Animace

Tanečníci** :))

24. ledna 2012 v 14:56 | ilon
Tak řekla bych, že to umí OBA slušně "rozjet" :))) Ach jo, někdy to je opravdu sranda. Není snad dvou rozdílnějších typů, než oni dva. Ale mě to nevadí. Už bych šla na nějaký koncert, strašnou dobu jsem nebyla.
Většinou tam je skvělá atmosféra, nezapomenutelné. Když není kosa jako na Sibiři x)))Tohle je nepřekonatelné.


Nejde vrátit čas ?


Padající lístečky a "schovaný" Bill**

12. ledna 2012 v 17:16 | ilon
Tohle video jsem viděla na YT, tak jsem neodolala a uděla z toho animku, protože mi to přijde tak neuvěřitelně uklidňující a krásné***

Sedět tam tak pod těmi stromy a pozorovat ty padající lístečky... A ještě ke všemu v takovéhle pohádkové krajině. Úplně slyším to ticho** :)

Dobrá, tohle je první půlka článku, taková "slušňácká", která předchází druhé půlce, která je celá pod perexem. No radši, i když zase žádné drámo to není x)))

Západ slunce

5. ledna 2012 v 16:54 | ilon
Tohle je tak krásný, že to sem prostě musím dát !!! Jak mě štval ten dnešní vítr, tak už se opravdu nehorázně těším na ty teplé večery, kdy člověk bude pozorovat západy slunce a bude teplo a klid. Taková pohodička :-)


No a nedá mi to, abych sem nedala tuhle úžasnou animaci, to je prostě perfektní x)))) Jak malej :)))
Opravdu tu práci obdivuji - je pod Billem dokonce stín ! tak to opravdu nechápu, klobouk dolů před autorkou.

Vlastně před oběma. Protože i ta animace nahoře je úžasná :-)

Úžasné animace od Agi

2. ledna 2012 v 9:05 | ilon
Máme tady další nádhernou tvorbu od Agi - já prostě miluju animace, když se to všechno hezky hýbe a vypadá to kouzelně.

U tohoto typu animací nejde jen o perfektní technické provedení, ale i o nápad a o ty u Agi opravdu není nouze - no podívejte se sami - tady jsou její stránky http://agnez.webgarden.cz/ A také u ní najdete skvělé návody, kdo rádi tvoříte, tak se tam určitě "vyřádíte" :-)

Milá Agi děkuji ti za zaslání moc a moc - jsou krásné !!!
Krása přírody**

21. prosince 2011 v 20:21 | ilon
Krása přírody je široký pojem a každý to vnímáme jinak. Ono také záleží na náladě, na tom, jak nám je, a na jedinci zvlášť, jestli krásu přírody vnímat umí, nebo ne.

Někdy i obyčené stéblo trávy dokáže působit impozantně, jemně a záhadně najednou. A někdy člověk vezme sekačku, stéblo sejme a žádnou krásu nevidí x))) Pokaždé to je jinak, úhlů pohledů je miliony.

Obdivuji lidi, kteří tuto krásku dokáží zachytit a podtrhnout.

Autor neznámý.

Krása od Agi

20. prosince 2011 v 10:56 | ilon
Tak vy tady už všichni víte, že když se vám povede něco podle nějakého z Návodů, co tady mám a pošlete mi to , že mám VŽDY velikou radost. Tentokrát tu máme krásnou animaci výměny tváře od Agi.

Krásné obrázky vybrané na prolnutí a nádherně provedené.

Milá Agi - děkuji MOC za zaslání !!!!!


Jinak stránky Agi jsou tady - agnez.webgarden.cz


Advent

18. prosince 2011 v 18:42 | ilon
Tak dnes si zapálíme poslední svíčku... Neuvěřitelné, jak to rychkle uteklo. Tento rok - mě - opravdu šíleně. Za týden touto dobou už bude po všem, ale budeme se radovat z dárečků a vůbec, já stejně miluju to povalování u pohádek. Mám ráda pohádky a ze všeho nejvíc Mrazíka, dívám se na něj každý rok a pořád se mi ještě neomrzel. Oni vůbec ty ruské pohádky mají hodně co do sebe. Vám se třeba zase líbí jiné - co já vím, třeba Shrek - to je taky dobrý, je úplně jedno, co to je, ale přijde mi to takové uklidňující.
No a třeba jste někdo zrovna typ, který vůbec nesnese to povalování u telky, takže vy asi budete poletovat po nějakých procházkách, ono to je jedno, důležitý je, že nebudeme v práci/škole x)))

Tak si ten adventní večer krásně užijte :-)


pod perexem je jedna animka Billa - pod perexem proto, že je taková nepovedená, nudná, prostě se mi nelíbí, ale jak jsem předtím říkala, že sem budu dávat i nepovedeniny, tak tady je jedna z nich x)))


Give In To Me

16. prosince 2011 v 12:13 | ilon
Ne - opravdu nejde odolat tuto nádheru sem nedat. Dva bohové - jeden pěvecký, druhý kytarový - vražedná kombinace.
Neodolala jsem si jen tak pro radost z toho udělat animku, prostě chci, abych to tady měla na památku. Miluju tuhle písničku, Michaela, ten bude žít věčně, no a... dál ;-) Musím se držet, jinak by to byly romány x)))

Máme pááátek !!!!!! Tak si užijte tento POSLEDNÍ předvánoční víkend, dožeňte, co jste nestihli, ale hezky v klidu, žádné honění, žádné stresy Líbající
A krásně nám tam prší. A krásně nám tam fouká :)))

Krásná animace by Niké

30. listopadu 2011 v 16:22 | ilon
Tak tímhle mi Niké opravdu rozzářila dnešní šedý den - protože ta animka je přímo skvostná !!! Prolíná se nám tam Bill a Sono - kdo neznáte - ze skupiny Matenrou Opera. Ještě, že mi to Niké prozradila v emailu - já se přiznávám, že tady jsem úplně mimo, ale rozhodně musím říct, že ti asiaté mají něco do sebe ** A hodně **

Niké - jsi strašně šikovná, že se ti to takhle rychle a krásně povedlo a děkuji ti moc, že jsi mi animku zaslala, udělala jsi mi opravdu radost :-)


By NikéNádherná animace by Niké

25. listopadu 2011 v 8:47 | ilon
Tak tuhle překrásnou animku mi poslala Niké a musím říct, že to je dokonalost !!! Neuvěřitelně se mi líbí ten rámeček, do kterého animaci zasadila - a ten moment, který vybrala je prostě úžasný. Oni jsou rozesmátí , veselí - no, hodně jim závidím... Geošek se také směje, to jsem zvědavá, o co tam šlo x) A Gustík jen kouká a nevěří ++

Niké - děkuji moc za zaslání, velmi se ti to povedlo, jsi opravdu šikovná :-)


 
 

Reklama