba mi pomůžete osvěžit paměť) a já si říkám, zda jsou ty naše montážkové umělkyně tak nadčasové a prostě vědí, že do tohohle Bill prostě jednou půjde, anebo Bill usilovně surfuje po netu a hledá modní inspiraci právě u nich. Ta druhá varianta by samozřejmě byla daleko lepší, když si představím některé hodně odhalující modely, do kterých ho montážnice oblékly ... hmm vůbec by nebylo špatné, kdyby se v nich Bill zhlédl.
Jako třeba tady ...

by Monica

Pohádka naruby

20. července 2011 v 19:37 | Edene
Pamatujete si z dětství ještě na pohádku o tom ošklivém káčátku, které se nakonec stalo krásnou labutí? Tak Billova přeměna z chlapce v muže mi tuhle pohádku připomněla, ale scénář přeměny je poněkud naopak. Z nádherné, jedinečné, charismatické "labutě" se stal ... hmm ... no prostě Bill. Nebudu psát jaký, protože vím, že spousta z vás, fanynek, jste tou proměnou naopak nadšené a moje pocity jsem už vlastně napsala.

Takže pro nás, které v tom "novém" mladém muži marně hledají toho krasavce, který nás tak uhranul, malá vzpomínka ...

Hi hi ... aspoň tady nebudou pořád samé vousy že?

Bill nám zmoudřel

3. července 2011 v 18:01 | Edene
Tak já pořád polemizuju nad tím, proč je Bill samý kulich, samé kozačky a teď dokonce i kožich a nad touhle fotkou mi to došlo. Vidíte to tričko zastrčené až kamsi do hloubi kalhot? Bill zkrátka už nebude hazardovat se svým zdravím! Ty časy kalhot na půl žerdi a krátkých triček kdy nám tak často ukazoval části Jeho Veličenstva jsou už dávno nenávratně pryč, není nad ledviny pěkně v teplíčku.Tak jen malá rada ... Bille, kdybys to chtěl dovést k dokonalosti, můžeš příště použít ty kšandy ne jako módní doplněk, ale jako původní účelnou pomůcku k přidržení kalhot.

Leoši, tohle bys měl vidět!

25. června 2011 v 17:24 | Edene
Tak pokud Bill svými módními kreacemi některé fanynky ztratí, jednoho fanouška si určitě naopak získá ... Leoš Mareš by zcela jistě zaplesal, kdyby viděl jak jde Bill v jeho šlépějích.


Bille, tobě se v tom teplém podnebí, které je v L.A. asi dost stýská po chladu ... kulichy, kožichy, kozačky (jo jo, ta kopyta, která tak rád nosí má zase s sebou!). No ani v Tokiu nemrzne, ale já vím, že někdy to prostě unosit musíš ...

Bad day

11. února 2011 v 10:22 | ilon
Já tuhle fotku nenaloženého, nenamalovaného Billa prostě miluju.Bill Kaulitz


No a tady jsem si musela udělat srandičku, nejdřív jsem to viděla u Majky na blogu (tam je to krásné a jemné), tak snad nevadí, že jsem něco podobného také zkusila a přehnala, je to jen tak narychlo pro zasmání :)))

Blikátko Bill
 
 

Reklama