Články

Výroba videa

24. června 2008 v 14:30 | ilon
Jestli náhodou někdo víte, jak na výrobu videí, budu moc ráda, když mi napíšete, nebo dáte odkaz na stránky, kde je to popsáno, nebo programy, které je potřeba stáhnout. Zatím nemůžu nic najít, docela by mě to bavilo, i když neříkám, že to budu umět. Ta animace, co je dole, je moje první v životě, takže se budu snažit vylepšovat, ale je to dobrá zábava.

Odjíždím

20. června 2008 v 16:11 | ilon
Na víkend tady nebudu, takže tu nic nového nepřibude, zdravím svoje SBénka, i vás ostatní, těším se v pondělí, vaše Ilon.

Diplomek od Marianne

18. června 2008 v 15:45 | ilon
No hlavně, že jsem psala, že si udělám menší pauzičku, ale tohle sem musím dát, protože to mi vyrobila Marianne, moje nové SBénko. Marianne moc ti děkuju, udělala jsi mi radost !!!!!!!!!!

Demo sraz v Ostravě

14. června 2008 v 17:07 | zdroj Právo
Desítky mladých fanynek německé chlapecké skupiny Tokio Hotel v sobotu odpoledne v centru Ostravy demonstrovaly za koncert svých idolů v České republice. Doufají, že si akce všimnou tuzemští pořadatelé koncertů nebo dokonce manažeři německých hvězdiček a splní jejich sen.

Asolutně nestíhám

9. června 2008 v 14:53 | ilon
V téhle době opravdu nestíhám, možná tu tak dva, tři dny skoro nic nepřibude, ale jinak to nejde. Bavit mě to nepřestalo, tak doufám, že na mě nezanevřete a zase přijdete. Vaše Ilon.
 
 

Reklama