Články

BTK App - porušování autorských práv

21. ledna 2012 v 6:35 | ilon
Vztahuje se to na App, která sdílí soukromý a exkluzivní obsah.Vezměte na vědomí, že zakročíme na životní zákaz pro ty, kteří budou zveřejňovat obsah na svých webových stránkách, YouTube nebo sociálních médiích. Na začátku jsme doufali v to, že to bude "bez pravidel," ale někteří ze shnilých jablek nás nutí k realizaci těchto striktních pravidel. Pomozte nám monitorovat ty, kteří je porušují, a pošlete nám email, pokud najdete obsah mimo tuhle App.Vytvořme soukromou komunitu a chraňme ji.


Zase článek, o kterém vím, že bych neměla psát :)) Ale, když jsem si to přečetla, tak mě to opravdu rozpálilo do běla !!! VYTVOŘME SOUKROMOU KOMUNITU !!!! Ahááá - takže vytvořme soukromou komunitu těch, co mají prachy a koupí si iPhone, nebo tablet, fajn, pěkná komunita.

POMOZTE NÁM MONITOROVAT TY, KTEŘÍ TO PORUŠUJÍ A POŠLETE NÁM EMAIL !!!! Takže z fanynek Tokio Hotel se stanou bonzačky, která bude hlídat jedna druhou a aby se klukům zavděčily, tak budou práskat. VÝBORNÝ !!!!


Já mám mobil, kde bych mohla tuhle aplikaci mít a tak nějak jsem o ni neměla zájem. Ale víte co, teď ho teda mám. BTK app stojí jen 60 Kč, to mě nezabije a zrovna !!!! sem ty fotky budu strkat. Nebo ne, já nevím, jsem opravdu vytočená. Jo, jo - chtějí udělat nějaké stránky, které to tam budou dávat se zpožděním, ale to se říká teď, ale než to zprovozní a vůbec - JESTLI je zprovozní.
Já vím, že to tady bylo nedávno.

Tak, to máš za to, Bille, že jsi mě tak vytočil.*** Autor neznámý, docela škoda :)))

Krásné přáníčko od Milana a Romči - DĚKUJI !!!!!

20. ledna 2012 v 6:17 | ilon
Opravdu velmi, velmi děkuji za toto krásné přáníčko - nesmírně si toho vážím a udělalo mi dnes neskutečnou radost. Přáníčko je od kamaráda Milana - kdo neznáte, tak jeho blog je tady - http://dinosauri-bakov.blog.cz/ - rozhodně stojí za návštěvu, protože tam má velmi zajímavé články a vůbec, má to tam celkově skvělý.**

Milane - děkuji MOC !!!!!!!!!!!!!!!!


A vůbec děkuji i vám, co už jste mi stihli popřát - to hřeje :-) Že jste si vzpoměli - DĚKUJU♥ !!!!!

áááách - no není kouzelné ? ♥
EDIT :

JEŠTĚ MÁM KRÁSNÉ PŘÁNÍČKO OD ROMANKY A MÁM Z NĚJ VELIKOU RADOST !!!!! Romanko - děkuji ti ze srdce za to, že jsi si vzpomněla :-) Mám hned hezčí den !!!! Je překrásné :-) Úžasný Romanky blog tady - http://rimanka.blog.cz/ :-)


A tímto rovnou děkuji VÁM, co jste mi poslali přání na email - vážím si toho a DĚKUJI !!!!!!♥

Je tam někdo - nahoře ?

15. ledna 2012 v 16:50 | ilon
Záleží na každém z nás, co si pod tím představí. Někdo mimozemskou civilizaci, jiného facsinuje magie úplňku a sklání hlavu v pokušení vidět opravdové bájné bytosti a jiný třeba věří na duchy a nadpřirozeno a hledá mezi hvězdami nějakou "uvízlou" dušičku, která zabloudila mezi nebem a zemí.

Co je ale fakt, že lidstvo velmi přitahuje vše kolem UFO, a organizace SETI se intenzivně zabývá hledáním mimozemských civilizací. Zachycují signály, které na zem přicházejí z vesmíru. V roce 1977 se podařilo zachytit velmi podivný signál, nazvaný WOW, který trval pouhých 72 vteřin, ale měl určitý vzorec, který nebyl náhodný.

No nic, lidstvo pořád hledá a hledá, ale jestli jednou najde a nějací mimozemšťani k nám přilétnou ve svých lodích, tak budou ve vývoji minimálně tisíc let před námi - a možná se není na co těšit...
Třeba by se jim naše Zem mohla zalíbit pro její úžasné nerostné bohatství a vůbec celkově, a kdyby oni dokázali překonat tu vzdálenost k nám, tak by asi jejich zbraně měli mnohem větší dopad, než ty naše. I když lidstvo je v tomto velmi vynalézavé.

Takže nechme jiné civilizace, duchy a bájné bytosti radši pohádkám, protože realita by se nám nemusela líbit***


hvězdy

Věštění, astrologie, horoskopy - věříte na to ?

5. ledna 2012 v 11:51 | ilon
Nevím, jestli věříte na horoskopy a věštění, ale rozhodně si myslím, že to jsou věci, s kterými si nelze zahrávat. Ono to totiž potom nelze vzít zpátky a ať děláte, co děláte, tak nad tím musíte přemýšlet.
Já osobně na tyto věci moc nevěřím (nevěřila jsem) - brala jsem to jako tahání peněz z lidí, ale naskytla se mi příležitost si nechat vyložit osud na jednom večírku, kde byla i kartářka. Tak jsem si to ze srandy nechala vyložit - z karet. No, to jsem teda koukala. Předpověděla mi šílený věci, i strašný i výborný. Sice mě to hodně zarazilo, ale, co mě dostalo je věc, že jedna z nich už se splnila !!!! Tak to je opravdu hodně "drsný"... A teď aby člověk pomalu nedýchal strachy a čekal na to, kdy se začnou plnit ty ostatní...Nebudu tady psát, co mi předpověděla, je to dost osobní. Ale co jsem tímto článkem chtěla říct je to, že si NIKDY !!!!! ale opravdu nikdy, nenechávejte od nikoho věštit, i když tomu nevěříte. Protože pak třeba věřit začnete a nebude se vám to líbit...

Například horoskopy - takové ty v novinách, co tam máte každý den, to mi přijde jako úplná kravina, protože sotva všichni - třeba Býci, jako já, budou ten den mít výborné pracovní příležitosti a skvělý večer se svou láskou. To jsou opravdu "pindy" a nedá se tomu věřit.


Ale zase na druhou stranu ZNAMENÍ - tak já nevím, jak na vás to vaše "sedí", ale to moje na mě docela ano. Je tam plno věcí, které jsou prostě pravda.

Co je šílený, že v dnešní době jde už věštit i formou SMS, třeba tady - http://www.ivestirna.cz/
Stejně mi to pořád připadá jako tahání peněz z lidí. Jak vám může někdo věštit "esemeseskou" ?

Takže to je těžký. Ale, vy, kdo jste věřící, tak těmto "nesmyslům" nevěříte, to jsem ani nevěděla, že Bůh různé ty věštce zatracuje... Bylo by skvělý, být věřící, věřit, že se člověk se svými blízkými zase setká v nebi, ale to nejde "naprogramovat", buď to "tam" je, nebo není...

Deuteronomium 18:10 - 12: "Ať se u tebe nevyskytne nikdo, kdo by provedl svého syna nebo svou dceru ohněm, věštec obírající se věštbami, mrakopravec ani hadač ani čaroděj ani zaklínač ani ten, kdo se doptává duchů zemřelých, ani jasnovidec ani ten, kdo se dotazuje mrtvých. Každého, kdo činí tyto věci, má Hospodin v ohavnosti. Právě pro tyto ohavnosti Hospodin, tvůj Bůh, před tebou vyhání ony pronárody."

"Milovaní, nevěřte každému vnuknutí, nýbrž zkoumejte duchy, zda jsou z Boha; neboť mnoho falešných proroků vyšlo do světa." (1 Jan 4,1)Šťastný Nový rok ♥

31. prosince 2011 v 12:03 | ilon
I když tento svátek velmi nemám ráda, tak mi přeci jen nedá, aby vám VŠEM♥ také nepopřála hodně štěstí a zdraví a lásky do toho Nového roku.
Jaký bude uvidíme sami, kdo ví, třeba bude ten konec světa, jak se všude předpovídá a proto bychom si nemuseli dělat násilí s nějakými předsevzetími, že ? :))) No ruku na srdce, už vám někomu někdy nějaké vyšlo ? Ale tak třeba ano, no mě určitě ne x))

Mějte se krásně, hezky to dnes oslavte, vždyť to není o tom zpít se němoty ,přecpat chlebíčkama, a ve finále si nechat utrhnout ruku světlicí, že ? :))) Takže opatrně, hezky pohodičku přeji, ať vám to vyjde LíbajícíDvojčecí tetování

28. prosince 2011 v 13:21 | ilon
Tak jsem úplně přemýšlela, jestli to sem vůbec dávat, ale nakonec, i když to je pro vás všechny nezajímavé, protože už to DÁVNO víte, jsem se rozhodla, že sem to tetování nakonec také dám.
Protože dříve, když bylo všechno jinak a byla úplně jiná konstelace hvězd, tak jsme se tady o dvojčecím tetování hodně bavili, přemýšleli jsme, co by to mohlo být, jestli do toho vůbec Tom půjde a upřímně - já dvojčecí tetování brala jako utopii, nevěřila jsem, že se to jednou stane. Ale když už začali společnými piercingy...
Takže časy narození - náhodou zajímavý nápad, ani nevím, jestli tam mají vytetované svoje časy, nebo toho druhého, to by bylo "zajímavější", že ? :)))
Místo, které si vybrali - no, dejme tomu, ale možná bych volila menší velikost.Takže, když je tetování jako droga, tak jsem zvědavá na další Tomovu kékru - kde bude a hlavně, co tam bude :)))


No já už se těším na další svoje tetování, chtěla jsem jednu větu, ale pak jsem se dozvěděla, že to je pomalu něco fašistického a jako pozor !!!! bylo to něco úplně nevinného !!! No tak to pak člověk musí pořádně přemýšlet, tatérům je to jedno, ti vám tam dají co chcete X)))


No a tohle jsem si nemohla odpustit - tenhle "týpek" tady bude častěji Líbající Spalující oheň a žár x))

Krásné Vánoční svátky vám VŠEM♥

23. prosince 2011 v 14:08 | ilon
Chtěla bych vám tímto popřát krásné vánoční svátky, hodně té poklidné pohody a hlavně štěstí a zdraví, bez kterého by to nešlo. Nezáleží na tom, kolik a jakých dárečků pod stromečkem zítra najdete, ale záleží na našich blízkých, na tom, že se všichni sejdeme a oslavíme tento sváteční čas společně.

Také chci tímto poděkovat vám všem, se kterými jsem se díky blogu seznámila, opravdu ze srdce ♥ vám přeji, aby vám ten zítřejší den vyšel podle vašich představ. I vám, které neznám, ale kdo sem občas jen tak nakouknete :-)


Hlavně žádné stresy, klid, já také ještě nemám skoro nic hotového, ale o tom to není x)))


Děkuji vám za všechna přáníčka, co mi posíláte na email, vím o každém z vás, děkuji vám všem, co jste mi už tady psali- prostě UŽIJTE SI TO.**


Illyrias byla tak hodná, že k tomuto svátečnímu dni vytvořila překrásnou montážku - illy - děkuji opravdu moc a moc - je překrásná !!!!!


by illyrias
Prodej vánočních kaprů

19. prosince 2011 v 14:06 | ilon
Nevím, jak u vás, ale u nás už to začalo. Včera se už začaly objevovat první kádě s kapry a tohle prostě k těm předvánočním časům patří. Je to už taková tradice českých Vánoc a já jsem opravdu ráda, že v naší zemi jíme na Štědrý den kapra a ne třeba krocana. Někdo ryby nejí, tak si dá řízek, někdo vůbec nejí maso, někdo, kdo to chce mít úplně staročeské, tak si dá třeba kubu. Každý jsme jiní.My na vánoce kapra jíme, kupujeme ho den dopředu a plave nám ve vaně, pak sem jeho fotku dám. I já ráda okukuji ty kádě, líbí se mi tam ten šmumec, kluci, co je prodávají, tak jsou většinou posilněni pár panáčky rumu, takže je veselo, no co - bez toho nakupování živého kapra by to pro mě nebyly úplné Vánoce.

Tím samozřejmě narážím na druhou stránku mince. Ano - poslední hodiny, možná dny kapra nejsou hezké. Už výlov je trauma, pak kádě, pak ho člověk vyklopí doma ve vaně, ale já si říkám, že prožil hezký život někde v rybníce a ten konec by stejně jednou přišel. Tak vy víte, jak na tyhle věci pohlížím, psala jsem tu i článek o velkochovech kuřat, mám se zvířaty soucit, ale tohle neberu jako tak strašnou hrůzu. Ale vy to třeba vidíte jinak, nevím.
Dnes bude v Praze na Náměstí Míru akce, která mi přijde opravdu úplně ŠÍLENÁ !!!! Prodej vánočních PSŮ. Nevím, jak to bude vypadat, ale organizátoři chtějí vyburcovat lidi, že kapři v kádích trpí. Nevím, jestli do kádí nahazí psy, aby lidé jako "procitli" a přestali kapry kupovat, tohle mi přijde opravdu extrémní. A nesouhlasím s tím.


No, zkopírovala jsem vám tady ze stránek Zelených nějaká pravidla - hlavně to poslední je zajímavé. Takže ti, co si myslí, že když pustí kapříka zpátky do rybníka, že zachrání jednu dušičku, tak bohužel...

Desatero rad jak zabít kapra, aby netrpěl1. Kupte kapra co nejblíž domovu, aby netrpěl dlouhým nošením.2. Noste kapra v prodyšné tašce. V mrazivém vzduchu dokáže ryba přežít bez vzduchu i několik hodin.3. Nevozte kapra v autě, nevydrží teplý vzduch.4. Doma čekejte na kapra s napuštěnou vanou nebo jinou velkou nádobou, aby z vody vyprchal chlór. Ten jinak kapra přiotráví.5. Vodu připravte co nejstudenější, voda v rybníce má asi 4°C, zatímco voda z vodovodu má minimálně 10°C.6. Nevsunujte kaprovi prsty do žáber a očí, nemačkejte jeho útroby, nezbavujte ho šupin zaživa.7. Neusmrcujte ryby udušením na vzduchu.8. Omračte kapra silným úderem na hlavu v místě nad očima dostatečně těžkým a tvrdým předmětem. Úder nesmí být veden na přední okraj hlavy.9. Takto omráčenou rybu pak bezprostředně vykrvte přetnutím cév v žaberních obloucích nebo dokonalým přetnutím míchy a cév řezem těsně za hlavou.10. Nepouštějte kapra na svobodu! Kapr je vysílený několikerým cestováním. Rozdíl teploty ve vaně a v rybníku je velký. Když kapra vypustíte pod led, většinou okamžitě zahyne.


Slash**

18. prosince 2011 v 13:04 | ilon
Slash - neboli Saul Hudson je rockový kytarista - kdo ho znáte, tak víte, že hrál v Guns N´Roses. Ale nechci tady o něm vypisovat to, co si můžete najít na Google a hlavně já ho "znám" opravdu velmi krátce, takže si na to ani netroufám.
Ale už tady byl - o pár článků níž, když hraje s M. Jacksonem.
Jeho hra na kytaru je uchvacující, omračující - nádherná, ať tady budu psát, co chci, stejně to nestačí.


Budoucnost ...

15. prosince 2011 v 11:08 | ilon
Jaká asi bude ? Nevíme, můžeme jen tušit. Ale pokrok jde tak strašným tempem dopředu, že opravdu nemůžeme vědět, co za pár desítek let bude. Když si vezmeme, co se všechno stalo třeba během uplynulých 50 let.

Operují nás roboti, dokáží sestavit auto, my se dokážeme ponořit do 3D světa, bez počítačů by jsme byli úplně vyřízení, skoro vše je na ně napojené a i takové věci, jako třeba počítačové hry jdou dopředu takovým tempem, že se člověk jen diví. Mluvím například o Kinectu, který jsme minulý rok pořídili dětem k Vánocům - to je úžasná věc a někdy před 10 lety bych si nedokázala ani ve snu představit, že počítačovou hru budu ovládat svým tělem a avatar, kterého vidím na obrazovce - bude přesně kopírovat mé pohyby a já budu hrát hru tím, jak se budu pohybovat. Teď je ve vývinu dokonce hra, kterou budete ovládat myšlenkou, máte napojené na hlavě elektrody a myšlenkou můžete pohybovat předměty na obrazovce. No tak to je úplné sci-fi - šílený, že něco takového jde.
A to nemluvím o utajených projektech.

Lidé už se seznamují hlavně přes internet, seznamky jsou nabité k prasknutí - každý máme nějaké internetové přátele, které by jsme nikdy nepoznali, nebýt internetu.
Roboti už tu dávno jsou, pořád se vyvíjí a jednou přijde doba, kdy si budeme moci pořídit robota, jakého budeme chtít. Pomocníka v domácnosti, řidiče, kamaráda, přítele, lásku ...Hmmm - dovedete si představit robota - kopii Billa, nebo Toma - tak tohle by určitě šlo na dračku :))) Robot - přítel - by byl úžasný - měl by vás pořád rád, nežárlil by, pořád by měl na vás čas, odpustil by vám i ty největší chyby - byl by prostě DOKONALÝ. A v tom to právě je. Ta dokonalost by mohla po čase nudit. Je dobře, že každý z nás máme své chyby a o tom je.
Takže já doufám, že se tohle nikdy nestane.
Kdo jste viděl film Umělá inteligence, tak víte, o čem mluvím. Smutnější film jsem snad ani neviděla.
Co říct na závěr ? Snad jen to, že buďme rádi za dobu, ve které žijeme, že máme kolem sebe zelené stromy, že na nebi můžeme vidět létat ptáky a roboti jako přátelé, jsou naštěstí jen v knížkách a filmech.
 
 

Reklama