Prosinec 2014

Mrazivá***

2. prosince 2014 v 17:47 | ilon |  Mé fotografie přírody a jiné
Tak jak se vám líbí to, do čeho jsme se dnes ráno probudili ??? Ja jsem úplnĕ nadšená, konečnĕ jsem se dočkala nĕčeho zimního. Vypadá to jako v pohádce, ráno, když jsem šla do práce, tak jsem si to vyloženĕ užívala a bylo mi úplnĕ fuk, že jdu pozdĕ, věděla jsem, že už to je stejně v háji a včas stejně nepřijdu, tak jsem si fotila tu krásu kolem sebe :-)
Ano ano vím, že náledí je nebezpečné, že pod tíhou námrazy padají stromy, ale proste je to krásný. Už jen nasněžit pořádne a jsem mimořádnĕ spokojená :-)V mobilu to vypadalo parádně, ve zvětšené formě už to taková hitparáda není, ale nevadí, tyhle stránky to úplně v pohodě snesou ;-) Dala jsem tam rozostřený efekt, stejně to bylo rozmazaný, ale teď to je umělecky rozmazaný :)))

Tohle je přesně to období, který prostĕ miluju. Dlouhé večery před námi, a můžeme si vyrábét různé věcičky pro naše potěšení.
Stačí třeba jen sklenice od okurek a fixa na sklo a máte kravinku pro radost hotovou a děti při výrobě budou nadšené.
Pak třeba můžete s dětičkami vyzkoušet tzv. ubrouskovou metodu, nic na tom není, návodů je na to všude milion, tohle dělala moje Domča, je to ubrousek nalepený na dlaždici a bude to moc hezký obrázek na zeď :)
nebo to plácnete na talíř, můžete to dát třeba na květináč, na svíčku, na nábytek, v podstatě to jde na všechno

Jinak jak se pořád máte ???? Vánoce, nevánoce ??? Já tedy po pravdě nic moc, už podruhé v tomhle měsíci beru antibiotika, chřipky, angíny, nevím co ještě, nemůžu se toho zbavit už dva měsíce a to sakra unaví. Každá další probdělá noc vám na náladě opravdu nepřidá...Takže zatím na nějaké pečení cukroví kašlu, uvidím, jestli to tentokrát zabere, ale teď jsem totálně vyřízená....
Doufám, že vy se máte líp, že s nadšením děláte věnce (na ten se chystám o víkendu), že perníčky už máte v krabici, dárky skoro nakoupené, někdo možná i zabalené, prostě, že si to pořádně užíváte. Protože užívat si je fajn :P