Duben 2013

Vytvořte si krásné animace - podmořský svět, oheň, magická světýlka,všechny živly na vašem obrázku - DP ANIMATION MAKER

13. dubna 2013 v 4:44 | ilon |  Návody na fotomontáže
Koukám poslední článek zase před týdnem, ten čas tak letí, až to není možné... Ono když člověk nemá čas na svoje koníčky, tak je asi něco špatně... No nic, o tom psát nechci, chci vám tady představit DPAnimation Maker.

Takže jsem tady s dalším návodem. Vím, že plno z vás máte animace rádi (vzhledem k anketě, co tu mám), takže, kdo neznáte tento prográmek, tak to bude pro vás takový bonbónek ;-)
Proč si nezanimovat obrázek velmi jednoduše a nedocílit krásných efektů na vašem obrázku, když na tom nic není, že ? :)) Tento program je i pro úplné začátečníky, nebojte se ničeho nic. Tento prográmek je velmi jednoduchý a efekty na něm velmi působivé, řekla bych, že to je velká konkurence pro váš oblíbený Magic particles x)))

Tady jsem udělala pár ukázek, co tento program umí, návod a odkaz ke stažení dám pod perex, takže koho to zajímá, klik na Celý článek.

Bohužel jsem omezená délkou animace, aby to šlo vložit na Blog.cz - proto to je trhané, vy pro svojí potřebu si délku necháte, jak chcete dlouho a bude to mnohem hezčí. Nebo si to na blog nahrajete přes různé servery, jako je Photobucket, ale to už jsem opravdu nechtěla ztrácet čas :)))Můžete si přidat vlnění, bublinky a rybičky a trávu :
Živel, jako je oheň, se vám bude určitě také hodit :


Tady jsou do obrázku přidaní motýlci, tulipán (jak jinak, že ? :)), padající lístečky a světlo :

Vše, co se týká počasí - déšt, sníh, to všechno tam je, můžete si označit určitou část obrázku a "rozblikat" ji :

Nesmí chybět ani efekt vlnící se vodní hladiny, stoupající mlha (kde si můžete nastavit intenzitu), blesky, vlnící tráva :


Komu se líbí různé otáčecí koule,tak není problém :

A nesmí tam chybět ani magická světýlka a třpytky, můžete si rozvlnit jakoukoliv část obrázku, takže třeba zrovna na vlasy to je pěkný efekt.

Těch efektů je tam tolik, že je nelze všechny představit, budete si to muset prozkoumat sami, ale vy to dáte !! :)))


Tak se mějte zatím všichni krásně, užívejte víkendu, má být suprový počasí, tak vyražte ven, dnes to bude stát za to

Hobit : Neočekávaná cesta

7. dubna 2013 v 11:16 | ilon |  Animace z filmů
Včera jsem kobnečně viděla tento film celý a musím říct, že to je opravdu podívaná, která stojí za to. Kdo jste měl rád trilogii Pána prstenů, tak tohle se vám bude líbit určitě. Magické postavy - trpaslíci, obři, hobiti a elfové, k tomu skřeti , nádherná, pohádková příroda, dobrodružství, není co víc si přát.... :-)
Udělala jsem z toho filmu pár animek, protože tohle tady chci mít rozhodně na památku ***


Ale chtěla jsem dnes hlavně mluvit o elfech, protože to jsou opravdu krásné, magické bytosti.

Podle pověstí žijí elfové hluboko v lesích, v odlehlých údolích a roklinách. Jsou velmi inteligentní a jemní, proto neradi bojují. Když to musí být, tak na obranu používají luk a šípy. Jsou to bytosti čistého dobra a vládnou všem živlům - oheň, voda, vzduch a země.
Elfové jsou velmi štíhlí a křehcí, mají jemné rysy a zašpičatělé uši, dlouhé vlasy a jsou pokládáni za velmi krásná stvoření.

Proto není divu, že se jim i plno lidí chce podobat a plastické operace uší nejsou žádnou vyjímkou. Posuďte sami, jestli se vám to líbí, nebo ne x)))Takže elfové jsou prostě krásní a ve filmu Hobit také jsou a docela se mi to hodí k minulému článku - tam byl také jelen *))) Ale sám. Rozhodně na něm neseděl takovýhle krasavec *)))
Tenhle zloun mi něčím trošku připomíná Voldemorta, ale jen vzdáleně, ale tam tam z něj je. Asi ten zlej kukuč :))

Ty kouzelné přírodní scenerie - to je něco, co spousta filmů postrádá a je to je škoda.

Máme tady obry ťuplase - nádherně provedení - ta animační část filmu je prostě dokonalá.

Starý dobrý známý Glum, to jsem ráda, že se tam objevil, jako všichni ostatní, třeba Frodo a Gandalf.
Fantazie a krása v každém záběru.

Musím říct, že tuhle knihu už mám několik let doma. Ještě takové to staré vydání. Líbila se mi pro ten příběh, opravdu moc, ale na filmové zpracování to nemá. Alespoň pro mě ne. Většinou se říká, že kniha je lepší, než film, no v tomto případě ne.


Končí nám víkend, čeká nás zase pracovní týden a co je lepšího takhle v neděli odpoledne, když je počasí nic moc - lepšího, než si pustit pěkný film. Tak zkuste třeba tenhle, jsou to tři hodiny úžasné podívané .


Tak jo, reklama končí, mějte se všichni krásně

Krása lesů na jaře***

1. dubna 2013 v 17:04 | ilon |  Mé animace přírody
Nejde to jinak, musím to tady trošku rozsvítit. Doufám, že jste si krásně užili Velikonoce, že jste nabarvili vajíčka, upekli mazance a já nevím, co všechno - u nás se to až tak neslaví, nějaké svátky ráda mám a nějaké ani mít nemusím... Ale jiné to je venku a jiné to je v Praze, že ? Mrkající


No nic, ta naše zima se letos táhne úplně neuvěřitelně, pořád nám nechce dát pokoj a přitom se tolik těším na procházku někam do lesa....

Zatím bych se bořila po krk v blátě - ne děkuji, nemusím mít všechno *))) Víte, jak se to říká - kdo si počká, ten se dočká ♥ Tak.

Ale jen tak pro vzpomínku pár animek z lesa, když je tam krásně.......

Neříkám, že bych někdy chtěla vidět naživo v lese jelena, ale jinak to může být hezká podívaná. Tak možná z auta, nebo posedu. Ale, aby se na mě vyřítil, když sbírám houby, ne děkuji, nechci *))) Mě stačí veverka :))