Animace

Krása stmívání

23. listopadu 2011 v 16:32 | ilon
Kouzelná chvíle, těsně na přelomu dne a noci. Zpěv ptáků utichá, všude se rozhostí ticho a klid. Sluneční paprsky slábnou, až nakonec zmizí a vystřídá je svit hvězd a měsíce. Miluju tyhle chvíle.

Autor této nádherné animace neznámý, to mě mrzí, protože to je krása !!! Jak ta animace zlatě září, to je úžasné !!!(samé stmívání dnes :)))

Nádherná animace od illyrias

14. listopadu 2011 v 13:27 | ilon
Tak tenhle skvost mám od illyrias a musím říct, že jsem nadšená. Temný Bill v temné noci, okolo blesky, do toho déšť, který prostě miluji a u Billových nohou krásný bílý vlk. Prostě takový Pán noci. Všemu vládne. Krásná animace.

Dokonalost sama - tento styl mám velmi ráda, takže illy - děkuji MOC za zaslání !!!

Doufám, že nevadí, že jsem sem dala tu hýbací verzi, ale říkala jsem si, že když se ti ta animace tak hezky povedla, že sem dám tuto verzi Líbající


Nádherná animace od bohanky

12. listopadu 2011 v 8:10 | ilon
Tak tuhle nádhernou animaci jsem dostala od BOHANKY a musím říct, že jak opět vidím to moře, tak bych to léto na chviličku vrátila zpět. Pěkně by mi stačilo na jeden den. Slyšet šumění moře a pozorovat přelévající se vlny, průzračná voda - no nádhera sama. A pod vodou, co se všechno dá vidět - podmořský svět je krásný, má svoje unikátní kouzlo.

Jako na této animaci.

Milá bohanko - děkuji moc za zaslání - je to krása :-)Krása od Agnez

11. listopadu 2011 v 8:52 | ilon
Tak tuhle nádheru mám od Agnez a musím říct, že to je opravdu krásné !!! Moc se mi líbí to téma, ta zeleň stromu je úžasná a rozevláté vlasy té rusovlasé slečny také, jsou překrásné a tato barva je nevšední a krásná Líbající Má nádherné šaty, dokonce se mi trošku zastesklo po létě.
A to nemluvím o druhém obrázku, kde je úžasná vzpomínka na moře :-)

Agnez - animace se ti MOC povedly a já ti velmi děkuji. Miluju, když ty návody nedělám nadarmo a vy jste tak skvělí, že mi pak svůj výtvor pošlete.

Jen jsem chtěla poprosit vás ostatní, když mi něco píšete, nebo posíláte do komentářů někdy později, tak už je možné, že si toho nevšimnu, prosím, posílejte mi svou grafiku, nebo fotky, nebo kresby, videa na email - ilon007@seznam.cz - a nebojte se, já nekoušu :)))

Takže omluva všem - jestli jsem si někdy něčeho nevšimla...

Agnez má úžasné stránky - ROZHODNĚ je doporučuji navštívit - koho zajímá grafika, tak tam najde skvělé návody a krásné obrázky - je to TADY


Havran nebo vrána ?

9. listopadu 2011 v 11:14 | ilon

Já opravdu nevím, myslím si, že toto je spíš vrána, díky jejímu šedému zbarvení. Nejlépe se to pozná podle zobáku, ale to až tak když je mladému jedici rok a více. Takže hádanka :))) Ale mě to nevadí, tenhle "oprsklej" ptáček se mi prostě líbí, já bych mu také dávala kousky něčeho dobrého, kdyby mi takhle létal na balkon :-)
Ve finále to je třeba krkavec, kdo se v tom má vyznat ? :)))
Už aby to bylo !!!

4. listopadu 2011 v 14:12 | ilon
Áááách - to je, co ? No jo, já vím, je to ještě daleko, venku je pořád teplo, ale já se stejně nehorázně těším. Až člověk půjde takhle někdy večer, okolí budou osvětlovat jen záblesky pouličních lamp a do toho se bude třpytit sníh a padat na nás z nebe... BOMBA.
Ano, ano - já vím, v lednu už sem budu dávat jarní fotky a říkat, jak mě ta břečka štve, ale teď je teď a těšení je hezká věc :-)


Zmizení a jiné animky

22. října 2011 v 20:07 | ilon
Dám sem pár animek, ta první je výborně udělaná, jak ten kluk zmizí. Nebylo by občas špatné, jen tak se schovat do krabice a nebýt vidět xDMusím říct, že jak jde o horrory, když tam figurují děti, tak je to nejvíc strašidelné. Myslím tím děti v záporných rolích. Z tohoto drobečkas jde také pořádný strach. Ňu, ňu - tenhle není moc "cute" xD Tohle bude nějaká maska :))


A tohle za oknem bych také nemusela. Hezké sny :)))Tak radši jiné téma - no jo, když vám někdo kazí práci ... :)))

oko - do duše okno xD

Krásný dáreček od Beatricie

16. října 2011 v 8:32 | ilon
Tenhle obrázek, když jsem viděla, tak se mi opravdu nehorázně líbil. To je přeci bezvadný nápad s tou lupou !!! A jak se jim úžasně pod tou lupou mění ksichtíky, to je dokonalé :-)


Takže děkuji moc autorce, že mi tento obrázek věnovala, já si toho vážím a mám opravdu radost. Ona hodně tvoří, její tvorba je nádherná, kdo se chcete podívat, tak její blog je tady - http://beatricia.blog.cz/

Beartricie - děkuji moc ♥Digitální umění

7. října 2011 v 19:02 | ilon
Moc obdivuji díla některých lidí, opravdu dokonalé, jak vše dovedou vyjádřit. Tohle, když jsem viděla, jak to vypadá krásně, skoro až reálně, tak jsem si řekla, že to tady prostě musí být !!!! nevím, jakým způsobem autorka docílila těch slz, ale vypadá to dokonale.


No a tohle je sice "jen" nafilmované, ale ono zachytit sněhové vločky je také kumšt. A hlavně, na horách už sněží, takže třeba to někdo z vás už brzy uvidí na vlastní oči :-)No a tohle jsme dnes asi viděli všichni - nejen ta kočička. Přiznávám, mě už se po dešti opravdu stýskalo. Konečně jsou ta vedra pryč !!!


Opravdu dokonalé animace - autorům opravdový obdiv Líbající


ALISS-R-ALEMAN

15. září 2011 v 19:43 | ilon
Každý ve světě TH asi víte kdo to je. Ano, je montážková a animková umělkyně z Peru, řekla bych, že jedna z nejlepších na světě. Její práce jsou tak dokonalé, že na to člověk kouká jen s otevřenou pusou a říká si, jak to proboha dělá. Některé jsou hodně odvážné, takži radši pod perexem, ale neřekla bych, že by to bylo moc, jen sexy a hot ♥
Sice ty animky obletěly celý svět, ale tohle tady prostě nesmí chybět :-)

PEREX :

 
 

Reklama