Květen 2013

Zima ...

28. května 2013 v 16:00 | ilon |  Moje tvorba
Tak jakpak se dneska máme ? ;-) Nevím, jestli si to počasí z nás dělá srandu, nebo, co se děje, ale aby člověk chodil v zimní bundě koncem května je opravdu na pováženou ... Ale, tak jak jsme si říkali, počasí nás nerozhází, no ni ? S vyplazeným jazykem

Takže jsem udělala zimní obrázek, z Billa jsem udělala takovou pěknou rohatou slečnu, určitě mi odpustí x))) Zase DP Animation Maker, já jak si nějaký prográmek oblíbím, tak pak ne a ne přestat ´´

Má pěkný nehtíky, možná do toho půjdu také :))
Začala jsem zase držet krabičkovou dietu a mám HLAD :))) Takže moje myšlenky jsou pořád stejné - neustále myslím na jídlo.... mňáááám :)) Závidím Homerovi na téhle animce, hned bych si to s ním vyměnila :D

A na závěr sem dám jedno lidové moudro - jestli vám připadá že nic nestíháte, že jste ze všeho nenaložení a utahaní - tak vězte - nejste líní - jste NEMOCNÍ !!!! x)))


I nebe proti vám...

22. května 2013 v 12:01 | ilon |  Temné obrázky
Krásná fantazie, že ? Vypadá to hodně temně a tajemně, chudák chlapeček, ti tygři vypadají opravdu hrozivě .... Připomíná to, jak se někdy se proti vám všechno spikne, všechno vám připadá horší, než to je, všichni jsou proti vám, všechno vidíte černě a nikde světlo na konci tunelu .... I to nebe je někdy proti vám, a zrovna, když se to nejméně hodí a vy jdete třeba na nějaký pohovor, nebo rande, začnou z nebe padat proudy vody, prostě všechno na nic.
Ale tady to vypadá, že chlapeček není sám, má s sebou nějakou kočičku a ta ho určitě ochrání :)
Opravdu úžasnej obrázek.
Ale jak se říká, za každým mrakem je slunce, většina problémů se dá vyřešit. I když stejně, dřív to všechno bylo takové pohodovější, klidnější, méně uspěchané, proto se naučte vypnout a zajděte si občas do přírody.
Vezměte si někoho s sebou a udělejte si třeba piknik na louce - hmmm to je přeci úžasná věc :-)

Tihle to dovedli k dokonalosti - hezky i přenosný grill a užívání může začít :-) takže jděte do toho, a užívejte si, jak se dá. Žijeme jen jednou, no ne ? Líbající

A jinak, co říkáte Billovi ? Já už to dění kolem něj moc nesleduju, vlastně od té doby, co se odstěhovali z Německa to je takové jiné. Ale musím říct, že tyhle vlásky se mi fakt líbí. A kdo je ten týpek vedle něj ??? Víte to někdo ??? Že by přítel... ? :)) No nic, pěkný kukadla x)))Mějte se krásně, dneska se to láme a máme zase blíž k víkendu

DP ANIMATION MAKER - doplnění

20. května 2013 v 18:36 | ilon |  Návody na fotomontáže
Zdravím vás všechny, takhle při pondělku (děsnej den, co ? :))) Sice jsem tady něco slibovala, že se o víkendu podívám na tento návod a pár drobností doladím, ale nešlo to x))))
Ne, nebudu lhát, že jsem měla moc práce, nebo, že jsem byla venku - prostě jsem měla povalovací víkend a užívala si kouzla televize a her :D No nic, ale je pondělí, takže zpoždění jeden den se dá tolerovat, že ?

Tak jdeme na to. Ukážeme si pár fíglů na téhle animaci, kterou jsem udělala, aby se to lépe vysvětlovalo. Pro začátek pár tipů, aby animace vypadala lépe. Když si pozadí za nějakým objektem rozmažete a objekt v popředí necháte ostrý, tak obrázek dostane trošku nádech prostorového vidění, takové malinké 3D.
Když tyto prostory navrch ještě prosvětlíte, vysvětlíme jak, tak je výsledný efekt opět o něco lepší.

Zbytek dám pod perexex, takže koho zajímá návod, klik na Celý článek.

A koho návod nezajímá, tak tady mám jednu lahůdku pro vás, dámy. Úplně dole, pod perexem bude jeden sexy koloušek, toho si nemůžete nechat ujít,takové krasavečky sem nedávám často. Tak šup - a ať vás pohled na něj neomráčí.... ne, že se mi do něj zamilujete !!!!! x))))


Grilovačky .....

13. května 2013 v 13:18 | ilon |  Články
..... a chlastačky..... :D :D No dobře, tohle jsem si nemohla odpustit, no. Jako, že to tady vůůůůbec není x))))

No dobrá, začnu tím, že vidím podle mejlů a podle ohlasů i tady, že v návodu na DP Animation Maker jsem vše nevysvětlila pořádně, takže mějte se mnou trpělivost, prosím, během víkendu návod o všechno doplním. Opět veliká omluva všem, co mi posíláte mejly, prostě internet jde te´d trošku mimo mě, ale bude to zase dobré :-)


Takže ty grilovačky.... Máte je rádi ? Já myslím, že tohle má rád každý. K večeru, když se začnou prodlužovat stíny, přestane být to otravné vedro, tak přichází TA chvíleNevím, co preferujete, jestli vám stačí buřtík opečený na klacku, nebo jste gurmáni a rádi si s papáníčkem pohrajete :) Mě to je jedno, já beru všechno x))) Akorát by mě asi neužilo na nějakou vegetariánskou stravu, třeba jen opečená zeleninka - nic moc. I když opečené papriky jsou mňmka.

A kdo nemáte baráček, nebo chaloupku a nemáte kde grilovat, nezoufejte, stačí mít balkon a stejně si můžete udělat megapohodičku......Líbající
K dobrému papáníčku patří i nějaké dobré pitíčko, co si budeme povídat Úžasný Vždyť to může být třeba chlazená citronáda s mátou. Pro abstinenty. Pro ostatní by to třeba mohlo mohlo být pivečko, takhle po parném dni to jenom zasyčí :D To vám dělám chutě, co ?? :))) No asi ne, v tomhle případě :)))

zanimováno v DP Animation MakerUž máme krásně, občasný májový deštíček nevadí, to za chvíli přejde, nic nás nesmí rozházet o počasí to přeci není, ne ? Nebo ano ??? Neee to by bylo něco špatně a mohli by jsme také jenom sedět doma a koukat z okna, ne ne na to mě neužije S vyplazeným jazykem I když občas si zalenošit není marné,naopak ** Všeho s mírou.
No není to nádhera ??


Tak si nezapomeňte ty nadcházejíci dny pořádně zpříjemnit, a jíme sice proto, aby jsme žili, ale ono občas žít pro jídlo a mňamky také občas není k zahození. A nějaký kalorie, nebo, že to je nezdravý - tsssss - žijeme jen jednou a sem tam nějaký hřích vůbec není k zahození. No ne ? Líbající

Jestli máte nějaký oblíbený receptík na grilovačku, nebo na nějakou dobrou marinádičku, šup s tím do komentů, nebo ke mě na mejla, nenechávejte si to pro sebe, to by byla škoda .


A dobrému pozezení patří dobrá muzika, například Divokej Bill nemá takhle v létě chybu. Tuhle písničku mám ráda a ten text má dost co do sebe. Tak si radši nic nemalujte .... x))))

Hezké pondělí a vůbec všechny ty nadcházející dny vám VŠEM