Animace

Nádhera od russulky ***

22. dubna 2012 v 8:14 | ilon
Nemusím říkat, že mi tyto překrásné animace udělaly ohromnou radost, že ne ? Miluji jakokoli tvorbu s grafikou a russulka zná opravdu hodně stylů a každý obrázek je něčím jiný, každý je pravý originál. Nádherné :-)
Milá russulko, děkuji moc za zaslání, tvoje práce je kouzelná :-)

No, a že autorka udělala dokonce animku s Billem - no tak to je úžasné !!!! ♥ Krása.


russulka
russulka5

russulka6


russulka2
russulka1

russulka4


russulka7

russulka3

Krásný Bill od Niké :-)

15. dubna 2012 v 8:01 | ilon
Tak tenhle obrázek mi udělal vyloženě radost, když jsem ho viděla. Bill jako socha, déšť - fantastické, moc se mi líbí taková ta temná atmosféra tam. Úplně z něho jde strach, potkat ho takhle v noci na hřbitově, nevím, nevím, jestli bych chtěla autogram :) Animace se moc povedla, jsem nadšená a Tobě Niké velmi děkuji za zaslání, udělala jsi mi radost :-) Jsem vždycky šťastná, když mi napíšete, že jste udělali něco z mých návodů, to mě pak baví v tom pokračovat, když vím, že se s tím nedělám zbytečně**

Přeji vám všem krásnou neděli, koukejte si ji pořádně užít :)))


Krásné animky od russulky :-)

11. dubna 2012 v 12:55 | ilon
Krásné animky, které byly vytvořeny za použití mého milovaného prográmku Magical Particles. Nádherně tam hoří, prostě paráda.
Jediné, co mě štve je to, že některé animky Blog.cz bere veliké a nějaké holt ne. Mrzí mě to, že sem ty krásný obrázky musím dát takhle zmenšené, ale to nevadí, stejně jsou krásné a já jsem, russulko, moc ráda, že jsi mi je takhle zmenšené poslala, abych je sem mohla dát :-¨)
Ten ohýnek mi připomíná, že už nám pomalu začínají takové ty hezké zážitečky, jako třeba udělat si večer ohýnek a opéct si na něm obyčejné buřty :-) Mňam***

Krásná přeměna od Péti

29. března 2012 v 11:03 | ilon
Tak tuhle nádhernou animaci mi poslal Péťa musím říct, že se mu opravdu moc povedla. Perfektní nápad, líbí se mi moc !!!

Takže Péťo - děkuji za zaslání, udělal jsi mi radost :-)

Jinak pro ostatní, co mi posíláte - děláte mi tím mimořádnou radost, jste opravdu moc nápadití a šikovní, jen vždy prosím o tu větičku, protože, jak mi nedáte výslovné svolení k uveřejnění, tak to sem nemohu dát. Děkuji za pochopení :-)


No není to úžasné ? Z krasavice je rázem takový "zloun". Perfektní práce.

Něžnost sama *

27. února 2012 v 14:09 | ilon
Ony se tyto dvě animky k sobě asi tématicky moc nehodí. Ale mě docela ano. I to štěňátko, i Michael, mi přijdou jako nevinnost a něžnost sama


No řekněte, nevzali by jste si ho hned domů ? x))) To prostě nejde odolat .
Tohle už je o hodně smutnější, ale nejde se trápit pořád, i když ty vzpomínky dokáží trhat srdce...

Mraky a živly*

19. února 2012 v 15:12 | ilon
Já mám opravdu ráda mraky, baví mě je sledovat, jaké jsou, a také, jestli z nich "něco bude". Nejlepší to je samozřejmě v létě, kdy se na obzoru začne tmít , začnou se stahovat mračna, která postupně sílí, jsou větší a větší a stále temnější .

A najednou je z letního, sluncem prozářeného poklidu- pořádná vichřice, den se skoro změní v noc a vypadá to přímo fantasticky. No prostě, zkrátím to, bouřky miluju, je to krásný živel a asi nikdy se mi neomrzí.*
Krása "trhané" animace*

17. února 2012 v 20:54 | ilon
Já nevím proč, ale styl těchto animací mě opravdu uchvacuje. Je to zvláštně zpracováno a není to vůbec jednoduché. Dívala jsem se na nějaké návody, jak se to dělá, ale bylo to tak složitý, že jsem to vzdala... Ale to mi nebrání kochat se uměním těch, co to umí.

Nebolí vás z toho očička ? :)))No a aby se to tady jenom "necukalo" - tak sem přihodím ještě dvě animky na Dobrou noc - hezké sny !!! LíbajícíTeda jestli si nechá udělat tetování i na tu druhou ruku... Nechci o tom pořád mluvit, ale je škoda, že tohle, ty dokonale nalakované nehtíky už jsou asi minulost ... Jinak pěkný kalhoty, pěknej pásek, pěknej prsten, pěknej Bill (dřív)

Lauri

8. února 2012 v 11:25 | ilon
Tak teď jsou tady pro změnu animky Lauriho - co říct ? Miluju to jeho havraní peří ve vlasech a vůbec - on není "klasický" krasavec, ale má něco v sobě, to nepopsatelné, co ho dělá výjimečným, odlišným a velmi charismatickým.

Jančo - tyhle animky jsou tebe, doufám, že se ti budou líbit :-) Nemohla jsem si odpustit October and April, protože tahle písnička je jedna z mých nejoblíbenějších ;) Hned za Bittersweet.''


Protože ten okamžik, který jsi chtěla, Jani, je kratší, než jedna vteřina, tak to bohužel nejde jinak, aby tam byl jen zblízka. Protě to nejde bez toho problesknutí ˇˇProto jsem udělala ještě tento okamžik :-)


Tohle také nešlo odolat ˇˇˇ

Dokonalý klip :-)

Sámer a Bill**

29. ledna 2012 v 17:54 | ilon
Tak pro změnu zase něco jiného. Ale mě se jeho styl hudby líbí, líbí se mi i jeho hlas. Má i úžasné texy a ještě navrch - vypadá dobře jako !!! ** A tímhle rozhodně nekončím, počkejte, až sem dám Leoše Mareše - to myslím opravdu vážně, kdyby si náhodou někdo myslel, že to je ironie Líbající

Není to klasický krasavec, jako byl Bill, ale charisma mu rozhodně nechybí ;-)


Wooow♥ No dobře, Bill vypadá o něco lépe, než Sámer :)))


On to prostě umí !!!
Krásná tvorba od Pavlínky*

29. ledna 2012 v 7:28 | ilon
Tyto nádherné animace jsou od Pavlínky a musím říct, že se mi opravdu mimořádně líbí. Jsou to krásné obrázky a ten druhý, ten se úžasně třpytí. Mimochodem je to Tokio :-)


Pavlínko, děkuji ti za zaslání a jsi velmi šikovná, je to nádherné ;.-)

Photobucket
 
 

Reklama