Články

Přítelkyně Toma ?

27. září 2011 v 11:40 | ilon
Tak o této dívce se diskutuje, jestli to náhodou není přítelkyně Toma. Něco jiného jsou spekulace, něco jiného pravda. Ale proč by ne ? Tom se nikdy netajil tím, že se mu líbí Angelina Jolie a musíte uznat, že nějaké rysy podobné Angelině tady jsou... Docela by mě zajímalo, kolik jí je.
Škoda, že se se vším musí tajit, ale je to jasné, nemohou prozradit svoje protějšky, ani Tom svoji přítelkyni, ani Bill svého přítele xD Novináři by je zničili a fanynky ... No asi také.
Rozhodně mu ten "kousek normálního života" přeju, vždyť by to ani nebylo normální mladost darovat jen koncertům a fanskám a svůj život nežít ´´´
Včera jsem se dívala na ta videa s českým překladem a plno věcí doteď nevěděla, například to, když se odstěhovali z Magdeburgu na vesnici, jak strašně to měli ve škole těžké, jak jim tam každé ráno na zastávce autobusu, cestou do školy, dávali spolužáci zabrat... Smutné, ale oni byli silní a v tom je jejich úspěch - že mají jeden druhého a sílu.
Kouzlo všedního dne

24. září 2011 v 5:00 | ilon
Je dobré, když si člověk umí užít i ten všední, obyčejný den. Znám pár lidí, a ti jen nadávají a jsou věčně otrávení a nespokojení. Mrmlají na politiku, na práci, na počasí a nic jim není dost dobré. A je to opravdu škoda.
Vždyť je krásný, když prší, a je jedno, jestli máte deštník, nebo ne. Tak neříkám, nějaký šílený přívalák - to by mě asi to nadšení přešlo :))))


Ale asi aby člověk byl spokojený, tak by měl mít nějakého koníčka. My, co jsme tady, tak je to jasné, že ? :))) Ale tak někdo fotí, někdo dělá grafiku, někdo píše povídky - jiný zase třeba sportuje (pomóc :))) - ale něco, na se člověk může těšit to chce. A ne žít jen pro starosti a stereotyp a dokola žít stejný den celý život a prožít ho jen u televize, chce to také jít občas někam ven - pobavit se.***No a jak jsme se bavili o těch Vánocích, tak sem musím dát animku, kterou sem dávám každý rok. Mě se tak strašně líbí a ta to kouzlo Vánoc a tu neuvěřitelnou pohodu podtrhuje. Jen tak si dát horký čaj, za oknem poletující vločky a v pokoji vonící stromeček, ach jo - ještě pár měsíců, no. To uteče jako voda :))))


Moje nové prodloužené vlasy ***

9. září 2011 v 18:05 | ilon
Tak jo, jak jsem psala, tak dnes jsem si nechala prodloužit vlasy a musím říct, že jsem opravdu spokojená. Trvalo to i s ostříháním mých zničených vlasů a napletením 3 hoďky, což není tak moc. Koupila jsem si na to asijské vlasy, protože jsou levnější, než evropské a mám to napletené metodou Micro Ring. Jednoduché - vezme se pramínek vašich vlasů, na ten se nasadí kroužek, do toho se dá pramínek umělých vlasů, secvakne a hotovo.

No jo, udělala jsem si prostě radost, po tomhle jsem toužila už dlouho.

Tady je obrázek, jak ty kroužky v hlavě vypadají a zbytek samozřejmě pod perexem ***

Tady to vypadá děsně, protože jsem si tam pořádně neviděla, tak jsem ty vlasy špatně odhrnula.


Život v bídě

2. září 2011 v 18:06 | ilon
"Blbej den ?" Někdy to tak člověku připadá. Někdy stačí, když nevychází něco v práci, nebo se někomu nelíbí bydlení, občas ho naštvou politici, někdy jsou to neshody v rodinném životě, někoho třeba šikanují ve škole, ale to se všechno dá vyřešit.
Obtížně, cesta je složitá, ale dá.
Ale pro ty, co žijí na hranici chudoby, kdy každý den musí bojovat o přežití, by některé naše "problémy" byly k smíchu. Zatím jde většinou o jídlo, i když s vodou jsou v některých zemích také problémy, ale jak budou desetiletí plynout, tak nejen, že nebude ropa, voda, ale nejspíš nebudeme moci ani dýchat... Jsem moc ráda, že se toho nedožiji. A také jsem ráda, že jsem se narodila v naší zemi, a ne někde v Somálsku. Můžeme občas přispět nějakou DMS, ale bojím se, že to nestačí. Tohle jednotlivec nevyřeší. Ale zkusit to můžeme, i kdyby jsme pomohli jen maličkostí ...
Nejhorší je, že to většinou "odnášejí" děti .... V některých zemích musí vydělávat a pracovat už děti předškolního věku, buď v nějakých továrnách, a nebo horší varianta - někde na smetštích - o tom už jsem tady jednou psala...

Jsem na koni

23. července 2011 v 19:33 | ilon
Tak tohle si dávám pro radost, u takovéhle kravinky opravdu nečekám žádné ohlasy ♣
Já nesnáším reklamy, asi jako většina z vás. Ale občas se objeví kousek, do kterého se přímo zamiluju. A tohle je jeden z nich. Já opravdu nevím, co na tom vidím, ale ten chlap má charisma a ten konec, jak sedí na koni nemá chybu. Vtipný. Dokonalost ♥


A pro ty, co neradi sledují videa, jsem udělala animku. Já vám toho chlapa prostě nacpu, ať se vám to líbí, nebo ne :)))))
A kdyby náhodou někomu připadalo, že to v televizi dávají málo, tak je tady video ***


Blbá bouřka !!!

11. července 2011 v 20:20 | ilon
Divný nadpis, že ? A zrovna u mě, protože, kdo už mě znáte, tak víte, že bouřky vyloženě miluju. Ale zase, co je moc, to je moc. Noci jsou úděsně horké, že se nedá spát, zvláště někomu, kdo prostě tou pěřinou MUSÍ být přikrytý, i kdyby bylo 50 stupňů. Když se člověku začnou po pár hodinách pečení se ve vlastní posteli příjemně klížit oči, tak PRÁSK - začne bouřka, nebe bliká jako neóny ve Vegas a ten rachot se nedá vydržet. Nejlepší je uklidit se balkon, dát si něco osvěžujícího (chtělo by to nějaký silný chlazený drink) a pozorovat tu "krásu". Takže další čas beze spánku.
Když už je tělo i mozek totálně unavený, tak další rachot. Ale není to bouřka. Je to budík, který svojí melodií oznamuje, že mě čeká sakra dlouhý, ospalý pracovní den.

Ale né, stejně mě to brzy přejde a já zase poletím na balkon, abych su krásu nafilmovala :))) Tohle je jen z nevyspání ☺
Sice už to tady bylo, ale včera jsem jaksi neměla náladu xD Škoda, že v animkách nejde zvuk.


Tornádo v Čechách - žádná vzácnost

22. června 2011 v 11:28 | ilonVideo nahoře ukazuje tornádo, které se včera prohnalo Pardubicemi. Byly toho plné televize, noviny, internet, asi všichni víme. Lovci bouří jsou nadšeni, méně ti, které to zasáhlo... Čechy se vyznačují mírným pásmem a mírným počasím, ale není to vždy pravidlem. Tornáda prostě u nás nejsou vyjímkou a budeme si možná v budoucnu na tento ničivý jev pomalu zvykat, protože podnebí se mění, ať to jsou malé doby ledové, nebo oteplování.


Tornádo na Trutnovsku z roku 2010 :
naštěstí se prohnalo neobydlenou oblastí.

Tornádo v Olešnici, které se tu přehnalo také roku 2010 v srpnu ,mělo sice sílu "jen" F1, ale dokázalo napáchat citelné materiální škody.
Pardubice - minulý rok. Jak tak koukám, tak Pardice tornáda nějak přitahují.
Supercela v oblasi Neratovic - v dané lokalitě bylo několik menších tornád, které napáchaly menší škody. Tak tohle už je opravdu hrozivý pohled, nevím, nevím, jestli bych to chtěla vidět na vlastní oči ... Ale asi jo.++


Tromba v obci Kobeřice - vír se nedotkl země, tím pádem se nic nestalo, a lidé měli jen úchvatnou podívanou a škody nebyly žádné.
Pár příkladů myslím stačí, dnes se prý na nás chystají pořádně silné bouřky, tak opatrně :-)A tady si neodpustím ještě taková dvě malá tornáda :))) Takhle z profilu a z dálky Bill vypadá trošku lépe, ale vím, názory se různí, každý to vidíme jinak, já jsem se z toho nevyspala, pořád mi to přijde jako taková image, která se nepovedla xD


39 rad jak svůj život žít, a ne jen přežívat

30. května 2011 v 14:42 | ilon
Tak tohle opravdu stojí za přečtení. Někdy můžeme být se svým životem spokojeni, někdy s něčím nespokojeni, ale je tady pár bodů, nad kterými stojí za to se zamyslet.
Jak se v radách píše, tak je sice krásné sledovat každý den západ, nebo východ slunce, ale já ho mám jaksi schovaný za paneláky, takže tenhle bod se mě netýká :))) Ale jinak je pravda, že lidstvo tráví na počítačích a vůbec na internetu čím dál tím více času, a na přírodu trošku pozapomíná, je to moc škoda, dřív to bylo jinak.

Zkopčeno někde na netu, zdroj už nevím, tak snad nevadí - autorovi předem omluva.Schválně, kdo to přečte celé :)))

 1. Miluj. To je asi to nejdůležitější… Zamiluj se a pokud si již zamilovaný, zamiluj se znovu! A miluj i svoji rodinu, přátelé, každého… prostě všechny!
 2. Dostaň se ven. Co říkává maminka? "Jdi ven!" A má pravdu! Jdi ven když prší a toulej se lesem. Opaluj se, koupej se v ledovém jezeře. Sportuj. Nebo jen pozoruj přírodu.
 3. Nežer, užívej si jídlo. Opravdu si ho užívej, vychutnávej si každé sousto a přemýšlej, co právě jíš. Vysleduj všechny chutě, vůně a nech je vstřebat! Nech je vyniknout.
 4. Udělej si ranní rituál. Vstávej ráno a přivítej den. Koukni na východ slunce a řekni si, že tento den, jímž si byl obdarován, si opravdu užiješ. Do rituálu zařaď ranní cvičení či meditaci. (Asi dám přednost meditaci.)
 5. Riskuj. Obvykle žijeme tůze opatrně; bojíme se toho, co by se mohlo obrátit proti nám. Ty buď nesmělý a riskuj vše! Vykašli se na zaměstnání a začni podnikat (nejdřív to promysli!) nebo jdi za slečnou, jíž máš již dlouho rád, a pozvi ji ven! Co můžeš ztratit?
 6. Následuj vzruchy. Zkus najít věci, které tě v životě vzrušují a rozrušují a jdi za nimi. Udělej si z života jedno velké vzrušující dobrodružství!
 7. Najdi si svoji vášeň. Dělej v životě jen ty věci, co tě opravdu baví a které máš rád. Přemýšlej, co opravdu miluješ a jdi do toho! Nezapomeň, že žiješ jen jednou.
 8. Dostaň se ze své kóje. Celý dny sedíš u počítače, přebíráš se papíry, telefonuješ a četuješ na Internetu? Nemrhej ani tímto dnem! Vymaň se ze své kóje, kanceláře či pokoje, popadni notebook a jdi do přírody, kavárny či na loď. Jasný, možná to vyžaduje změnu zaměstnání nebo stání se freelacerem. Ale stojí to za to!
 9. Vypni televizi. Kolik hodin trávíš před televizí? A kolik hodin máš na život? Spočítej si to a pak vypoj televizi. Zapoj ji jen na DVD s filmem, který máš opravdu rád. Jinak si najdi lepší věci na práci. Že nevíš co? Tak čti dále.
 10. Odtrhni se od Internetu. Právě něco čteš na Internetu, že ano? Jsem kouzelník, co! Ne, tenhle bod si chci jen uzpůsobit ku obrazu svému a říci, že jsou vskutku lepší věci, než být na Internetu. Tak jasný! Jděte ven; pryč z domova, kanceláře a dělejte něco lepšího, většího. Ale internet nevypínejte - kdo by mi tu pak klikal na reklamy? (To byl džouk.)
 11. Cestuj. Jsi moc mladý na to, abys nepoznal svět. Poznávej, cestuj! Na co čekáš? Možná budeš muset začít šetřit, když jsi doma, ale opět to za to stojí! Nejlepší by pak bylo být na volné noze, abys mohl pracovat sem tam při cestování…
 12. Objev znovu to, co je důležité. Udělej si čas a napiš si vše, co je pro tebe důležité a co chceš v životě dělat. Pak onen seznam zkrať na 4-5 věcí. Na jen ty opravdu důležitý a na ty si v životě udělej čas.
 13. Vyluč vše ostatní. Děláš i to, co není v seznamu z minulého bodu? Proč?! Je to jen ztráta času. Nedělej věci, které nejsou důležité a které tě nebaví.
 14. Cvič. Vstaň z lehátka a jdi na procházku. Nebo se proběhnout. Nebo plav, jezdi na kole, vesluj. Jdi na výlet! Všechno, co děláš dělej aktivně a tvůj život bude rázem naživu.
 15. Buď pozitivní. Nauč se rozeznávat negativní myšlenky jako je nedůvěra v samo sebe, kritika okolí, stížnosti atd… To je základ! Pak je už dokážeš nahrazovat pozitivními a svět bude rázem veselejší.
 16. Otevři své srdce. Je tvoje srdce zjizvené a uzavřené? Nauč se ho otevřít; dávat a přijímat lásku!
 17. Líbej v dešti. Chytej se příležitostí a buď romantický. Prší? Vezmi svoji lásku ven do deště a vášnivě ji polib. (pozn. přek.: V dnešní době je toto dost těžké, jelikož slečny si žehlí vlasy a tak se bojí samotného deště snad ještě více, než skroucených vlasů) Jedeš domů? Zastav a kup kytku! Pošli ji milostné psaní.
 18. Čel obavám. Čeho se nejvíc bojíš? Co tě drží zkrátka? Ať je to cokoli, přiznej si to a postav se tomu čelem! Bojíš se výšek? Jdi na rozhlednu a podívej se dolu. Pouze pokud tomu budeš čelit, budeš od toho mít klid.
 19. Když trpíš, tak trp. Život není jenom zábava. Utrpení je nevyhnutelná součást života. Býváme nemocní. Ztrácíme zaměstnání, lásky, naše domácí zvířata umírají. Umírají i lidi kolem nás. Nauč se prožívat bolest intenzivně, opravdu truchlit. Je to část života - prožívej utrpení. A pak jdi dál, nalezni opět radost.
 20. Zvolni. Život dnes plyne v rychlém tempu. Není to zdravý a ani prospěšný pro život. Zvykni si dělat vše pomaleji - od jídla, přes chůzi, řízení až po práci. Užívej si to, co děláš.
 21. Buď lidský. Jdi ven a pozdrav sousedy, najdi ty, co žijí v horších podmínkách a promluv si s nimi, snaž se jim porozumět. Žij jimi. Buď jedním z nich a zbav se tvého materialistického způsobu života.
 22. Poskytni se. Nauč se soucitu, nenuceně pomáhej těm, kteří to potřebují. Pomáhej nemocný, stejně tak vážně postiženým, stejně tak umírajícím.
 23. Hraj si s dětmi. Děti, víc než kdo jiný, vědí, jak žít. Plně si užívají každého okamžiku - když si hrají, opravdu se baví, když se zraní, opravdu brečí. Uč se od nich! Hraj si s nimi a uč se být stejně veselý jako oni.
 24. Mluv se starými lidmi. Není nikdo moudřejší, zkušenější a učenější, než lidé, kteří prožili celý život. Dokáží ti vyprávět úžasné historiky. Vypráví ti i o svých zklamáních, a tak se jich ty můžeš vyvarovat. Jsou nejmoudřejší z naší 2) společnosti - vyslechni je, dokud tu jsou.
 25. Uč se novým věcem. Raději se zdokonaluj a uč se. Ne kvůli tomu, že jsi teď blbý nedokonalý, ale proto, že to je zábavné a uspokojující. Můžeš přijmout sebe jakým jsi a naučit se mít rád, ale neustále se pokus zlepšovat - už jen proto, že je to přirozený.
 26. Najdi duchovno. Pro někoho to znamená najít Boha, Ježíš, Budhu či Alláha. Pro jiné souznění s přírodou. A pro další jakousi vnitřní energii. Ať pro tebe duchovno znamená cokoli, najdi to - je v tom síla.
 27. Odpočiň si. Nenech radost z odpočinku do doby, kdy budeš tuze starý na to si ji užít. Najdi si cestu, jak sem tam na rok vysadit. Uspoř si, prodej majetek, a cestuj! Ži jednoduše a bez práce. Užívej si život a pak se vrať, vydělej peníze a udělej to znovu.
 28. Nic nedělej. Dosavad jsme si říkali, jak je dobré hledat vzrušení, ale i nic-nedělání má svoji hodnotu. A nemyslím koukání na televizi, čtení, přemýšlení. Myslím to opravdové nic! Jen v tichu seďte a učte se být klidný, v tichu, abyste slyšeli vnitřní hlasy. Abyste byli naladění s životem.
 29. Nehraj video hry. Jasný, může to být bžunda. Ale zabere to strašně moc času. Pokud strávíte hodně času hraním, zkuste bez toho týden vydržet. Pak si najděte něco jiného, něco venku. (Nebo alespoň smysluplného.)
 30. Koukej na západ slunce; denně. Je to nejkrásnější okamžik za celý den, proč ho promarnit?
 31. Nečtěte časopisy. Inu, zde opět prdim na překlad, pač pokud člověk čte zajímavé časopisy, ne bulvár, tak se něco dozví a je opět o něco výš. Ono, na tomto bodu je vidět, že už autor nevěděl, co psát a že ho to nebavilo. Docela se do jeho nálady už dokážu vžít.
 32. Vymaň se z rutin. Děláš něco den co den? Změň to! Vyzkoušej něco nového. Podívej se na věci z jiné perspektivy.
 33. Nekoukej na zprávy. Je to depresivní a… zbytečný. Inu, opět celkem diskutabilní bod. Mnoho chytrých ti řekne, že zprávy (nemyslí na Nově) jsou užitečné v tom, že se dokážeš orientovat ve společnosti. Kdo ví, jak tomu je.
 34. Směj se i když brečíš. Smích je jedna z nejlepších cest životem. Nauč se smát všemu, obklop se smíchem! Budeš to milovat.
 35. Ztrať kontrolu. Nemyslím kontrolu nad tebou samým, ale nad ostatními. Je to špatný zvyk a vede to pouze k nepohodě tvé i kontrolované osoby. Nech ostatní žít a ži si pro sebe.
 36. Breč. Především muži se snaží slzy potlačit, ale pláč je úžasné uvolnění. Breč při smutném filmu, breč když jsi zraněný. Nebo když je zraněný někdo blízký. Uvolňuje to a pomáhá nám to vymýt se.
 37. Vař, co se ti zlíbí. Vaření je úžasná, kreativní činnost. Máš na něco chuť? Tak si to uvař, vyzkoušej to! Nedávno jsem zkoušel palačinky, přičemž jsem do těsta přidal česnek… Ehm, nedalo se to jíst. Ale co?
 38. Každý týden vyzkoušej něco nového. Zeptej se sám sebe: "Co bych mohl za tento týden udělat nového?" A věř, že to uděláš. Chtěj to udělat! Přinese ti to řadu nových zkušeností a rozhledů - vyzkoušej to.
 39. Ži okamžikem. Raději než přemýšlet o tom, co musíš udělat, co se ti stalo, čeho se bojíš a co máš v plánu, zkus přemýšlet o tomhle okamžiku. O tom, co se děje právě teď! Co je kolem tebe? Co vidíš, slyšíš, cítíš a co zažíváš? Soustřeď se na současnost, seč můžeš.
Co dodat?

Toddlers and Tiaras

22. května 2011 v 13:13 | ilon
Asi už jste to někdy v televizi, nebo na fotkách viděli všichni. Malinké holčičky "bojující" o korunku královny krásy.

Něco je špatně s těmi ženami "matkami" těchto dětí. Svoje malinké děti neuvěřitelně přetěžují, musí se zůčastnit spousta schůzek - aby jim padly šatičky, aby je chreograf naučil jednoduchý taneček, aby nehtíhy byly dokonale nalakované, prostě dětství prožité ve spěchu a ve stresu. Často tam děti pláčí, nechtějí tam být, ale ne - musí se pitvořit na porotu, aby mámě udělaly radost.

Ve věku dvou, tří, pěti let je ne namalují, ale zmalují příšerným způsobem, nalepí jim řasy, použijí tuny laku na vlasy, příčesky, protože nesmí do solárka, tak na ně patlají samoopalovací krémy, a obléknou je do sexy šatiček.Nezlobte se na mě, ale tohle je jasná pozvánka pro pedofily.
No nic, radši se nebudu rozepisovat, ale pro mě ty "matky" na svých dětech dohánějí to, co sami v životě nedokázaly. Velmi smutné. Co asi pak z těch dětí jednou vyroste, to jsem docela zvědavá.


Věříte ?

15. května 2011 v 16:00 | ilon
Tím nadpisem myslím víru v Boha a je jedno jakého. Jestli věříte v Boha, na Budhismus, jestli se přikláníte k víře Svědků Jehovových, nebo jestli věříte na reinkarnaci.
Já se musím přiznat, že nevěřím na nic. Ale rovnou říkám, že mi to je líto, protože si myslím, že víra dokáže člověka uklidnit a povzbudit v těžkých chvílích. Jednou jsem slyšela kázání a pan farář říkal, že nikdy nejsme sami, že je s námi Bůh a že nás má všechny rád. To je krásný. Ale víra je víra, a tu si do hlavy nenatlučete. Nejde to ...


Když si představím, že hodní, zbožní, lidé přijdou do nebe, tak opravdu nevím, koho tam budou potkávat. Své zemřelé předky, kamarády a co takhle třeba neandrtálce ? No dobře, už z toho dělám frašku, je pravda, že Bibli jsem nikdy nečetla, ale rozhodně se k tomu chystám.
Vůbec nechápu Satanisty - ani netuším, co svojí "vírou" chtějí získat, a ani se nebudu pídit, proč a čemu věří ...

Víra Svědků Jehovových je úplně zvláštní, hlavně co se týče radikálních názorů- transfůze, ale nebudu nic hrotit, když jsem o téhle sektě psala před rokem, tak jsem si docela vyslechla :)))

Takže - věříte, nebo ne ? Ono se vám to asi nebude chtít psát do komentů, tak jsem udělala anketu pod článkem, takže klik na Celý článek - a nad komentáři to bude :-) Nechám ji tady déle, tak uvidíme, jak na tom jsme :-)
Ale když mi napíšete svůj názor, tak budu samozřejmě moc ráda :-)
 
 

Reklama