Únor 2013

Blogování, blogování, blogování....

23. února 2013 v 8:56 | ilon |  Články
Každý z nás si blog zakládal z trošku jiného důvodu, každý měl ze začátku trošku jiné plány a stejně jsme se nakonec nějakým způsobem potkali, narazili na sebe v tom internetovém světě :-)
Já jsem si blog kdysi zakládala díky Tokio Hotel, nikdy by mě nenapadlo, že budu dělat nějaké návody na fotomontáže, nebo sem dávat nějaké jiné fotky, než Billa a Toma. Myslela jsem si, že to bude tak měsíční záležitost a ejhle, už to bude pomalu pět let.
Za těch pět let jsem tady potkala hodně lidí, musím říct, že to bylo báječné a já si to užívala a i nadále užívám ♥. Sice lidé přichází a také odchází, někdy někdo odejde a vy ani netušíte proč, je to smutné, ale s tím se v tomhle světě prostě asi musí počítat.

Poslední dobou pořád přemýšlím o ukončení těchto stránek, ale nejde to, po takové době by mi to bylo sakra líto a hlavně by se mi po vás stýskalo. Tak pořád nevím. Je jasné, že když to tady flákám, že sem chodí čím dál tím méně lidí, ale dokud tu bude by´t třeba i jen jeden jediný komentář, tak to nevzdám. Doufám :))))
Opravdu se moc omlouvám, ale mejly fakt nestíhám, tak snad, když potřebujete s nějakým návodem poradit, tak mi napište sem někam do komentů, bude to rychlejší, než po mejlu.

Zajímalo by mě, jestli svoje blogy máte pořád kvůli svému prvotnímu záměru, a nebo jste se postupně dostali někam úplně jinam..... ?


Dám sem jednu animku - autora nevím, ale přijde mi, že se k tomu našemu počasí docela hodí, musím říct, že včera v Praze to byl vyloženě odpor, fakt děsný, sníh protivně štípal do očí, byla kosa, prostě děs !!! Žádná romantika, fakt ne x)))

Pěknej víkend vám všem ♥


Ohne dich - Stalingrad

12. února 2013 v 17:22 | ilon |  Články
Tohle video asi nebude pro slabší povahy.... Ale tak nějak mám náladu ho sem dát. kdo mě zná víc, tak ví, že tuhle písničku miluju, miluju to poselství o nekonečném přátelství a moc se mi líbí. Na přátelích hodně záleží, ale to ví asi každý z vás :-)
A když je to takové přátelství - jak se říká *až za hrob*, kdy víte, že ten druhý je tady pro vás ve dne v noci, tak není co si přát víc ♥


Jinak co říkáte tomu počasí ??? To je síla, že ? A nakonec se mi to docela líbí. když jsem šla z práce, tak mi chrupkal sníh pod nohama a bylo to hezký :-)
Chtěla jsem ještě napsat, že jste si asi všimli, že jsem tady opravdu sporadicky, ale je to tím, že ted mám hodně práce a jsem v práci i přesčas, takže na blog pak není čas, ani nálada.
Ale jako zachovejte mi přízeň - ono se to zase zlepší :))


Mějte krásné, zasněžené dny :-)

Depresivní počasí

7. února 2013 v 16:38 | ilon |  Mé animace přírody
+Nepřijde vám tohle počasí depresivní ?? Mě tedy ano. Včera krásně svítilo sluníčko, vypadalo to jako na jaře - a dnes začaly poletovat vločky, nakonec začalo chumelit a teď už je i u nás úplně bílo. Že bych z toho byla nadšená, no, to ani ne...

Takhle nějak to u nás vypadalo. Pošmourno a sníh... Prostě nic moc.Jaro***

5. února 2013 v 17:44 | ilon |  Moje tvorba
Počasí si s námi pěkně hraje, že ? ;-) Chvíli svítí sluníčko a vypadá to, že přijde jaro, chvíli zase depresivní pošmourno, které opravdu člověku na náladě nepřidá....
Už se moc těším, až bude tráva zelená, až bude svítit sluníčko, až, když bude pršet, tak to bude příjemný májový deštík, a ne to, co je te´d.
Moji slabost pro tulipány asi znáte, vy, co mě znáte víc, takže sem dávám jeden obrázek. Jen tak si lehnout do trávy a pozorovat, jak si vítr hraje se stébly - okolo tráva a nebe a nic víc......

Doufám, že nejste nemocní, že se vám všechno daří, a že máte fajn dny :-)


Návod na animaci magických světýlek

3. února 2013 v 8:44 | ilon |  Návody na fotomontáže
Zase jsem tu dlouho nebyla, ale skolila mě chřipečka x))) Jak jsem říkala, tak sem přidám jeden návod, mě se takováhle různá blikátka líbí, proto jsem pro vás udělala masky do Photofiltre na světýlka, která mohou blikat na vašem obrázku.

Jinak doufám, že se máte všichni krásně, venku je úžasně, dokonce svítí sluníčko - a je to s podivem, ale opravdu jsem ráda, že slezl ten odporný, špinavý sníh. Už se fakt těším na jaro, až začneme vyrážet ven, na výlety, na procházky, až vykvetou první krokusy a všude to bude zelené.

Tak jo, dáme se do návodu. Tady je ukázka, záleží na vás, jaký obrázek si vyberete, jakou barvu a intenzitu světélek si tam dáte. Návod dám pod perex, takže, kdo má zájem, tak klik na celý článek.

Mějte se krásně a užívejte neděličku Líbající

Možná jsem ta světýlka mohla udělat "pomalejší", ale pro představu to stačí, vy si rychlost upravíte sami podle sebe :)