Říjen 2012

Москва Магадан a labuť

28. října 2012 v 12:21 | ilon |  Moje tvorba
Tak co, také u vás nasněžilo ???? Já jsem nadšená, u nás je sníh a nevadí mi, že je mokrý a já nevím co, prostě je to sníh a to mi stačí ke štěstí :-)

Dávám sem jednu noční animku, ono stejně, jak došlo ke změně času, tak už bude tma odpoledne, takže si musíme zvykat x))


Pak sem dám ještě video, které jsem dělala už asi před týdnem, kdy jsem ještě netušila, že bude sněžit a teď se mi hodí. Nebudu se rozepisovat, už párkrát jsem tady nadhodila, že miluju ruskou zem, její zimy, její rozmanitost, její osobitý ráz, vodku, prostě všechno. Stejně se tam jednou podívám. Každý chce do Ameriky, tak já ne, já chci do Ruska.**

Naprosto miluju tu písničku, proto jsem tenkrát po vás chtěla tu azbuku, takže děkuji, potřebovala jsem ji najít na YT a udělat si k ní svoje videjko :-)
Tohle mám teď v MP3 místo Billa x)))Tak si užívejte ty zimní dny, doufám, že se máte fajn :)Ještě jsem chtěla napsat, jak mi píšete komentáře k Návodům na fotomontáže, tak si toho občas nevšimnu, protože to už je dávno někde jinde, tak spíš, když něco potřebujete, tak mi pište na mejl - ilon007@seznam.cz :-)

SLEVOMATY

15. října 2012 v 12:36 | ilon |  Mé fotografie přírody a jiné
Tak co, využíváte Slevomaty ? No já k tomu moc důvěru neměla, i když je pravda, že plno věcí tam můžete získat opravdu levně. Tak jsem si řekla, proč to nezkusit. Kamarádka našla na jednom Slevomatu ubytování na víkend, řekly jsme si, že si hezky zarelaxujem, příroda, pohodička, znáte to Mrkající

Měly jsme jet sem (prví fotka) - Hotel Friends. Znělo to opravdu dobře, ubytování na hotelu by nás vyšlo na 3 dny pro dvě na tisícovku i s polopenzí, televize a soc. zařízení na pokoji, kdo má rád ty serepetičky, tak i sauna a podobně, na každém pokoji balkon, pohoda. Opravdu podezřele levné...

Ale už když jsme k hotelu přijely, tak bylo jasné, že se něco děje... Na parkovišti ani jedno auto... Na hotelu cedule, že je z technických důvodů uzavřen. Prostě šok. No nic, vyšel chlápek, řekl nám, že jsou vytopení, natekla jim voda do el. rozvodů, že to je smůla, ale že hotel je zavřený. Nebudu to protahovat, on byl sice příjemnej,ale mejla mi poslat mohl, co se děje, nebo zavolat, tohle je děsný jednání. Takže mi to ty Slevomaty úplně znechutilo. No, ale já se jen tak nedám x)))

Takže jsme zůstaly s kamarádkou někde na horách, kde jsme to vůbec neznaly, už se pomalu stmívalo a do Prahy se nám rozhodně vracet nechtělo.
Ani jsem si to vzteky nefotila, tohle je fotka stažená z netu.
Tak jsme jely dál, a nakonec našly moc hezké ubytování, sice to bylo dražší, 400 Kč na noc pro jednoho, ale i se snídaní, bylo to opravdu moc krásný. Tohle je ta chata. Měly jsme pokoj , jak je ten balkon s kytičkama. Dovete si představit ráno tu kávičku a cigárko na té terásce ? x))) Hmmm pohádka.Tady je pár fotek, podzim je opravdu nádhernej, zvláště na horách, sluníčko svítilo, prostě nám to dokonale vyšlo. Nakonec x))
Je to Benecko - opravdu úžasný kraj.


Tady jsme se šly podívat na krávy, teda řeknu vám, že když jsme přišly blíž, tak se pomalu začaly zvedat a šly úplně k tomu plotu - no nemůžu si pomoct, koukaly na nás vyloženě zle. Fakt. Šel z nich strach. (no jo, já vím, já vím :))))

Jo, já vím, že to možná působí malounko kýčovitě, ale je to stejně krásný. Tak.
Také jsme si udělaly výlet do Špindlu. Všimněte si tam toho rybáře, to bylo opravdu zajímavý.

Všichni rybáři tam seděli v takových divných "lodičkách" ? - já vůbec nevím, jak to nazvat, vypadalo to jako křesílka, nohy si v té kose ráchali ve vodě, no divný. Ale měli to tam všichni, bylo to nafukovací, přišlo mi, že normální loďky tam jsou zakázané, nevím...
To je nuda, to rybaření.... :D :D Smějící se Lepší je na mobilu hrát hry x)))A tohle bylo posezení u té chaty, kde jsme byly ubytované, prostě všechno tam bylo krásný, uvnitř takové starobylé, všechno dřevěné, dýchala tam na vás pohoda a klid. Večer nám zapálili v krbu, prostě romantika, úplně úžasný :)

Takové smutné, tohle, že ? Popadané listí, takové to /definitivní/, že léto skončilo....
Tak doufám, že jste si ten víkend také krásně užili , že jste byli někde venku, když bylo tak krásně, a že jste se nenechali napálit někde na Slevomatu :)))

Chlad a žár ***

10. října 2012 v 14:14 | ilon |  Animace
Já vás varovala, že tady se zimou budu začínat hodně brzy :) Mě to nedá, já se opravdu šíleně těším. Až začnou z nebe padat první vločky, to bude prostě krása krás. A je mi úplně fuk, že v Praze bude břečka, nebo, že silničáři nebudou stíhat sypat, ono se dá nadávat na všechno. Já vidím jenom to hezký, tak :-)

Takže tady jsem udělala takovou animku, která mě opravdu bavila, sice tam není Bill, ale zase je tam tramvaj x)) Sice bez trolejí, ale nesmíme být puntičkáři, že :D

Ta frčí x)))

No nic, když je tady ta zima, tak to trošku rozpálíme. Hádejte, kdo to je ??? Myslíte si, že jsem na něj zapomněla ? Ani náhodou. Je úžasnej a jednou ho chci vidět v reálu, doufám, že se mi to splní. To je tělíčko, že ? ;-)
Mě fascinuje ten piercing v pupíku, pěkný, pěkný a sexy.


No je to on, Slash - tady je video, které už tu několikrát bylo a ještě stejně několikrát bude. Dobrý text, že ?


No a tady máme dalšího úžasného kytaristu. Já vím, že plno lidí říká, že přibral a já nevím co, mě se teda líbí čím dál tím víc. Hlavně, jak se obarvil na černo, tak je prostě k sežrání. jenom ty vousy, no. A ty dredy takhle svázané, to je úžasný.
Hmmm komu asi takhle hraje po večerech.....Maličkosti...... ?

5. října 2012 v 12:14 | ilon |  Obrázky ostatní
Jsou lidé, co se umí radovat z maličkostí, a jsou lidé, kteří to neumí. Někomu stačí jen to, že venku svítí sluníčko, jinému zase třeba to, že je pátek a před ním víkend, jinému zase třeba to, že dostal hezkou smsku, je toho spousty, z čeho se dá radovat.
Na druhé straně máte lidi, kterým je všechno málo, nic je nedokáže uchvátit, honí se za nějakými zbytečnými požitky a prožitky a stejně z toho nakonec nic nemají. To je smutné.

Takže se radujte z maličkostí, třeba z toho, že zítra ráno nemusíte vstávat, a že si můžete dopřát v klidu dobrou snídani. Tady by se mi to mimořádně líbilo - co víc si přát ? (no dobře, pár věcí by se našlo x)))

Zítra má být krásně, tak, když už jste se výborně nasnídali ( to by mě zajímalo, co snídáte - jestli opečenou slaninku a míchaná vajíčka - mňam, nebo jste uvědomělí a snídáte jogurt s musli x)) - tak asi vyrazíte někam ven, třeba vyvenčit pejska, nebo se jen tak projít.

Dám sem fotku s klukama, musím říct, že Tom vypadá opravdu nádherně, sluší mu to čím dál tím víc. Kusanec * A Bill - nemůžu si pomoct, připomíná mi tady Draculu. A to nemyslím posměšně, prostě to tak je. Šedé, upláclé vlasy, ty piercingy ve rtu vypadají zdálky jako upíří zoubky, k tomu červenej ohoz - je to prostě Dracula - konečně jsem se dočkala x))
Klikařka ta slečna *
No rozhodně si tenhle podzimní víkend užijte

Final Fantasy :D

4. října 2012 v 12:23 | ilon |  Moje tvorba
Tak teď mě asi fanynky Final Fantasy proklejí, ale tohle jsem si opravdu nemohla odpustit x))) Jak jsem po delší době zase viděla Billa, ty jeho bílé vlásky, pěkně vyčesané nahoru, tak mi hned něčím připomněl Clouda z Final Fantasy, nemůžu si pomoct, fakt ne. Ale musím se opravdu smát :>)
Kdyby se stylizoval postupně do této podoby, tak já jsem nadšená, opravdu, to myslím vážně. Už má i ty svaly, dokonce ta černá vestička, co má dole na fotce, je také mírně sci-fi, celej Cloud x)) Přistrčila jsem mu tam Toma, aby mu tam nebylo smutno, znáte to, být sám je smutné, tak, aby se nebál ;-)Tady je realita , nevím, na čem Tom stojí, ale vypadá tady vyšší, než Bill, no páni, oni za chvíli budou mít snad dva metry :)

Tom tam má moc hezký cestičky, v tý hlavince. Jo, mě se tady kluci líbí, Bill se tu tváří dost divně, ale kdo občas ne - na momentkách, že ? x))No a jinak, jak se máte takhle při podzimu ?? Máme krásně, to je až neuvěřitelný, pořád můžeme chodit na procházky, výlety, dokonce i na zahrádky, akorát, že panáka už si asi nikdo nedáme, že ? x)) Jo, taková B52, to už je minulost.

Podzim je krásnej, je se na co dívat, tak si to pořádně užívejte :-)


Tahle animace se mi moc líbí, autorovi obdiv, je to takové celé kouzelné, takovéhle uklidňující věci mám moc ráda *** A jak ta holčička mrkne, to mě dostalo. Úžasná práce, prostě, jak se obrázek hýbe, tak jsem nadšená.