Září 2012

Houbičky od vás ♥ a dáreček ♥

26. září 2012 v 19:06 | ilon |  Příroda
Tááák teď dělám článek, který mi opravdu dělá radost, celkově taková pohodička. Abych to upřesnila, podzimní pohodička. Což miluju. Nejsem sama, co zbožňuje poletování po lese, a jsem ráda, když sem můžu také dát nějaké fotky od vás, a ne jenom pořád ty moje. Sešly se mi krásné kousky, no uvidíte sami.
Protože foteček mám hodně a byla by škoda to sem nedat všechno, tak jsem nějaké dala pod perex, klikněte na Celý článek a uvidíte.

Nejdřív mi poslala fotky Russulka - nádherné úlovky - děkuji moc za zaslání ♥. A ten kotrč je prostě exkluzivní, je to zajímavá houba a prostě mňam :-) A nějaké houbičky jsou opravdu zvláštní, mají svou zajímavou krásu, ani jsem je neviděla v lese, jsou opravdu parádní.

RUSSULKA :


Tak a teď tady máme krásné houbičky od Janči - ona stejně jako já, má ráda krásu mochomůrek červených, já si je také ráda fotím, protože jsou úchvatné. A vůbec, byly v Mrazíkovi x) Pak tam jsou mochomůrky růžovky, ty zase ráda jím x)) Velmi děkuji za zaslání, opravdu mi to udělalo radost ♥, jsou nádherné :)


JANČA :
A pak tady ještě mám krásný dáreček od Lofn, opravdu si ho velmi vážím, je to nádherná animace a Bill je tady k nakousnutí ;-) Děkuji ze ♥, udělal mi velikou radost, to jsem sem musela dát hned, pěkně se to k houbičkám hodí. Bill k nakousnutí a houby k zakousnutí x)))

LOFN :
Tak kdo máte rádi přírodu, jako my, tak nezapomeňte se juknout pod ten perex, jsou tam krásné houbičky. Nevím, kdy se sem zase dostanu, proto vám radši popřeju krásný prodloužený víkend - jako chápete to ?!?!
To bude něco, už se nehorázně těším. A vy si to užijte maximálně


Zima a léto

21. září 2012 v 13:38 | ilon |  Mé animace Bill a Tom Kaulitz
Tak nejdřív si dáme zimu, už mě znáte, pokaždé se začínám těšit šíleně brzo, "nebojte", za chvíli tady zase začnu rozebírat Vánoce a kapry a cukroví a tak x))) Teď sem zatím dám Billa s vlkem, moc se mi na to hodila tahle fotka, kde klučina vypadá trošku vyjeveně. Tak chybičky tam jsou, ale už jsem byla docela líná je opravovat, takže tak :-)
No... a víte, že se mi docela líbí, jak teď vypadá ? Líbí se mi ty vlasy, jak je teď světle blond, zase se začal hezky oblékat, kšiltovka je asi konečně pryč - nějak podezřele o sebe začal dbát - to vypadaá na nějakou novou lásku Mrkající
Jinak jsem chtěla říct, že mi přišly další fotky hub, za což jsem opravdu nadšená, takže ještě chviličku počkám, kdyby jste někdo šel o víkendu do lesa, a něco nám vyfotil :-) Můj mejl asi všichni znáte, ale kdyby mi chtěl nějakou fotku hub poslat nějaký nováček tady , tak pro jistotu - ilon007@seznam.cz.No a koho nezajímá zima, tak sem dám pro připomenutí léto. Když jsem viděla tohle video, tak jsem se musela smát. Ano, češi na dovolené, to je takové typické ...
A neříkejte mi, že se v něčem nepoznáváte. Já teda jo. Třeba, hned ten ten začátek, když už jsem u moře nějaký ten den, a opaluju se, tak mi to tam taky přijde jako pěkná nuda x)))) Ale tak zase to napravím večer, že :)
Nebo to počasí, to je klasika. Když je hezky, tak nadáváme na vedro, když prší, tak nadáváme, že je hnusně, prostě češi.
A víte co ? je mi to mnohem sympatičtější, než někde v Americe, kde hrajou všichni komedii, jak je všechno fajn, a jak se mají skvěle atd. Ale nějaké věci tady jsou opravdu strašný x))))

I když dneska je skvělý den, máme PÁTEK, tak si ten víkend všichni hezky užijte, ať budete odpočívat doma, nebo poletovat venku :-)Od Vás *** :-)

20. září 2012 v 10:36 | ilon |  Animace
Přes prázdniny se mi od vás sešly opravdu krásné obrázky, dělali jste mi radost celou tu dobu a teď je konečně ta správná doba je sem dát. Krásné, takhle na podzim to může být pro ostatní třeba krásná inspirace a vůbec hezké pokoukáníčko, opravdu vám moc DĚKUJI Uveřejnila jsem jen ty, kde opravdu vím, že je sem mohu dát, když mi nedáte svolení, tak to sem dát nemůžu...

Jediné, co musím napsat je to, že se dobrovolně přiznávám, že mám poslední dobou v emailech malinko bordel, tím jsem chtěla říct, že jestli jsem sem zapomněla něčí obrázek dát, tak se dopředu moc omlouvám, není to úmyslné, kdyžtak mi ho pošlete znovu, je to jen těmi prázdninami, kdy jsem tady skoro nebyla. Pak ještě pár obrázků mi blog.cz nevzal, hlavně od Jarmilky,protože byly moc velkiké, to je opravdu škoda, už jsem to s administrátory řešila několikrát, ale opravdu to nejde, týká se to velkých animací. Škoda, opravdu škoda....

Už mi přišly první fotky hub od russulky, za což veliký dík, a jestli někdo máte nějakou fotečku nějaké houby - klíďo i prašivky, tak sem s tím, pak si je tady vystavíme a budeme si navzájem závidět úlovky x))))

Ještě sem chci dát jednu skvělou aplikaci, kterou mi poslal Jarda , je to úžasná věcička, takže děkuji moc, tohle fakt využiju. Zkopčím tady jak to funguje, týká se to letadel a je to fakt vymakaný. Třeba, když někdo váš blízký cestuje letadlem, a vy se o něj bojíte, tak ho můžete celou dobu sledovat, jak letí, kde zrovna je a tak. Jedna moje kamarádka odlétá příští týden do Ameriky, tak to si dám x)))
Nebo občas zvednete hlavu k obloze, tam letí letadlo a vy si říkáte, kam asi letí... Tak teď vlítnete na net a hned to budete vědět x))Klikni na odkaz a ukážou se ti všechna letadla, která jsou zrovna na obloze.
Obraz se neustále aktualizuje a dá se libovolně přiblížit. Když uvidíš třeba letadlo nad Plzní, je zajímavé podívat se na oblohu, jestli tam opravdu je.
A teď pozor - když si na nějaké to letadélko klikneš, ukáže se ti čárou jeho dosavadní trasa, vlevo se ti ukáže jeho fotografie a pod ní tyto informace:
Aerolinky
Číslo letu
Startovací letiště a jeho kód
Cílové letiště a jeho kód
Typ letadla
Registrační značka letadla
Hexadecimální ohlašovací kód letadla
Výška ve stopách a v metrech.
Když se posuneš nad nějaké letiště, ukáže se ti u modrého křížku jeho název a kód.
Tak začínáme, já vím, já vím, než se vypovídám, je to doba x)) Obrázky jsou řazeny podle datumu, jak mi chodily na mejla.

MIDORI :
IRENKA :
JARMILKA :
RUSSULKA :

(ona ví, jakou mi tím udělala radost, dávám sem jen ukázku, protože tohle jsem si fakt nemohla nechat jen pro sebe, ale zase na druhou stranu jsem tam já, tak jsem sem nedávala ty ostatní obrázky se mnou, aby mě tady nebylo moc:) Ono už takhle je mě někdy dost x)))
Tak se mějte krásně, tvořte a odpočívejte, zvláště, jestli máte chřipku, jako já, jste nehorázně unaveni, že se vám nechce nic dělat, tak to je skvělá příležitost pěkně si pohrát s nějakými grafickými prográmky :-)
Za chvíli tu máme víkend, někdo ho stráví s hrnkem čaje (sakra, ani ten rum si tam nemůžu dát :)), a někdo venku, prostě si to UŽIJTE :-)

Motýl a Bill*

12. září 2012 v 14:11 | ilon |  Moje tvorba
Jednu dobu mi připadalo, že mě dělat nějaké animky už moc nebaví, chtěla jsem najít nějaký pořádný prográmek, něco jako Magic Particles a nikde nic a myslela jsem, že to zabalím. Ten vousáč také moc inspirativní není :D
Néé tak přeháním, náhodou, jak se objevily ty nové fotky Billa, tak účes má suprovej, moc se mi líbí, z toho jsem opravdu nadšená. Takže nic balit nebudu :)

A vůbec, neznáte někdo nějaký pěkný prográmek na efekty v animacích ?? Že by jste mi to napsali sem do komentů, nebo na mejlík, to by se mi líbilo :-) A nejen na efekty, třeba něco, co vám rozpohybuje hezky obličej, kdo zná, ví, o čem mluvím, Sgirlz Morph dobrý, ale to není přesně to, co hledám...


Už se nám to blíží k víkendu, hmmm to je přímo úžasné, doufám, že KONEČNĚ !!!! budou ty houby...

Kdo najde houbu, povinně mi ji poslat na mejla !! Fotku samozřejmě x))) Kdo nezná, tak ilon007@seznam.cz Já je tady pak vystavím. Stejně jako vaše obrázky, které tady brzy budou.
A je jedno, jestli mě znáte a píšete mi, nebo ne, klidně posílejte, já vás neukousnu :-)

Tak pěknej den a nevěřte horoskopům . (Já si je stejně pořád čtu x))

Animal Planet

10. září 2012 v 12:51 | ilon |  Mé fotografie přírody a jiné
Noo už jsem tady nějakou chvíli nebyla, a to jsem říkala, že jak padne září, že to tady bude jako dřív ... Tak asi nebude... Zjistila jsem, že to není datumem v kalendáři, prostě pořád je venku krásně a tak různě ;-)
No nic, tohle je pár fotek z léta, kdy jsme na chatě pod okapem měli hnízdo. Byla tam 4 ptáčátka a rodiče je poctivě krmili, krása , pohodička. Ale pak jsme se jednoho dne vzbudili a všichni pryč, kromě jednoho ptáčátka. Hodiny míjely a pořád nic... Bylo ukrutné horko a ptáčátko vypadlo z hnízda... A co teď, že ?
Tak jsem zavolala na Záchranářskou stanici zvířat a ptala co s ním, chudinkou ...


Nooo jestli si myslíte, že to je jako v televizi na Animal Planet, že přijedou frajeři, vyskákají z auta a ptáčka si odvezou, aby ho zachránili, tak jste se krutě spletli x)) Ne, takhle to u nás nefunguje.
Ale tak ten kluk byl docela příjemnej, řekl mi, ať mu zkusím dát trošku vody, mám ho vrátit do hnízda, že si třeba pro něj rodiče ještě přiletí, ale jestli ne, tak, že to je holt příroda...

Tsss já jim dám, že to je příroda, do ptáčka jsem narvala komára, kapičku vody a bylo. Nakonec se ptáček trošku vzpamatoval a dokázal trošku létat. Doletěl až za námi a usadil se na mřížce altánku. Vůbec se nebál, ťuňťa, hned bych si ho vzala domů. Ale naštěstí to nakonec dobře dopadlo, k večeru přiletěli rodiče a ptáček nakonec odletěl s nimi, takže jsme byli moc rádi, že to dobře dopadlo. No jo, já mám dobré konce ráda x))


Když jsme u té přírody .... - objímáte stromy ? Víte, kvůli energii a tak. No já nevím, už jsme se tady o tom bavili, mě prostě připadá, že nějaké objetí stromu člověka energií nenabije, ale to, co nabíjí, je příroda celkově. A samozřejmě lidi okolo vás ;-) Tenhle strom byl opravdu krásnej, ten by neobejmuli ani 3 lidi, prostě nádhera.Tak se mi tady mějte krásně, doufám, že se vám ten začátek září vyvedl, já to komentovat nebudu, jen napíšu, že nesnesu ty závistivé matky SLEPICE a to je všechno, nebudu se rozčilovat.