Listopad 2014

Love Who Loves You Back

6. listopadu 2014 v 10:46 | ilon |  Moje tvorba
Tak jakpak se máme takhle v listopadu hmmm ? Dnešní počasí vůbec neodpovídá tomu krásnému rozjásanému podzimu plnému barev, ale co, nevadí, za chvíli bude prosinec, můj nejoblíbenější měsíc.

A zase to začne ;-) Vím, že spoustu z vás to zlobí, když se věci okolo Vánoc předchází, když už ted v obchodech pomalu začíná vánoční výzdoba, ale já říkám, že těšeního není nikdy dost. A kdo mě znáte, tak víte, že za chvíli se tu budu rozplývat nad káděmi s kapry, nad nákupy vánočního stromečku, nad výzdobou, kdy světýlka září v oknech, nad pečením cukroví ( i když teda v reálu mě to pak zas tak moc nebaví), nad čajem s rumem, kdy toho rumu do sebe nalijete víc, než do těsta, prostě všechno to, co k tomu patří ;-)
A úplně nejlepší na tom je sníh. Když pomalu z nebe padají ty veliké vločky.... no krása ♥ Plno lidí nesnáší sníh ve městech, tu špinavou břečku, ale co, mě se to líbí a hotovo ****


Nikdo by neřekl, co tahle ponurejší animka dala práce. je hrozné, když vyjdete ze cviku, všechno zapomenete, o všechno přijdete a musíte si znovu stahovat všechny prográmky, pluginy, brushe atd a vzpomínat na to, jak to kam správně vložit, je děs.

Chudák chlapeček. Bu bu bu :))) Já fakt nevím, proč vždycky ze všeho musím udělat kýč. No ale tak to je a jiný už to nebude.* Kdo uvidí ducha, vyhrál *))

Untitled1233 by ilon0007


Love Who Loves You Back - Tokio Hotel

No a tohle sem prostě musím dát ! Kdo jste to ještě neviděli ( i když já jsem asi poslední :)), tak se podívejte.

Woow. Nemám slov, velké překvapení. Klip nabitý erotickým napětím, noo velmi nezvyklé u Tokio Hotel, ale za mě říkám - konečně ! ;) A text nemá chybu, jo úžasný ♥
Tak krásný den všem, mějte se ukázkově, a kdo jste marůdek, jako já, tak šup do sebe vitamínky, čajíčky, pořádně silný medikamenty a odpočívat u filmů, nebo her ;-)