Animace

Nádherná tvorba by Máša

19. března 2011 v 11:42 | ilon
Tady je další ukázka toho, jak jste úžasně šikovní, tentokrát se tvorba netýká TH a je nádherně romantická. Máša mi dovolila její výtvory tady uveřejnit, a já jsem moc ráda, protože takovéhle obrázky mám ráda :-) Jsou opravdu krásné a plné fantazie

Milá Mášo, děkuji moc za zaslání :-)

By Máša


Jen tak pro radost

16. února 2011 v 6:00 | Edene
Nevím, zda to dělají ty Billovy nekonečně dlouhé nohy, nebo nekonečné hodiny tréninku anebo nekonečně štědrá příroda, která to prostě Billovi nadělila do vínku, ale on se prostě umí nosit. A nejen na přehlídkovém molu, ale i v backstage, nejen v teniskách, ale i na podpatcích, prostě když jde Bill, tak jde NĚKDO. Vidíte ty chlapy jak se za ním otáčejí? Tuhle reakci u nich vyvolá jen pěkná ženská nebo BILL. Možná i chvilku zalitovali, že nemají doma doma místo dvé drahé právě tohoto krasavce.

Tak ať se třeba zrovna vám dnes poštěstí potkat někoho stejně úchvatného ... hezký den.
Bill

Majestnánost sama, aneb šťastného Valentýna vám přeje bizon :)))

14. února 2011 v 13:40 | ilon
Dnes je sice Valentýn, ale já sem místo srdíček a růžiček dám roztomilouška bizonka, no Ťuňťa - jak se nádherně dívá :))) Hezky si tam uprostřed stepi přemýšlí a je mu fajn. Tak doufám, že vám všem je také fajn, kdo dnešní svátek slavíte, tak ho pěkně oslavte :)))
Já to sice neslavím, ale zase slavím jiné věci, takže se to vyrovná a vůbec - oslav není nikdy dost, že ? :))


bizonNo comment

22. ledna 2011 v 6:30 | ilontwc

Prostě Bill - tohle nepotřebuje slova :-)

19. ledna 2011 v 23:22 | ilon
Sexy, sexy Bill - dokonalá animace - veliký obdiv autorce :-) Hmm - doufám, že si zase někdy oblékne občejné džíny a ten pásek !!! Bože - nejvíc sexy - kam se hrabou ty jeho upnuté oblečky !!!sexy bill k

Rain

27. prosince 2010 v 18:26 | ilon
Miluju když prší, je to krásné a dívat se na stékající kapky deště je vyloženě uklidňující. Když jste někde, kde je slyšet bubnování deště do střechy, tak je to dokonalé. Lepší, než nějaká televize :))


animace rain

animace rain

animace rain


animace rain


animace rain


animace rain

Západ slunce v animaci

9. prosince 2010 v 11:38 | ilon

Tohle mi přijde naprosto úžasné. Jsou to animace sestavené z fotografií, které fotograf vyfotil v určitém časovém horizontu a pak poskládal do animace. Tyhle jsou z přibližně 15 fotografií a musím říct, že to je nádherné. Přijde mi to jako velmi dobrý nápad :-)
Akorát mě moc mrzí, že jsem zapomněla jeho jméno ...


západ slunce

západ sluncezápad slunce


Už se to ale opravdu blíží !!!

3. prosince 2010 v 8:39 | ilon
Tak nějak jsem doteď byla v klidu, ale on ten čas strašně letí a já si uvědomila, že tenhle víkend bych asi měla začít péct cukroví, jinak to nestihnu. 
Možná už je na čase s vánoční výzdobou, ani nevím, jestli se mi zase všude chce dávat světélka - do oken, na balkon - uvidíme.  Vždycky to lepím lepenkou, ale když si vzpomenu, jak jsem to z těch oken nemohla dostat dolů - tak mě jímá hrůza :)))
Potom nás čeká ještě nákup stromečku, kapra, pak dělání salátu, vaření rybí polévky - bude toho dost, takže člověk aby měl sílu a neomarodil. vánoce gif


vánoce gif


vánoce gif


vánoce gif

Tma, pořád tma ...

25. listopadu 2010 v 16:54 | ilon
Tak už je tady to šílené období, kdy vstáváme za tmy do práce/školy - a sotva přijdeme domů, tak už je zase tma. Takové nic moc. To počasí k tomu - zima, lezavo - nikam se pořádně nedá jít, děs běs.

Ale někdy je to docela hezké a tma může být krásná. Třeba na tomhle obrázku se mi moc líbí, ve dne by to takouhle atmosféru rozhodně nemělo :-) Nebo svítící výklady obchodů . To mám ráda.

A vůbec, za chvíli je Mikuláš, a nedovedu si představit běhat čerty za světla :)))


animace tma

Pár srandiček při pondělku

15. listopadu 2010 v 8:43 | ilon
 Nemusíme moc smutnit, že je zase pondělí, když máme ve středu svátek a většina z nás bude doma.  Ale stejně je to vstávání dost otravné, tak sem dám pár vtipných animaček pro zvednutí nálady :-)


vtipné animace

vtipné animace


vtipné animace


vtipné animace
 
 

Reklama