Andělé

Andílci *

14. června 2012 v 11:27 | ilon
Andělů je všude plno a teď tím nemyslím obrázky, i když musím říct, že tihle krasavci s křídly mají opravdu něco do sebe ;-) Myslím tím teď ty "andílky" okolo nás, kteří jsou hmotní, a nebo i nehmotní - rozumíte mi ? Ne ? To se divím :))
No nic je čtvrtek, zase se nám blíží víkend, což je naprosto úžasné, sice má být odporný horko, ale co, to přežiju x))) Hlavně, že bude víkend - tak si ho pořádně užijte Líbající


Hmmmm, - s cigaretou .... No dobře, vy VÍTE, že tady nechci propagovat kouření, fakt ne, ale občas mi to uteče x))) Ale musíte uznat, že mu to s tou cigaretou nehorázně sluší ;-)
Abych to vylepšila, tak sem dávám tohoto bloňdatého andílka s mrňouskem :-)
A protože mám dnes takovou malou "Tlakovou níž", tak sem dávám tohle video, co jsem dělala už kdysi,jen tak, protože ho tady dnes chci mít ...


Třetí a poslední díl "Andílkovské série"

12. února 2011 v 6:00 | Edene
Jak to tak vypadá, tak víkend, co se týká počasí, asi nebude nic moc (aspoň u nás teď v pátek večer leje jako z konve), ale pro většinu z vás je jistě příjemné, že se může dlouho spát a nikam se nemusí když se nechce. Tak doufám, že vás ti "černí" andělé nenaladí na špatnou strunu a že si volno užijete co možná nejpříjemněji.
a
a
a
a
a
a

Andílci na víkend

5. února 2011 v 1:00 | Edene
Já jsem sice ilon slibovala ty "černé" nebo "temné" anděly, ale protože nám všem asi chybí trošku barviček v tomhle šedém období, dávám tady pro všechny tyhle krásné obrázky, které jsem posbírala a o které se chci podělit. Tentokrát už to nejsou "nevěsty", ale z některých andílků se nám vyklubaly skoro smyslné bytosti ... no posuďte sami.
anděl
anděl
anděl
anděl
anděl
anděl
anděl

Něco pro ilon

2. února 2011 v 15:01 | Edene
Ne, nebojte se, já jsem se k ilon nenabourala. Jsem tady s jejím laskavým svolením a chci sem dát pro ni pár obrázků jako takové malé poděkování za její úžasné animace, montáže, články, zkrátka za to, že nám její tvorba a blog přináší potěšení a zábavu.
Protože všichni víme, že ilon má ráda fantasy a andílky k tomu, tady jich pár je. Všichni jsou tématicky bílí -"snížkoví", aby nám ladili s počasím za oknem.
anděl
anděl
a
anděl
anděl
anděl
anděl
anděl
No vypadají spíš jako nevěsty ...

Smutný anděl na houpačce

28. února 2009 v 17:25 | ilon

Anděl

7. února 2009 v 7:57 | ilon

Anděl a nekonečno

12. prosince 2008 v 16:54 | ilon

Modrý anděl

8. prosince 2008 v 13:03 | ilon

Blue Angel

5. prosince 2008 v 16:44 | ilon

Andělé

18. listopadu 2008 v 8:16 | ilon
 
 

Reklama