Březen 2013

V noci....*

24. března 2013 v 10:24 | ilon |  Mé animace Bill a Tom Kaulitz
Venku svítí sluníčko, a já sem dávám noc x))) No nic, doufám, že jste všichni pěkně někde venku a ne jako já celý víkend doma :) Ale mě to nevadí, naopak ***

Noc je někdy hezčí, než den, má svoje zváštní kouzlo, a když je jasná noc, a vy vidíte všechny ty hvězdy a svítící měsíc, tak je to prostě nádhera. V noci toho moc nenaspím, tak chodím na balkon na cigárko ( jednou fakt přestanu ! :)) a mám čas to nebe pozorovat, a opravdu si to užívám. Dokonce poznám i pár souhvězdí :)) Tak samozřejmě to je mnohem krásnější na chatě, uprostřed lesa, tam to nebe vypadá úplně jinak, než v Praze, hvězd je tam vidět mnohem víc a připadá vám, že to nebe, že mnohem blíž... Akorát tam v noci můžete umřít strachy na té samotě x))

Takže prostě Bill a noc* Pořád se mi líbí, jak vypadá* A jak mrká očičkama x)))

A aby to tady nebylo moc přetmavělý, tak sem dám jednu reklamu, co se mi opravdu líbí. Někdy jsou reklamy opravdu otravné, ale někdy jsou vyloženě povedené a tahle patří mezi ně. Výborný nápad. Hned bych šla do Hornbachu a taky začala konečně pořádně makat *)))

No a co VY ?? Máte také nějakou oblíbenou reklamu ?


Tak hezkou neděli přeji, nenechte se otrávit tím, že končí víkend, ono se něco hezkého určitě najde i na pondělním dni *

Třeba bez nadpisu***

20. března 2013 v 17:47 | ilon |  Moje designy
Nebudu psát takové věci, jako, že jsem jsem zpátky a tak, protože, jak to člověk napíše, tak to zákonitě poruší x))) Ale jsem tu kvůli několika věcem najednou. To nejdůležitější, to musím zmínit - děkuji za krásné komentíky a podporu a emaily ♥ - opravdu moc, protože bez vás by vůbec nemělo cenu pokračovat, jste úžasní :-)
Další věc - už jsem se opravdu nemohla dívat na ten design, prostě hrůza. Tady vždycky byla pořádná depka, tmavo, temno a musela jsem to vrátit zpět. Jestli to je změna k lepšímu - nevím, ale já jsem takhle spokojenější :-) Takže hřbitov a Bill anděl, takhle to mám nejradši, a takhle to tady má být.
Budu opět ráda, když mi napíšete, jestli obrázek v záhlaví vidíte celý, nebo nějak useknutý.....V tomhle nastavování pořád plavu, takže tak.

Tady je obrázek, tak doufám, že ho není v záhlaví jen půlka...No a jdeme dál.... Teď mě to nutí říct takové to * já jsem vám to říkala* x))) Nee doufám, že to nebere nikdo osobně, nevím, kolik sem ještě chodí tokiaček, ale to, že si opět nechal prodloužit vlasy, je prostě pro mě úžasný !!!! On byl vždycky jemný typ, a to, že začal vypadat jako chlap se mi moc nelíbilo a tohle vidím jako cestu zpátky....♥

Vypadá tady jako nějakej hrabě !!! No není k sežrání ?!?!?! *)))) Ten look je neuvěřitelnej - ohoz, prsteny, prostě všechno.
Já doufám, že se všichni máte krásně, že jste si náležitě užili ten krásný dnešní prosluněný den, a že se těšíte, stejně jako já na to pořádné jaro a konec sněhu (jo, s tím sněhem to ode mě zní divně, já vím x))) Ale už ho mám fakt plný zuby*

Tak užívejte