Fantasy obrázky

Aby tady už nestrašil ...

16. srpna 2011 v 18:10 | Edene
... hned na prvním místě ten tučňákopes a aby nebyl tím prvním, kdo tady uvítá Ilonku po dovolené, dávám sem pár fantasy obrázků, které nám to tady určitě zkrášlí a osvěží.


Nejsem sice žádný velký romantik (jak už asi víte), ale takovéhle obrázky mám moc ráda, ráda si jimi zdobím plochu PC a absolutně NECHÁPU, jak vlastně vznikají a obdivuju fantazii jejich tvůrců.
Vybrala jsem všechny s jedním podobným motivem ... stejně by bylo krásné něco takového vídat na obloze. I když to už by se nám to asi nezdálo zvláštní, snové, pohádkové. Tak kdo máte chuť, klikněte si pod perex ...

Troška barviček ...

20. března 2011 v 13:34 | Edene
Tak ilon nám připravila krásné nedělní překvapení v podobě nového designu. Musím za sebe říct, že se mi moc a moc líbí, na černém podkladu se obrázky stejně vyjímají nejlépe a záhlaví opět dokonale vystihuje majitelku tohoto blogu ... prostě typický ilončin "rukopis".
Ale aby tady té černé nebylo tolik, prosvětlím to krásně barevnými obrázky "jara". Původně jsem myslela, že tady budou jen kytičky, ale při hledání obrázků na mě "vybaflo" jaro v úplně jiné podobě. Tak snad se budou líbit i vám ...


Máte rádi Goth a Fantasy a nevíte co k Vánocům ?

25. září 2010 v 7:10 | ilon
No, s přípravou na Vánoce se musí začít už brzy, aby pak člověk 23. nekoukal, že ? :))) Něco jsem hledala a narazila na tyto stránky, a řeknu vám, že tam některé věci jsou opravdu úžasné. Třeba takový prstýnek s rakví s odklopovacím víkem, aby jste si tam mohli dát jed. Nebo cukr. Nebo něco horšího... aha...
Mají tam zajímavé doplňky, třeba sponečky do vlasů jako kosti, pařáty, nebo baťůžek vypadající jako netopýr.
No nic, radši přestanu řečnit, pak bych se do toho zamotala, tady je odkaz na ty stránky -
Tak tenhle prstýnek musí být můj !!! Růže s kapičkou jedu.

prstýnek
Tohle je ten prstýnek s rakví. Brutální :))

prstýnek
No nejsou ty šaty překrásné ?

šaty
Tenhle obrázek znám, je často k vidění - nádhera
tričko
Škoda, že to není Bill
tričko
Pro kuřáky popelník
popelník
Pro rodiče tu je bodíčko pro jejich miláčka
body


No nejsou ty sponečky roztomilost sama ? :)))))
sponečky
Příčesek na vlasy a korzet

příčes
No nic, je tam toho miliony, od bot, přes barevné kontaktní čočky, až po umělá "natahovací" tetování, které navlíknete, poděsíte tím lidi a večer to sundáte :)))

Fešáci

7. července 2010 v 10:05 | ilon
Nemusí tady pořád být jenom Bill :) Tyhle obrázky jsou moc pěkné - obdiv autorkám. Zajímaly by mě ty předlohy :)))+

+

+

+

Nádherné obrázky by elain

19. května 2010 v 7:31 | ilon
Když jsem viděla tyto obrázky, tak se mi úplně tajil dech nad tou krásou, to je prostě trefa do mého vkusu, takže když mi přistály na emailu, měla jsem z nich opravdovou radost.

Je vidět, že elain má opravdu veliký talent a fantazii pro tuto tvorbu a já jsem moc ráda, že se o tyto obrázky s vámi můžu podělit. Člověk má hned chuť si také něco takového zkusit :))

Milá elain děkuji moc za zaslání :))))

by elain
by elain
by elain

by elain
by elain
by elain

Krásné obrázky od Iwenn

13. května 2010 v 8:59 | ilon
Tak tyhle obrázky jsem si s dovolením Iwenn "vypůjčila" z její nástěnky na Lidé.cz a musím říct, že to je přesně styl, který se mi moc líbí, je to prostě nádhera a já se vždycky na takovouhle krásu nemůžu vynadívat.
Takže děkuji moc, že jsem si je sem mohla dát, protože je jeden krásnější, než druhý :)))))


Hanulka.cz - nejkrásnější pohledniceHanulka.cz - nejkrásnější pohledniceVesmír

19. srpna 2009 v 19:27 | ilon
Vesmír je prý nekonečný. Umíte si představit nekonečno ? Já tedy ne ... Když nad tím člověk začne přemýšlet do detailu, tak stejně, tohle si představit je těžké. Jsme zvyklí, že všechno má svůj začátek a konec a i ten největší oceán někde začíná a někde končí ...
Třeba má i vesmír svůj konec. Jenže co potom je za tím koncem ? Možná Sci-fi filmy o třetí dimenzi nejsou jen nějaké výmysly, nebo možná za pár století budeme cestovat časem, stejně, jako teď k moři.

Kam jedeš ? Ále do pětaosmdesátýho, to mi bylo pět let. Jedu za dědou a babičkou, to ještě žili ... Tak pěknou dovču. :))))

Krásné obrázky od někoho, kdo má fakt fantazii

14. června 2009 v 14:02 | ilon
Pohádkový svět fantasy

28. května 2009 v 8:18 | ilon

Krása od Majky :)

19. května 2009 v 11:27 | ilon
Tak tuhle dokonalost mám od Majky, miluji tyto obrázky a tahle "vlnící se slečna", jak ji Majka nazvala je prostě nádherná !!!! Nechápu to provedení, ale výsledek je prostě úžasný, krása, nemůžu se na to prostě vynadívat. Majko, děkuji moc, že jsi mi ty krásné obrázky poslala, budu je sem dávat postupně, protože naflákat to sem najednou by byla škoda :)))


Photobucket
 
 

Reklama