Srpen 2012

Pole a Sheldon a Michal a tak ***

27. srpna 2012 v 20:32 | ilon |  Mé fotografie přírody a jiné
Já nevím, jestli si někdo články nějak připravujete, ale já prostě vždycky plácnu, co mě napadne, i když předtím si vždycky myslím, že udělám něco na nějaké téma a blá blá, nikdy to nevyjde :D Dneska jsem sem chtěla dát nějaké fotky z chaty, ale dám sem jen pár, to ostatní zase příště. Pořád ještě bojuji s časem, ale vím o vás všech a velmi si vážím mejlů, co mi pořád od vás chodí, že jste ne mě nezanevřeli a tak :-) od září to tady bude zase jako dřív a já se na to těším :-)

Tahle fotka je fotka jednoho pole u lesa, v kterém máme naši chatičku. Miluji samotu, takže mi vyhovuje, jak jsme tam schovaní ;-) Ano, trošku jsem to možná přehnala s barvami, ale mě to nedá, musela jsem to upravit x)))
a ještě sem dám jednoho malého pavoučka pro štěstí, pavoučky já fotím ráda. Teda do doby, než na mě skočí x)))

a když jsme u těch zvířátek, tak tady dám ještě ještěrku, která chudinka spadla do prázdného sudu a já ji musela vytáhnout, protože nemohla ven. Ach jo, hned bych si ji vzala domů, ale tak to je u mě normální, já bych si domů vzala všechna zvířátka, co někde potkám x))


No a nedá mi to, abych sem nedala své dva oblíbence. Čekáte Billa a Toma ? Ne, tentokrát to bude někdo jiný. Ano, je to Sheldon, kdo víte, o kom je řeč, tak mi rozumíte, kdo ho neznáte, tak ne :-)
Ale je tak úžasný a roztomilý a tak CHYTRÝ !!!! prostě dokonalost sama. A je na chlapy x)) tedy v reálu, kdyby něco, nebo, kdyby jste si nějaká na něj myslela :D


A tady máme druhého borce ♥. Tak. Je mi jasné, že plno lidí na Farmu nekoukalo, nebo alespoň podle toho, co znám já, to alespoň nepřizná. Bylo takové úsměvné, že vždycky, když jsem na to zavedla někde řeč, tak se na takové "podřadné" pořady nikdo nedívá, ale když nadhodíte někoho určitého, tak každý ví, o koho jde x)) No nic, Michalovi jsem to nakonec přála, byl to borec, a já mu ty peníze, co vyhrál, přeju. Sice Milan byl osobnost sama pro sebe, Jirku jsem měla ráda, ale jeho neúcta a jeho pošklebování mě dost štvalo, ubrečenou Šárku už jsem nemohla ani vidět, takže jsem ráda, jak to dopadlo. Sice plno z vás netuší která bije, ale já to sem musela dát.

Tak krásné sny, doufám, že se všichni máte skvěle, no, já dnes první den v práci, to byl teda děs... myslela, že ten budík zakousnu, když začal zvonit x))

A ještě jednou VELIKÉ PODĚKOVÁNÍ za to, jak jste mi pomáhali s tou azbukou, brzy tu něco bude x)))

Sněhový král*** :D

22. srpna 2012 v 9:59 | ilon |  Mé animace Bill a Tom Kaulitz
Dneska ráno u nás krásně pršelo, ale je to pryč a já už se opravdu těším, až uvidím zase sněhové vločky. Takové ty veliké, co se potichu snášejí z nebe na zem. No, to si počkám x))) Ale už jsem to tady potřebovala trošku zchladit, to bylo pořád samé léto, tak teď tu pro změnu bude zase zima.
Užívejte ty poslední dny - to je šílený, jak to uteklo, ale máme se na co těšit, vždyť podzim je také krásný. Až na tu školu, že ? x))

Ach jo, už zase x))) Ale tak za zeptání nic nedám, že ?*** Nevíte někdo náhodou, jestli jde nějak přepnout klávesnici, aby psala v azbuce ??? Nebo jak na to, aby se mi text psal v azbuce. Přes Google překladač to nejde, z češtiny se mi to nepřeloží, to, co potřebuji... Jestli to někdo víte, jak na to, tak mi to pls napište buď sem, nebo na mejlíka, budu vám vděčná
Bill jako sněhová královna, to by se mi líbilo, pořád čekám, že bude hrát v nějakém filmu a pořád nic, sakriš :D Přemýšlím, jakou roli by tam asi měl Tom x)))

Jste sebevědomé ?

21. srpna 2012 v 15:50 | ilon |  Články
Tak jak na tom jste ? Někdo je sebevědomý až přehnaně, i když nemá na co, někomu sebevědomí chybí, i když je to škoda, každý to máme jinak a je asi těžké soudit sebe, proto netuším, jestli sem někdo hodí koment, nebo ne x))
Znala jsem jednu, která tedy byla sebevědomá pořádně. Třeba někde v baru si myslela, že každej chlap pokukuje jenom po ní a nejen tam, třeba i na ulici a přitom zrovna moc krásy nepobrala, ale sebevědomí jí rozhodně nechybělo. To bylo takové úsměvné :D
Teď mám kamarádku, která je opravdu krásná, má nádherné dlouhé vlasy, perfektní postavu a je tak stydlivá a nesebevědomá, až to je zarážející, ale roztomilé :-) Nevím, kde se bere sebevědomí, asi to má kořeny už v dětství a někdo, kdo to třeba neměl růžové, a nebyl chválený a tak, tak se to nyní snaží dohnat přehnaným sebevědomím, když ho nepochválí ostatní, tak alespoň pochválí sám sebe. To je velmi smutné a nemělo by to tak být. Rodiče, když už mají děti, by je měli milovat a zahrnovat láskou. Nám to přijde samozřejmé, ale bohužel, vidíme to kolem sebe, třeba přeplněné dětské domovy a tak, prostě to tak není...

Rozhodně sebevědomí nesouvisí jen se vzhledem, můžeme být sebevědomí na to, co jsme v životě dokázali, třeba jestli jsme něco vystudovali, jestli jsme to v práci někam dotáhli, nebo na naše dovednosti, co se týká koníčků a tak.
Rozhodně sebevědomí je velmi zajímavá věc, někdo ho má na rozdávání a někdo naopak. Nejlepší je zlatá střední cesta, tak akorát, že ? :-)
Možná je dobré nebát se občas říct ostatním, že nám na nich záleží, že je máme rádi, protože jen brát nejde. Musíme i dávat a o tom to všechno je. Nebo by alespoň mělo být ♥

Dokonalá animka, že ? Dívala jsem se na to, jak se to dělá, ale je to velmi složité. Jsou to rozložené obrázky z videa, kdy se jedna část ponechá statická a u dalších obrázků se zachová pohyb. Ale moc se mi to líbí, takže časem, za dlouhých zimních večerů na to určitě udělám návod, koho tohle zajímá :-)

Mějte se krásně a buďte zdravě sebevědomé, užívejte života, vždyť už to znáte, jsme tady jen jednou a 12.12. se blíží x))

Doufám, že užíváte léta, pak sem hodím článek, jak jsem se v létě měla, ale zítra zase odjíždím, takže tak. Hodně se toho stalo, dokonce jsem se s někým z blogu setkala, což bylo naprosto úžasný, ale zatím si to nechám jen pro sebe :-)
Mějte se mi tu krásně, pa paMimochodem, nevíte někdo, jak se zbavit prohlížeče Babylon Search ? Naistalovalo se mi to se stažením jednoho prográmku, odinstalovala jsem to, psala na podporu Google Chrome, protože ten chci mít jako výchozí prohlížeč a zatím s tím nemůžu hnout. To mi fakt točí Křičící

Tak už to neplatí, VELMI DĚKUJI LOFN za radu, jak se toho zbavit :-) Nechám to tady, nebudu to mazat, protože se to třeba ještě někomu může hodit, v komentářích je skvělý návod na to, jak se toho Babylonu zbavit.


Vlk

4. srpna 2012 v 10:35 | ilon |  Mé animace Bill a Tom Kaulitz
Teď ty fotky s Billem se mi líbí, tak si je musím užít, než odjedu na dovču. A že se nám to blíží, už se moc těším a vůbec tak na hodně věcí s tím spojené x)))
Vy jste tak různě, jak tak koukám, střídavě jste někde venku, střídavě doma, prostě tak, jak to v létě chodí, je vidět, že internet je až někde za grilovačkama, houbařením, sportováním (ha, ha x)), no prostě jste venku a to je fajn.:-)
Já jsem se rozhodla, že dneska si udělám takovou tu "povalovací" sobotu, to miluju.
Pak ještě miluju vlky, takže jsem jednoho dala jako ochránce Billa, to víte, svět je někdy zlej a takový krasaveček, jako on, by mohl přijít k úhoně :))
No nic, mějte pohodovou sobotu a vůbec celý víkend Líbající


Mimochodem, myslíte, že ten Bill něco vidí - takhle v noci ve slunečních brýlích ? x)) Hi, hi - to jsem fakt nedomyslela x)))
Mě stejně ta kérka, co mu vykukuje - přijde taková indiánská...


Durch den Mosun

3. srpna 2012 v 13:22 | ilon |  Mé animace přírody
Dneska ráno, když jsem šla do práce, tak u nás byla opravdu úžasná bouřka. Blesky křižovaly oblohu, hrom burácel, byla skoro tma, no něco úžasného. Čekala jsem tu bouřku už včera, docela se na ni těšila, protože jsem byla s kámoškou na zahrádce, bylo nějaké pivko, takže jsem chtěla, až pojedu domů,aby pršelo, abych si to užila, protože slibovali na večer bouřky. No tak jsem se dočkala ráno...
Akorát to má jeden háček, že... Promokla jsem tolik, že ze mě voda jen crčela, takže jsem si pak musela v práci sušit džíny fénem, byla mi šílená zima, prostě konec romantiky a opěvování bouřek x)))
Ale už je vše OK, odpoledne má tady zase pršet, tak přemýšlím, že vyrazím na takovou procházku, mám svoji trasu okolo lesa, docela hezké. Si nedám pokoj x))
A co vy hmmm ? Když prší, chodíte rádi v dešti, nebo se schováváte doma a líbí se vám to jen v teple za oknem ? A nebo déšť přímo nesnášíte ? x)))isbleskk_1.gif
Viděla jsem teď jednu fotku, ne, opravdu se nekážu ubránit nostalgii... Ach jo. Neříkám, ta blond se mi líbí, ale ta princezna je pryč a já pohádky ráda... ;-) A ty nalakovaný nehtíky, to mi taky chybí... Zajímalo by mě, proč najednou taková změna. KDO ho takhle ovlivnil. No nic...

Ani nevím, jestli už bylo vidět to jeho nové tetování celé, ale protože nemám ráda barevná tetování, tak ani nevím, jestli se na to mám těšit, nebo ne...
No nic, dám sem jednoho Toma, aby tady pořád nebyl jen Bill - no, co říkáte hmmm ?

No a teď krutá realita. Ale jestli jste zvědaví, tak se budete muset podívat pod perex. Teda to je šílený !!!! :)))


Tak jo, užívejte každého dne, víte co, máme tady rok 2012, v podstatě to tady na planetě brzy zabalíme, tak ať to stojí za to !!! x))) No dobře, nevšímejte si mě, ale tak už mě znáte, že ? Líbající

Hezký den:-)