Brutální a šokující fota a videa

Když se sebevražda nepovede ...

16. září 2011 v 20:59 | ilon
Někdy na člověka přijdou chvíle, že si říká, co tady na tom světě dělá, a že už nechce dál žít. Někteří lidé ten život opravdu nemají jednoduchý a přežívat ze dne na den je pro ně ubíjející. Například lidé bez domova, bez rodiny.
Horší je, když se k tomu přidá nevyléčitelná nemoc a člověk ví, že stejně zemře, ale nechce se trápit moc dlouho. Nechápu, proč není povolena euthanazie, každý pes je na tom lépe než člověk, psovi je alespoň dovoleno z tohoto světa odejít důstojně.
Ale to jsem odbočila. Druhů sebevražd je hodně, a když se lidé zabíjejí i kvůli takovým prkotinám, jako je špatné vysvědčení, tak by se asi pro výstrahu měli na ty obrázky podívat.... i když tam není problém vysvědčení, tam bude problém v rodině. Ale ti lidé, co mají myšlenky na sebevraždu by si měli uvědomit, že už to nikdy nevrátí - tady neexistuje druhá šance...
Fotky dám z pochopitelných důvodů pod perex, kdo se na to chce podívat, tak rozkliknout Celý článek, ale ... -

UPOZORNĚNÍ : FOTKY JSOU VELMI BRUTÁLNÍ, LIDÉ SE SLABŠÍM ŽALUDKEM BY SE NA TO VŮBEC NEMĚLI DÍVAT !!!!!!!!!!Hybridní bytost ?

10. července 2011 v 21:47 | ilon
Někdy si příroda s lidmi umí krutě zahrát. Existuje mnoho případů, kdy je lidská bytost zdeformovaná k nepoznání, ať jde o různé nádory, nebo poruchy kůže. Je to moc smutný osud. Záleží potom na okolí, na rodině a na podpoře celkově v okolí.

Lidé se na you tube přou, jestli to je pravé, nebo ne, - v dnešní době, kdy se dá zfalšovat úplně všechno člověk už nemůže věřit ničemu. Ale rozhodně to vypadá reálně...

Vypadá to jako kříženec člověka a psa * Ale prý je to nějaké onemocnění, akorát nevím, jak se jmenuje...


Slavné zrůdy, aneb - když se plastika nepovede

26. května 2011 v 10:03 | ilon
Většinou každá žena chce být krásná, líbit se sama sobě, i okolí. Někdy si myslí, když dojde do určitých let, že už to není ono, že by se měla nechat "trošku" vylepšit. Rozhodně nemám nic proti nějakému malému vylepšení, např, trošku se zbavit vrásek, ale například botox do rtů je něco tak otřesného, že vůbec nechápu, proč si to další a další ženy nechávají dělat.

Horší to je ve světě šoubyznysu, tam diváci chtějí na obrazovkách a plátnech kin vidět pěkné obličeje, a tak herečky dělají co mohou. Plastika jim zaručí plné rty, nafouklá prsa, pokožku napnutou k prasknutí, minimum podkožního tuku a obličej znehybnělý botoxem, ale večné mládí jim to nenahradí.

Ne každý zákrok se ale povede. Přesto je spousta takových, pro které se stal skalpel plastického chirurga drogou. Závislost na plastice je známý jev. A za peníze se dá koupit i vlastní zohyzdění, jak je vidět na fotografiích. Tady jde zřejmě lékařská etika stranou. Protože to, co vidíte, je převážně dílem lékařů

Tady je pár příkladů, kdy se to opravdu nepovedlo.


Tak šel čas s Jocelyn WildensteinMichaela RomaniniKorejka Hang Mioku, která podstupovala jednu plastiku za druhou a ve chvíli, kdy jí lékaři odmítli provádět další zákroky, si začala místo silikonu vštřikovat pod kůži olej na vaření.
Tori Spelling - tam se operace prsou moc nezadařila


Donatella Versace je také jednou z těch, co se na plastikách staly závislými


Joan van Ark - no tak tohle je také průšvih, musí to být pro ně opravdu otřesné, když takhle skončí ...

Železářství, aneb když se Emo styl, nebo jiný nezdaří

13. května 2011 v 11:29 | ilon
Mít svůj styl je opravdu dobrá věc, ale nic by se nemělo přehánět. Člověk by měl mít alespoň trošku soudnosti, je hezké zahrát si třeba na emouše, ale holt, někdo na to má, a někdo nemá.

Emo boys jsou dívkami považováni za nejkrásnější, nejsladší kluky, co můžete potkat. Většinou mají účes, který zakrývá jedno oko, mají piercingy a prostě jsou k sežrání.
Já vím, že to není jen o vzhledu, ale to nevadí, tyhle obrázky sem dávám jen tak pro zasmáníKlučina to trošku přehnal :))) Bille - nebrat si příklad !!!


Vy víte, jak moc se mi líbí ty tragické pohledy. Já opravdu nevím, proč mě tenhle pohled nechává chladnou ... :)))

Nejspíš chtěl vypadat drsně ...
Krásná sponečka, sedne mu :)))

Tak tady rozhodně oceňuji ta kukadla. Úplnej hadí pohled xDNo nic - takhle nějak by to mělo vypadat
Příroda si někdy krutě zahrává

6. května 2011 v 13:04 | ilon
Nikdo si asi neumíme představit, co prožívá tento malý chlapec ... Někdy je příroda opravdu krutá a nelítostná. Je opravdu škoda, kde se chlapec narodil, myslím, že v "civilizovanějších částech světa by mu určitě pomohla nějaká operace. Kdyby bylo nějaké konto, tak věřím, že spousta lidí by poslala peníze, a pomohla .Další strašnou hříčkou přírody je tento "žabí" chlapec z Nepálu, který zemřel půl hodiny po narození, trpěl poruchou zvanou anencefalie. Matka i otec byli zdraví, měli už dvě zdravé dcery. Když se chlapec Nir Bahadur Karki narodil v nemocnici v Charikot, ihned se mezi lidmi rozšířila zpráva o jeho narození.
Tento chlapec, který vážil 2 kg se hned stal senzací, a lidé se shromažďovali před nemocnicí, aby ho viděli. Jeho šílený otec Nir Bahadur, ho dal do hrnce, a vzal ho ven, aby ho ukázal davu...
Botičky jako pro "Skeletona"

4. února 2011 v 12:24 | Edene
Pamatujete si jak jsme tady rozebírali ty "úžasné" modely bot, které Bill poslední dobou nosí? Tak to byla ještě slabá káva proti tomu, na co jsem včera narazila. A nejlepší na těch botkách je to, že jsou z dílny no hádejte koho ...??? No přeci našich slavných dvojčat Deana a Dana. Tak a teď jen můžeme doufat, že se v nich Bill nezhlédne ...
boty
Jo a té rubrice se moc nedivte, mně ty boty prostě "brutální" připadají.

Blbej den ?

5. července 2010 v 21:00 | ilon
Nevěděla jsem, do jaké rubriky to zařadit, tak jsem to šoupla sem.  Ono to svým způsobem šokující je - někdy pro okolí .... Tenhle chlapík je BOREC .

Kdo se na to podívá, nemůže se pak zabývat nějakými maličkostmi a malichernostmi, které život občas přináší.


Video je        TADY      


U toho prostě nejde nemít slzy v očích - JE DOBREJ !!!!!

Nestvůry ve světě zvířat

7. února 2010 v 8:00 | ilon
No, tohle asi nebude to pravé ořechové po ránu :) Nevím, nevím - podle mě to jsou počítačově upravené fotky.


Mořskou příšeru vyplavilo moře minulý týden poblíž New Yorku. Vědci se dohadují, o co jde. Jiné příšery se objevily už dřív.
Neobyčejný rozruch způsobil nález originálního zvířete či mutanta, který byl nalezen na pláži poblíž New Yorku.

Malý netvor vypadá jako tlustý pes bez srsti s orlím zobákem. Podlouhlé končetiny má zakončené drápky. Zvíře dostalo název Montaukská příšera.


Mezi vědci vypukla debata. Někteří si myslí, že se jedná o želvu bez krunýře nebo že jde o doposud neobjevený nový zvířecí druh. Objevily se ale i skeptičtější názory, které tvrdí, že snímek je falešný a vytvořený počítačem.Záhadní tvorové neplavou jen v mořiDalší z posledních záhad se stala podle některých internetových serverů v roce 1992 ve Švédsku. Dělníci tam stavěli most přes jezero Storjon. Skupina studentů, kteří jim vypomáhali, vypověděla, že viděli na ostrově Froson obrovského vodního plaza.

Legendy o vodních tvorech patří vůbec k těm nejstarším. Přiživovali je již mořeplavci, kteří z cest vozili zvěsti o vodních hadech nebo mořských pannách. Příběhy ale přetrvávají. Před několika lety vznikly fotky, na nichž má být zachycena mořská panna na pláži v Malajsii.
Mořská panna z MalajsieZatímco příběhy o těchto tvorech se spíše točí kolem falz, jsou také monstra, která skutečně existují. Někteří by mohli následující fotku považovat za důkaz podivného tvora, ve skutečnosti jde o znetvořený plod hospodářského zvířete.

Záhadný tvor - znetvořené mládě
Znetvořený plod domácího zvířete
Foto: internet

Jako bájná obluda působí také divočák, který se potuloval na jihu Georgie v USA. Prase dostalo příznačný název Hogzilla.
Hogzilla
Divoké prase ulovené na jihu Georgie

Brutální videa - velmi smutné

20. listopadu 2009 v 20:03 | ilon
Někdy, když si třeba říkáte, že vám není nejlíp a máte depku, tak je dobré si uvědomit, že plno lidí je na tom stokrát hůř ...

Nechci tady kazit v tenhle páteční večer náladu, ale bohužel, i tohle je život... Hodně kruté ...


Stromová žena - podle obličeje je vidět, že je docela mladá ...
Děvčátko se dvěmi tvářemiIdioti roku

12. října 2009 v 17:33 | ilon

Toto jsou opravdoví idioti, kteří hazardují se svými životy - no a nevyplatilo se to ... Jsem zvědavá, kolik z nich se zmrzačilo ... A nebo to přežilo ....

Za inspiraci děkuji LUCCE, kde jsem viděla to první video, a hned jsem věděla, že to sem musím
také dát.

 
 

Reklama