Animace

Krásný dáreček od Beatricie ***

17. prosince 2012 v 12:02 | ilon
Tak tuhle nádherou animaci vytvořila Beatricia a já jí za ni velmi děkuji, protože mi udělala opravdu radost :-) A velikou *

Vy víte, že animace mám moc ráda, a k tomu tento nádherný, vánoční motiv, to je prostě krása, to si vyloženě užívám :-) Tuny sněhu, Santa a sobíci, kteří vezou dárečky do celého světa, to je prostě kouzelné *)


Milá Beuško, opravdu ti děkuji za tenhle krásný dáreček, který mi takhle při pondělku rozsvítil denRain***

29. listopadu 2012 v 7:51 | ilon
Tak co ? Jak se vám šlo do práce/školy dnes ráno ?? x))) Doufám, že jste si to užívali stejně jako já, konečně se nám počasí umoudřilo, není už ta odporná inverze a krásně nám prší.
Kdo mě znáte, víte, že tohle není žádná ironie, že to myslím vážně, vždyť to je krása, to musíte uznat ;-)
Neříkám, že se to líbí každému, třeba tahle kočička, ta nevypadá moc spokojeně, ťuňťa malá...Máme prostě upršenej listopad, zatím nám moc nepršelo, takže to teď asi příroda bude chtít dohnat.... Doufám, že to bude probíhat normálně, známe to, poslední dobou, chviličku prší a pak jsou hned povodně.

No a během dneška by se déšť měl změnit na sníh , takže pak budeme mít takovouhle krásnou podívanou .... Hmmmmm už aby to bylo......

Ono, když pak je člověk v tom dešti moc dlouho, tak uznávám, že to může být nepatně protivné. Proto je pak lepší pozorovat ten déšť opravdu jen tak za oknem, pěkně v teple domova pod vyhřátou peřinkou ... ;-)
A nechat si něco hezkého zdát..... x))) Hlavně, ať se vám vaše sny nezvrhnou v nějakou noční můru ...:) A vůbec nic v tom nehledejte :D Fakt.
No a tohle jsem viděla až dnes - u Edene - to nemůžu odolat a musím si to sem také dát, protože ten pohled Toma.... hmm to je opravdu DOKONALOST Kdo by mu odolal, že ..;-) Takovej kukuč a úsměv ..***

Mějte krásný den, počasí, nepočasí, blíží se nám víkend, tak si ho pořádně užijte:)

Chlad a žár ***

10. října 2012 v 14:14 | ilon
Já vás varovala, že tady se zimou budu začínat hodně brzy :) Mě to nedá, já se opravdu šíleně těším. Až začnou z nebe padat první vločky, to bude prostě krása krás. A je mi úplně fuk, že v Praze bude břečka, nebo, že silničáři nebudou stíhat sypat, ono se dá nadávat na všechno. Já vidím jenom to hezký, tak :-)

Takže tady jsem udělala takovou animku, která mě opravdu bavila, sice tam není Bill, ale zase je tam tramvaj x)) Sice bez trolejí, ale nesmíme být puntičkáři, že :D

Ta frčí x)))

No nic, když je tady ta zima, tak to trošku rozpálíme. Hádejte, kdo to je ??? Myslíte si, že jsem na něj zapomněla ? Ani náhodou. Je úžasnej a jednou ho chci vidět v reálu, doufám, že se mi to splní. To je tělíčko, že ? ;-)
Mě fascinuje ten piercing v pupíku, pěkný, pěkný a sexy.


No je to on, Slash - tady je video, které už tu několikrát bylo a ještě stejně několikrát bude. Dobrý text, že ?


No a tady máme dalšího úžasného kytaristu. Já vím, že plno lidí říká, že přibral a já nevím co, mě se teda líbí čím dál tím víc. Hlavně, jak se obarvil na černo, tak je prostě k sežrání. jenom ty vousy, no. A ty dredy takhle svázané, to je úžasný.
Hmmm komu asi takhle hraje po večerech.....


Od Vás *** :-)

20. září 2012 v 10:36 | ilon
Přes prázdniny se mi od vás sešly opravdu krásné obrázky, dělali jste mi radost celou tu dobu a teď je konečně ta správná doba je sem dát. Krásné, takhle na podzim to může být pro ostatní třeba krásná inspirace a vůbec hezké pokoukáníčko, opravdu vám moc DĚKUJI Uveřejnila jsem jen ty, kde opravdu vím, že je sem mohu dát, když mi nedáte svolení, tak to sem dát nemůžu...

Jediné, co musím napsat je to, že se dobrovolně přiznávám, že mám poslední dobou v emailech malinko bordel, tím jsem chtěla říct, že jestli jsem sem zapomněla něčí obrázek dát, tak se dopředu moc omlouvám, není to úmyslné, kdyžtak mi ho pošlete znovu, je to jen těmi prázdninami, kdy jsem tady skoro nebyla. Pak ještě pár obrázků mi blog.cz nevzal, hlavně od Jarmilky,protože byly moc velkiké, to je opravdu škoda, už jsem to s administrátory řešila několikrát, ale opravdu to nejde, týká se to velkých animací. Škoda, opravdu škoda....

Už mi přišly první fotky hub od russulky, za což veliký dík, a jestli někdo máte nějakou fotečku nějaké houby - klíďo i prašivky, tak sem s tím, pak si je tady vystavíme a budeme si navzájem závidět úlovky x))))

Ještě sem chci dát jednu skvělou aplikaci, kterou mi poslal Jarda , je to úžasná věcička, takže děkuji moc, tohle fakt využiju. Zkopčím tady jak to funguje, týká se to letadel a je to fakt vymakaný. Třeba, když někdo váš blízký cestuje letadlem, a vy se o něj bojíte, tak ho můžete celou dobu sledovat, jak letí, kde zrovna je a tak. Jedna moje kamarádka odlétá příští týden do Ameriky, tak to si dám x)))
Nebo občas zvednete hlavu k obloze, tam letí letadlo a vy si říkáte, kam asi letí... Tak teď vlítnete na net a hned to budete vědět x))Klikni na odkaz a ukážou se ti všechna letadla, která jsou zrovna na obloze.
Obraz se neustále aktualizuje a dá se libovolně přiblížit. Když uvidíš třeba letadlo nad Plzní, je zajímavé podívat se na oblohu, jestli tam opravdu je.
A teď pozor - když si na nějaké to letadélko klikneš, ukáže se ti čárou jeho dosavadní trasa, vlevo se ti ukáže jeho fotografie a pod ní tyto informace:
Aerolinky
Číslo letu
Startovací letiště a jeho kód
Cílové letiště a jeho kód
Typ letadla
Registrační značka letadla
Hexadecimální ohlašovací kód letadla
Výška ve stopách a v metrech.
Když se posuneš nad nějaké letiště, ukáže se ti u modrého křížku jeho název a kód.
Tak začínáme, já vím, já vím, než se vypovídám, je to doba x)) Obrázky jsou řazeny podle datumu, jak mi chodily na mejla.

MIDORI :
IRENKA :
JARMILKA :
RUSSULKA :

(ona ví, jakou mi tím udělala radost, dávám sem jen ukázku, protože tohle jsem si fakt nemohla nechat jen pro sebe, ale zase na druhou stranu jsem tam já, tak jsem sem nedávala ty ostatní obrázky se mnou, aby mě tady nebylo moc:) Ono už takhle je mě někdy dost x)))
Tak se mějte krásně, tvořte a odpočívejte, zvláště, jestli máte chřipku, jako já, jste nehorázně unaveni, že se vám nechce nic dělat, tak to je skvělá příležitost pěkně si pohrát s nějakými grafickými prográmky :-)
Za chvíli tu máme víkend, někdo ho stráví s hrnkem čaje (sakra, ani ten rum si tam nemůžu dát :)), a někdo venku, prostě si to UŽIJTE :-)

Pohádky :)

3. července 2012 v 10:26 | ilon
Že mám pohádky ráda, už víte, a teď je vlastně takové pohádkové období :-) Máme léto, máme volno a je to taková pohodička. Většina z vás někam vyrazí, někam ven, do přírody, kde to máte rádi, prostě někam, kde se budete cítit jako v pohádce. Moc si to užívejte - a pozor, zlé čarodějnice nejsou jenom v pohádkách, tak pozor na jedovatá jablka a vraťe se zase zpátky, zdraví a odpočatí :-))

Co tím chci říct ? Že tady přes léto moc nebudu, nemohu to říct dopředu, prostě tu budu nárazově. Nevím, nevím, jestli mi uteče něco z TH světa, ale silně pochybuju x)))


Tady je jedna pohádková animka, takovýhle les by se mi líbil, ale tak co, mě stačí ten náš, v Jižních Čechách, ten také vypadá jak z pohádky, samý mech a kapradí. A houby :-)
A dám sem ještě jednu starší animku Billa, už to tady bylo, ale modrá je dobrá, takže ještě jednou, taková vzpomínka, kdy to bylo ještě skvělý a krásný a moc mě to bavilo, prostě bylo to jiné. Ale tak uvidíme, co bude dál... :)
Stejně je Bill mistr umění tajit soukromý život, protože nevěřím, že celé ty roky nemá žádného přítele/přítelkyni**

Tak jo, užívete léto a mějte se hezky, ať vám všechno vyjde

Mě to nedá :))) Tohle není jak z pohádky, tohle je jak z jiné planety x))) No nic. Já normálně nevím, jestli se mi ty vlasy líbí, nebo ne. Jsem ráda, že to nemá upláclé, jsem ráda, že na nich nemá čepici, jsem ráda, že to má takové střapaté, ale nevím. Možná mi tam prostě pořád chybí ty šminky.
Tom je roztomilost sama *-) A jsou oblečení jako dvojčata - konečně jsem se dočkala !!! (nebo to tak alespoň vypadá)
A pod perexem zase "nemravnost" od Aliss, ona se prostě překonává, dokonalost. Ale už to radši schovám Líbající
Krásná letní animace od Irenky

29. června 2012 v 9:55 | ilon
Tak je to tady !!!!! Myslím, že musíte být všichni, co chodíte do školy, v totální euforii, pamatuji si to, jak jsem vyšla z budovy školy a teď ta volnost a pohoda - celé 2 měsíce :-)
Doufám, že vysvědčení dopadlo podle vašich představ, a jestli ne, tak nesmutněte, o tom ten život fakt není . I když důležité to je, to jo. :) Já z toho až tak moc vědu doma nedělám, uvidíme, s čím moje dětičky přijdou x)))
Vy, co chodíte do práce, tak doufám, že vás brzy čeká dovča, mě ano a moooc se těšííííím - bude to skvělé a jsem opravdu šťastná, že vypadnu z Prahy.
Tak se tady mějte nádherně, užívejte léto, čekají nás grilovačky, lesy a voda, no co si přát víc ?

K tomuhle "proslovu " :)) se mi opravdu krásně hodí tahle úžasně letní animace, kterou mi poslala Irenka. Krásná, co ? Mě se líbí, Irenka je opravdu šikulka, vystihla tu správnou letní prozářenou atmosféru.
Takže milá Irenko, děkuji za zaslání, vy víte, jak na mě ;-)


Déšť

17. června 2012 v 12:06 | ilon
Asi bych si tady měla založit rubriku déšť, protože různé fotky a animky deště sem dávám opravdu často :) Ale je to krásná podívaná, mnohem hezčí, než, když jen tak "prázdně" svítí sluníčko :D No, to asi nebudete souhlasit.*
Včera u nás krásně pršelo, teď zase sálá sluníčko, ale jsou sem tam mraky, tak doufám, že se dočkám.

Je neděle, tak si ji krásně užijte, doufám, že půjdete někam ven, já už se taky pomalu chystám, a prostě znáte to - Carpe Diem ***

A tímhle se když tak nenechte vůůůbec zaskočit x)))Moře

9. června 2012 v 7:06 | ilon
Tak kdo z nás by neměl rád moře, že ? Zvláště, když žijeme v zemi, kde k moři máme daleko, tak je pro nás vzácné. Většinou tam všichni jezdíme v létě, kdy sluníčko pálí a všechno je modré, jak voda, tak nebe. Ale už jsem tady psala, že bych opravdu chtěla zažít moře v zimě, kdy je šedivé, obloha temná a nikde ani živáčka.


Hmmm - jen tak tam stát....

Zastavit tak čas ...

1. června 2012 v 20:42 | ilon
Znáte to, někdy přijdou tak krásné chvíle, kdy by jste opravdu chtěli zastavit čas, a chtěli by jste, aby ta určitá chvíle trvala věčně... Bohužel to v životě nejde. Jsou i chvíle, které se nám až tak nezamlouvají, třeba ranní vstávání, nebo návštěva zubaře, různé hádky atd. Ale víte co.... kdyby bylo všechno pořád jen zalité sluncem a happy, tak by to potom byla nuda, nemyslíte ?
Já bych řekla, že i ty špatné věci jsou pro něco dobré. U mě to tedy sakra platí ;-)

Moře, sluce, žhavý písek, vlny - kdo by tady nechtěl "zastavit čas" ? Víte co, ono i to, že před námi je celý víkend je úžasné, užijte si ho maximálně a ať vám to moc neutíká Líbající


Vše se mění...

25. dubna 2012 v 10:06 | ilon
Například příroda. Ta je proměnlivá pořádně. Jednou takováhle krásná romantika, že by tam člověk chtěl hned být, vzít si potápěčské brýle a pokochat se tou podmořskou nádherou :)No a stačí chvíle, z romantiky se stane život ohrožující živel, nechtěla bych být v kůži toho chlapíka ***No a jak se mění příroda, tak se mění i lidé x))) Víc k tomu nenapíšu, ale pro mě pořád tyhle srovnávací fotky jsou hrozné... Škoda, no. Přitom jde o pár prkotin, které jde změnit. Ale nechce. No ale zase je svobodný, nikdo se po něm nesápe a může si v klidu vypít pivko x)))Tu první fotku ani neznám. Takovej smutnej, unavej pohled... To je hrozné, mě přijde, že má jiný nos, jiné uši, jinou pusu... Ale tak tady je mezi těmi fotkami už pár let...

 
 

Reklama