Animace

Blížící se bouře

4. září 2011 v 16:11 | ilon
Řekla bych, že dnes trocha ochlazení nezaškodí :))) Uf, ani se nedá jít na balkon a dát si tam kávičku (a čouda :))) No ano, vím, vím, nezdravé, vždyť radši nekouřím, než bych šla to té výhně xD

Tak sem dám takové krásné honící se mraky nad městem, já doufám, že se něco podobného chystá na večer ☺


Krásně romantické animace

3. září 2011 v 18:43 | ilon
Tohle jsou opravdu překrásné animace. Obdivuji, jak autor dosáhl toho, že se lístečky pohupují ve větru, že dívce vlají vlasy a vůbec - líbí se mi všechny tři animky.
Hlavně ta první, taková prozářená, do toho sice prší, ale to nevadí, vypadá to na duhu Líbající


Tady už se chystáme na podzim
A tahle animka patří noci - taková letní noc, kdy padá teplý deštíček - to také není k zahození ♣

Krásná animace od Jarmilky

23. srpna 2011 v 9:00 | ilon
Tak tahle animace mi přistála na emailu zrovna v době, když jsem byla na chatě a také se věnovala sběru hub, takže jsem se také radovala z těch krásných kousků, co se daly v lese najít :-)

Nádherná, povedená animace, nádherné téma - to je přesně to, co miluju.

Děkuji moc za zaslání :-)


(Článek je přednastavený, jsem na dovče, nevím, jestli mi tam půjde net, asi ne, takže si také užívejte léta - ach jo, vlastně ty poslední zbytky )


Wiggle animation

9. srpna 2011 v 10:30 | ilon

Tahle technika animací mě úplně uchvátila, moc se mi líbí, i když někomu to možná může přijít, že to je špatné na oči, jak to sebou cuká sem a tam.
Většina těchto animací je tvořena dvěma snímky, kdy si tvůrci připevní na stojan rám, položí dva foťáky vedle sebe a zároveň zmáčknou spoušť. Vytváří to někdy iluzi 3D. Ale to není případ těchto starých černobílých fotografií, tyhle se mi prostě jenom moc líbily :-)
Skromný a zdvořilý

2. srpna 2011 v 19:47 | ilon
Jedna z mých nejoblíbenějších animek . Je na ní vidět, jak je Bill pořád skromný a nenafoufaný, že mu pořád ta sláva neubrala na charakteru. Ta reportérka do něj pořádně vrazí, a on se jen usměje a poodstoupí, aby jí udělal místo a nepřekážel. I když se v záři reflektorů pohybuje sebejistě a sebevědomě, vypadá to, že v soukromí je pořád plachý a slušný.A dám sem ještě jednu animku - z natáčení DDM - jeden z nejlepších klipů, doufám, že se proberou a zase natočí něco úžasného, dech beroucího ♥ (farmářského :))))
No nic- to natáčení muselo být docela drsné ♣


Krásná tvorba od Irenky

10. července 2011 v 8:12 | ilon
Tak už jsem zase doma a tudíž mám víc času na internet, takže sem začnu postupně dávat ty úžasné věcičky, co mi posíláte :-)

Tahle dílka jsou od Irenky a musím říct, že to je přesně moje krevní skupina. Krásné, nápadité, romantické a ještě ke všemu hýbací - prostě dokonalost

Irenko - děkuji moc za zaslání, jsi opravdu šikovná ***Photobucket

Hodná babička s pavoučkem na hlavě

24. května 2011 v 14:32 | ilon
Řeknu vám, že mít tohle na hlavě, tak mě asi klepne. Ale vypadá to, že to je babičky kamarád, no co - každý máme nějakého toho domácího mazlíčka :)))

Asi se to bude dobu načítat, ale vy víte, že tyhle hýbací obrázky prostě miluju :-)Krásné 3D animace

23. května 2011 v 13:59 | ilon
Tak tohle mě úplně uchvátilo, totálně nechápu tu techniku výroby takovýchto obrázků, ale musím říct, že to je krása.
Takže jen tak, pro dobrou náladuTom Kaulitz

12. května 2011 v 17:37 | ilon
Protože tady vždy převažuje Bill, tak sem dávám dvě moc hezké animky Toma. No, a když už jsem se tak rozjela, tak možná jednou dojde i na Georga a Gustava :)))

Edit : Tak jsem sem přeci jenom toho Billa opět nacpala, protože tyhle dvě animky se k sobě prostě hodí. Stejní, tak stejní ... Vypadají trošku znuděně, nebo ospale :-)Prsten s lebkou

4. května 2011 v 18:30 | ilon
Člověk už poslední dobou neví, co je reálné, a co ne, ale snad tahle ruka reálná je :-) Krásně nalakované nehtíky (líp než já :)), a hlavně mě zaujaly ty kalhoty. Zvláštní nitě a cvočky - no rozhodně velmi zajímavé. Tak doufám, že u extravagance nám Bill dlouho vydrží, byla by to nuda, kdyby se po pódiu pohyboval zanedbaný houmelesák.
No jo, už mlčím :)))
Třeba v té lebce má jed


 
 

Reklama