Články

Ukaž světu, jak jsi "drsný", aneb PŘETVÁŘKA*

23. dubna 2012 v 17:45 | ilon
Přetvařujete se ? Nebo jste celou dobu takoví, jako jste uvnitř, i navenek ? Plno lidí se přetvařuje, třeba je jim zle, ale nechtějí poslouchat zbytečné otázky, tak radši dělají, že jsou OK.
Nebo jsou lidé, kteří se přetvařují pořád, ale v té své lži žijí už tak dlouho, že to ani jako přetvářku neberou. Někdo lže pernamentně o úplných prkotinách, ale těm lidem to nedá, myslí si, že jsou zajímavější, kdo ví.
Jasně, že každý z nás nemá srdce jako ve vitríně, to by nebylo nejlepší, ale uznejte sami, že tahle slečna se s tím nemaže x)) Rozhodně nechce oblbovat a je úplně jasné, co si o každém myslí :)))
Vyloženě sympaťačka :)))
Ale něco/někdo se může tvářit "drsně" a přitom to tak vůbec není, naopak je to milounké a něžňounké :-) Tak kdo se v tom má vyznat ? :))) Ach ta kukadla !!! Těm by člověk odpustil všechno na světě ♥ x))

Těšíte se ? *

23. dubna 2012 v 13:12 | ilon
Sice je teprve pondělí, ale těšit se už můžeme dopředu, že ? :)) Tenhle víkend budeme mít prodloužený (tedy asi většina z nás), má být krásně, meteorologové slibují skoro letní teploty, no a to znamená, že většina lidí vyrazí ven, pěkně si užívat.
Někdo pojede na výlet, třeba do přírody, někdo má radši poznávací výlety, památky, někdo skončí na chatě, jiný na zahradě, je to jedno, důležité je, že bude delší volno a my se nebudeme muset plahočit do práce/školy :)
A protože bude krásně, tak to vypadá i na docela teplé večery, tím pádem spousta z vás bude sedět někde o ohýnku a užívat si pořádnou grilovačku.

Jako chápete to ?!?! Už za chvíli budeme někde na zahrádce a budeme si dělat mňamky ***No a k dobrému jídlu patří dobré pití, to každopádně. Někomu stačí pramenitá voda x)))) - no tak sorry, že se musím smát, za tohle to možná schytám, ale co, adrenalin musí být :)) No, tak mě nestačí, já si dám pivko, ale někdy třeba takové vychlazené mojitko také neurazí, že ? :))

No a třeba to pivko s vámi bude popíjet takový "krasavec" jako tento úžasný svalovec x))) No a vypadá to, že má pivko, k tomu pěkně cigárko, ten kluk umí žít !!!! x)))
Ta hvězdička, jak je mu tam vidětTakže nedělejte si nic z toho, že je pondělí, to uteče jako voda a to těšení je také úžasné:-) Krásný den Líbající

Západy slunce a panenka Bill*

12. dubna 2012 v 11:14 | ilon
Tak kdo by neměl rád západy slunce. Já je tedy ráda mám, je to takové pěkné období, kdy se den pomalu mění v noc a všechno tak nějak utichne a slunce všechno zbarví do červena a je to úchvatná podívaná.
A nemusí to být zrovna někde u moře, třeba takový západ slunce nad Máchovým jezerem je také překrásný. Vy, co sem chodíte hooodně dlouho, tak víte, že na Mácháč nedám dopustit, miluju to tam a ta krajina, v které se nachází, je nádherná. Tam když si třeba vyrazíte do lesa na houby .... jak v pohádce :-)
Závidím klikařkám, co v okolí bydlí ;-)
A tohle sem dávám, protože se mi to moc líbí. To propracování je naprosto dokonalé, ty kérky, ty piercingy - na nic autor nezapomněl. A ten účes se mi moc líbí, namalování také - takhle kdyby vypadal v reálu.... :-) On tak vlastně vypadá, jen se to snaží všemožně schovat :)))

Jinak dnes nám tam krásně prší, hned mám lepší náladu, nádherně se na ty stékající kapky deště po okně dívá a už se těším, až do toho půjdu a užiju si to :)) To není ironie.* No nic, doufám, že se máte krásně, máme kratší týden, takže zítra už je páteček, no není to skvělé ? Hezký den všem

Krásné Velikonoce vám všem ♥

9. dubna 2012 v 8:54 | ilon
Tímto vám VŠEM chci popřát krásný dnešní den, moc hezky si to užijte, ať tyto svátky slavíte, nebo ne. Je to všude jiné, třeba, když jsem jednou teto svátek slavila na Moravě, tak jsem jen zírala - tam se to tedy slavilo se vším všudy a bylo to moc hezký :)) Ve městě to není takové, ale tak stejně to má také svoje kouzlo, doma to vypadá jarně tou různou výzdobou, barvíte s dětičkami vajíčka, někdo pečete beránky a mazance, někdo to bere hlavně jako náboženský svátek, prostě slavte to jak máte rádi a užijte si to

Když vidím ty pampelišky, tak se těším, až zase budu dělat pampeliškovej med, ten je fantastickej.
No a tady vám někdo také posílá pozdrav :))) Já vůbec nevím, o co GO, ale tedy, když jsem to viděla... Proboha... Tak takhle pro mě tedy ne... Nebudu tady psát svoji první myšlenku, která mě napadla, když jsem to viděla... No, asi u něj nesnesu pokrývky hlavy, nebo nevím. A ty vlasy mi připadají nějaké tmavší...

Menší klobouček už neměli, Bille ?!?! x))) Zlatá kšiltovka. Ne, nevěřila bych, že tohle někdy napíšu :)))


Ať je to montáž, ať je to montáž ********

If I Die Tomorrow ♥♥♥♥♥

8. dubna 2012 v 10:08 | ilon
Woooow - KONEČNĚ něco !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nelíbí , ne ? No tak já jsem UNEŠENÁ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ta část, kde zpívá Bill mi přijde naprosto fantastická. Je to sice jiný styl, než měli dřív, ani moc nevím, o co jde, ale pro mě totální euforie, nadšení. Vím, že to bude mít plno odpůrců, ale mě to nevadí, já se do ní zamilovala ♥Přišlo to právě vhod, protože tady měl být úplně jiný článek, docela navztekaný, no jo anonymita internetu některé lidi přímo bičuje k věcem, které by si třeba někdo nedovolil, kdyby to bylo jinak. Ale nemám ráda konflikty, takže zatím nic a budu si užívat. Stejně se jedná o věci, které s tímto blogem nesouvisí, ani s TH ne, je to o úplně něčem jiném, takže tak.

Ty oči - jsem asi jediná, ale mě to je fuk, šíleně se mi líbí ♥

http://i941.photobucket.com/albums/ad260/xMaryKaulitzx/Animations/2012/topmodelBill/29.gif


Úplně se mi vrací ta euforie tenkrát, když se objevil útržek Pain of Love :-)

Krásné dárečky ♥♥♥

3. dubna 2012 v 9:20 | ilon
Tenhle článek dělám opravdu s radostí, protože to, jak mi posíláte vaše úžasné výtvory mě vždy potěší a pokaždé mi to udělá radost :-) Nikdy mě nepřestane udivovat, jak moc jste šikovní, kolik máte nápadů, a že si to neschováváte pro sebe, ale pošlete mi to, aby jste mě a ostatním tady rozvítili den. Děkuji moc

Udělala jsem tentokrát takový vetší článek a dám všechny obrázky od vás do jednoho článku, protože kdybych to měla dělat zvlášť, tak ten, koho bych dala jako prvního, by pak nebyl vidět, protože bych ho "zaplácla" dalším a to by byla škoda. Chci ty krásné výtvory od vás tady mít všechny :) Tak doufám, že to někomu nevadí a doufám, že někde nepopletu jméno, nebo nick, protože ne všichni se emailech podepisujete, a pak to beru podle názvu emailu, kde si vyvodím jméno.Mrkající
Dávám sem obrázky postupně, jak mi chodily na email, takže pořadí je takto dané :-)

Jinak chci dodat, že když mi obrázek pošlete, tak znovu opakuji, že potřebuji vaše povolení k uveřejnění, ano ? Děkuji :-)

Od JarmilkyOd Pavlínky


Od Hanky


Život na smetišti, aneb sběrači

26. března 2012 v 9:51 | ilon
Někdy se člověk opravdu diví, jak někteří lidé dokáží žít. Já vím, že to je nemoc, a že je těžké ji léčit - patří mezi obsedantně kompulzivní poruchy, kdy závislost na věcech ohrožuje až život daného jedince. Oni nedokáží nic vyhodit a jejich domy se tím pádem mění v ohromná, páchnoucí smetiště, kde by dobrovolně žádný zdravý člověk nebydlel.

Tato paní je závislá na hromadění potravin - asi jedna z nejnebezpečnějších věcí. Našli u ní potraviny prošlé i několik desítek let a nechtěla se rozloučit ani s jogurtem, který byl prošlý několik měsíců. Divím se, že vůbec ještě žije...Těmto lidem nevadí se doma brodit v odpadcích, většinou přijdou o všechny své blízké, protože to je emočně dost vyčerpávající, když si nedají a nedají říct. Nejhorší je, když tam jsou děti... Ty pak končí v dětských domovech, když se s tou závislostí rodiče nedokáží vyrovnat.

A musel to být dřív hezký dům, prosluněný ...


To je opravdu hnus, divím se, že dávno nevyhořeli....


Tenhle pořad dávají na Spektru. Jedna těžce duševně narušená paní, -- protože se nedostala k záchodu a měla ho nepoužitelný, -- tak radši nosila plenky pro dospělé - nepochopitelné, že ? Je vidět, že lidská psychika je velmi složitá.
Když jde pouze o věci, čímž si ti nemocní lidé škodí sami sobě, to ještě "jde"... Horší je, když trpí poruchou, že hromadí zvířata. Tato "láska" k zvířatům je opravdu obludná, zvířata v jejich "péči" neskonale trpí a je to prostě strašné. Někdy je to nemoc, jindy zase byznys, tady spíš nechápu ty lidi, co si zvíře od takovéhoto majitele koupí...

Opravdu něco šíleného, zrůdné...
Tady už zvířata budou mít klid, někdo to nahlásil a ona budou zachráněna. Doufám, že našla hodné nové majitele, kteří jim dají lásku, a jak tak koukám na ty šílený klece, tak i hodně volnosti. Když si představím toho našeho andílka, co máme doma, že by Abinka žila v takovéto kleci...ne, to nejde.No nic, i když je tenhle článek docela nechutný, tak mi to stejně nedá, popřeji vám hezké pondělí, doufám, že máte pěkný den, nejste smutní, ale naopak, že se radujete z krásného počasí, co teď panuje :-)
A protože to sluníčko opravdu pálí, tak si třeba pro radost kupte nějaké pěkné brýle, Tomovi sluší, a moc * Musím tenhle článek něčím vylepšit a Tom tady už opravdu dlouho nebyl.


Krásné pondělí ***Hezký den :)

12. března 2012 v 10:49 | ilon
Často si třeba přejeme navzájem hezký den, ale co přesně si pod tím představit, že ? Tak u každého to je trošku jiné, někdo si představí třeba den volna, bez školy, bez práce, jinému stačí den prožitý v klidu, bez stresů, další potřebuje k hezkému dni třeba adrenalinové zážitky a jinému stačí pěkná kniha ke štěstí, hezké chvilky s rodinou, nebo s přáteli.

A jak ten Hezký den začít ? Tak třeba tím, že si vychutnáme svoji voňavou ranní kávu. (To asi nebude platit o vás, co chodíte do školy, tohle asi ráno před vyučováním nestíháte :)))


Dále je dobré se nestresovat kvůli maličkostem, nestojí to za to a stejně si tím nepomůžete. Znáte to, když nejde o život...atd :-) (Ta má tedy kukadla :)))


Zahřešte si, každý v tom "hřešení" opět vidí něco jiného, někomu přijde jako hřích třeba čokoláda a jiné sladkosti, ale žijeme jen jednou, no ne ? Takže klidně **


Najděte si čas na činnosti, které vás těší a které milujete - může to být hezký film, jiného zase potěší procházka přírodou, někoho pěkná kniha a jiného zase třeba počítačová hra, nebo jen tak internet.

A hlavně - nezapomeňte se rozmazlovat. Proč ne, udělejte si ten den hezčí vším, čím to jde, protože mračit se pořád nemá cenu, a člověk si tím ubližuje sám. A klidně se nechte rozmazlovat i od okolí :)))
Co říci na závěr ? No přeci, že vám všem přeji HEZKÝ DEN a je úplně jedno, že je pondělí a léto daleko Líbající

Hrozba vypnutí internetu

22. února 2012 v 13:05 | ilon
Skupina hackerů z hnutí Anonymus chce 31.3.2012 vypnout internet. O co jim jde víme, hlavně brojí proti zákonu SOPA, který má omezit počítačové pirátství. Ale má to spousty příznivců a odpůrců, někdo to hájí, jiný to bere jako konec internetové svobody, ale o tom psát nechci. Dále se jim nelíbí politika dnešního světa, která i v takovém stupni civilizovanosti dopouští, aby spousty lidí na světě umírali hlady, zatímco jiní se topí v přemrštěném blahobytu.A teď odbočím od internetu. Měla jsem známého, který dělal v Mekáči. Víte, co se děje s hamburgery a se vším, co se neprodá do určitého časového limitu ? Ano, VYHAZUJE se to. Ne, že by si to zaměstnanci mohli vzít, nebo koupit se slevou. Ne, rovnou se to vyhodí... !!!


To samé rybolov . Víte, jak v některých zemích probíhá rybolov ? Lodě mají ohromné sítě, do nich naloví spousty ryb, ty se zabijí, ale využije se jich přibližně polovina. Zbytek - ty ryby, co nejsou populární, se nahází zpět do moře. Ne živé ryby, ale mrtvý "odpad". Jde celkově o TUNY ryb, nemluvím o malém rybolovu.
A takhle bych mohla psát v podstatě o tom samém pořád dokola. Mrhání, vyhazování na straně jedné, chudoba, hlad na straně druhé.Ale to jsem odbočila, spíš by mě zajímalo, JAKÉ BY TO BYLO BEZ INTERNETU.


Plno lidí říká - sem s tím - budu mít čas na své staré koníčky, jiní zase oponují, že bez internetu by se zhroutil svět, protože přes internetu už lidstvo dělá skoro všechno. To je holý fakt.
Jinak spousty lidí by přišlo o své přátele, např. bez Facebooku, bez emailů, webů a všech těch dnešních "vymožeností". A kdyby se zhroutily i telefonní sítě a my si zase k Vánocům museli posílat pohledy, děti by vstay od on-line her a šly ven - nooo tak to už jsem úplně jinde x)))

Co jsem tím chtěla říct ? Vůbec nic, jen mě to tak napadlo. Užijte si dnešní den Líbající

Krása tetování

23. ledna 2012 v 16:46 | ilon
Jelikož jsem ještě pořád vytočená ze všeho, co se děje okolo TH, tak asi přestanu přidávat články o nich, protože komunita těch "vyvolených" Aliens mi vadí - a to nemyslím proti vám, kdo tu aplikaci máte !!! - ale celkově. Pořád něco melou o nějaké lásce a četla jsem dobrej názor - ano, my si tu jejich lásku musíme KUPOVAT. Tak na to vám kašlu, vážení. Dokud nebudou NORMÁLNÍ fotky, tak to tady s TH opravdu nevidím růžově.

No nic, dám sem pár krásných ukázek tetování, blíží se nám jaro a tak někdo možná o nějaké té kérce uvažujete, tak třeba jen tak, pro inspiraci. Minule jsem sem dávala nepatrně "nechutná" tetování - jako tetováno uvnitř oční bulvy atd. je to TADY.
Tak dnes to napravím a dám se něco hezkého. Miluji v tetování nápisy, to je to, po čem teď toužím nejvíc :-)
Ach - to poslední - to nemá chybu ♥♥♥ I když všechna mají něco do sebe :-)

Tak hezké pondělí přeju, takový docela nic moc den, ale nevadí ***

 
 

Reklama