Leden 2013

Tetování a zase to tetování ...*

22. ledna 2013 v 10:37 | ilon |  Tetování
Tak musím říct, že jak jsem ted dlouho nebyla vůbec na netu, tak, když jsem viděla nové Billovo tetování, tak jsem myslela, že to je nějaká montáž, že tohle by si nedal. A šup ho - dal.
Co na to říct .... ? Pro mě je to DOKONALOST. Já miluju tetování a tohle je opravdu krásný. Je sexy, má erotický náboj a různé víly, anděly, mořské panny a všechny takovéto bytosti zbožňuju, takže nemám slov, trefil to dokonale. A docela odvaha, takováto kérka ;-)

Tuhle fotku jsem šlohla od Edene, to jsem musela - prostě skvělá práce tatéra a obdiv motivu´´´

A když jsme u tohoto tetování, tak sem musím dát ještě tuhle krásku, u té opravdu nevadí, že má těch tetování tolik, k ní to prostě patří. Kat von D - úžasná tatérka, její kérky, co tetuje, jsou nádherná umělecká díla.

No tuhle nádhernou montážku jsem našla u Niké - neuvěřitelně krásná práce a Bill je tady nádhernej, takhle, kdyby vypadal doopravdy... to by bylo NĚCO ;-) No, stačí se jen trošku namalovat a je to tam. Já nevím, proč se pořád "schovává" ....Tak hezké úterý a znáte to - blíží se jaro a to znamená, že spousta z vás začne uvažovat o novém tetování a je jedno, jestli o prvním, nebo o čtvrtém, jako já x)))

Les

20. ledna 2013 v 10:03 | ilon |  Moje designy
Tak jakpak se máte v Novém roce hmmm ? :-) Doufám, že skvěle, že jste si ani nemuseli dávat nějaká novoroční předsevzetí ( i když já bych asi měla, protože moje povalování u vánočních pohádek a mlsání všeho možného má katasrofální následky x)) Ale co, žijeme jen jednou, tak proč si dělat vrásky s pár kilama navíc, no ne ? :D
Mě by bohatě stačilo, kdyby tenhke rok byl tak krásný, jako ten předešlý, protože ten byl pro mě úžasný,plný různých změn a také pohody.
Na chvilku jsem zmizela, mělo to víc důvodů, jeden také byl, že jsem dělala pořádek v článcích a rubrikách, tak, aby se tady neukazovalo pořád něco jiného. Doufám, že jste za tu dobu na mě nezapomněli, ale já se vám kdyžtak zase připomenu x)))
Až jednou budu tento blog rušit, tak se s vámi všemi rozloučím, ale zatím ta doba nenastala. Mám plno plánů, budu přidávat zase hodně Návodů na fotomontáže a animace a tak.

Tenhle nový dess - já ani nevím, jestli jsem spokojená, ale už to sem dám, hlavně z důvodu, že to je les, a jak mám ráda lesy tady asi nemusím říkat. Ale dlouho tady nebude, protože spokojená nejsem. Chtěla jsem vás zase poprosit, aby jste mi kdyžtak napsali, jestli obrázek v záhlaví vidíte celý, nebo nějak useknutý, já nevím proč, ale stává se mi to často, že to blbě nastavím... Takže děkuji předem :-)A ještě takovou srandičku sem dám. Tohle je fotka ze Silvestra, noooo takový jeden vánoční dárek, který vypadá jinak, než jsem chtěla x))) Chtěla jsem zelené čočky, protože se mi líbí zelené oči, ale jaksi tahle barva je tak trošku jedovatá a na normální nošení to opravdu není. leda, že bych chodila strašit malý děti :D
Tak se mějte krásně a ať máte pěknej den