Červenec 2012

Léto, léto...♥

29. července 2012 v 12:40 | ilon |  Mé fotografie přírody a jiné
Tak jak se pořád máte hmmm ? :-) Já doufám, že si léto krásně užíváte, nechci být potměšilá, ale půlka prázdnin je v podstatě v tahu ... x))) ne, tak o prázdninách a dovolených to přeci není, že ? Líbající
Než začnu něco psát, tak se chci velmi, ale opravdu VELMI OMLUVIT, že jsem nereagovala na vaše mejlíky. Nechci se vymlouvat, ale prostě toto léto je pro mě jiné, než ty předchozí, prostě velmi hektické, ale krásné, na internet mi nezbývá moc času, ale od září tento blog zase začne fungovat normálně :-) Moc, moc děkuji, za vaše obrázky, co mi posíláte, za vaše mejlíky , jste úžasní, začnu odpovídat - postupně, vám VŠEM. Toto je spíše pro nováčky na tomto blogu, co mi píšete, nejsem taková, že neodpovídám, když se mě ptáte na radu, co se třeba fotomontáží týká, jen jsem prostě hodně venku, to je celé :-).Minulý týden jsme byli na chatě, krásné lesy, rozkvetlé louky, houby, borůvky, prostě příroda, takže jsme si to užívali maximálně. Znáte to pohodička *** bylo krásně, možná až moc, kdo mě znáte, tak víte, o čem je řeč :))

Víte co ? někdy se vyplatí být trošku (hodně) líný, jako já, a moc se netrápit s nějakými záhonky *))) Tak co, mají tam být nějaké kytky, nebo maliny ? Jsem docela ráda, že mi to zarostlo malinama, kdybych se je tam snažila zasadit, tak to určitě nevyjde. Zahradnice roku :D

Když tady máme maliny, tak sem dám i borůvky - ano, dokopala jsem se jít do lesa a nasbírat je. A dětičky mi pomáhaly, takže skvělé, ani to neylo tak hrozné, jak jsem si myslela x))
No a te´d moje oblíbené téma - hmyz. Hodně z vás ví, že mám šílenou fobii na můry. No a u nás byly opravdu výstavní kousky - brrrr. jednou v noci mě vzbudilo to, že po mě lezla ohromná můra - konec !!!! takže jsem rozvítila, zjistila jsem, že jich tam je asi 10, lítala po pokoji s botou a ... No... prostě máme "vymalováno" x)))

No jo - nic moc, ale tak co, stačilo. Houby teprve začínaly, nevadí, užiju si je v srpnu. Ale ten velikej hřib našla Domča a řízečky byly luxusní ***


Jak jsem si zběžně pročítala vaše emaily, tak zase došlo k mýlce, co se týká mé osoby, tak mě tady máte, ať víte, s kým si píšete*) Jo, jo - fakt přestávám kouřit, pracuje se na tom x)) Jinak je opravdu velmi, velmi nepraktické nechat si naplést vlasy v létě, kdy chodíte k vodě, no nevím, možná to sundám a nandám zase až v říjnu.
První, co vždycky udělám, tak běžím na pole pro luční kvítí, to miluju, nemám ráda okázalost.


Jestli jste si někdo všiml toho fleku na mé ruce, tak to je to moje nové tetování x))) Už jsem to slibovala dlouho, že to sem dám... Ne, tady nahoře to vypadá divně, proto sem dám fotku, zblízka. Tatér byl úžasnej, kdyžtak sem dám odkaz na jeho studio, ale udělal to přesně podle mého nákresu, a že mám tulipán, to je jasné, tuhle květinu miluji, a nejen pro ni, i pro symbol, co všechno znamená.

Co říkáte novému Billovi hmmm ? No mě to přijde naprosto úžasný, miluju ten jeho účes a všechno, věřila jsem mu a je to tady. Se tady klidně budu rozplývat sama, mě to nevadí, líbí se mi, opravdu a těším se, až ho uvidím naživo Líbající
Omluva Edene, že jsem to od ní šlohla, nevím vůbec o co jde, ale je tady neskutečně sexy, klidně bych si to vyměnila s tou osobou, takovéhle objetí...s ním... *** No, končím radši.x)))
Tak si užívejte léta, mějte se hezky, ani nevím, jestli tu někdo jste, nebo jste všichni někde na prázdninách a dovolených, ale nevadí, já si na vás počkám.
Krásnou neděli vám všem

Pohádky :)

3. července 2012 v 10:26 | ilon |  Animace
Že mám pohádky ráda, už víte, a teď je vlastně takové pohádkové období :-) Máme léto, máme volno a je to taková pohodička. Většina z vás někam vyrazí, někam ven, do přírody, kde to máte rádi, prostě někam, kde se budete cítit jako v pohádce. Moc si to užívejte - a pozor, zlé čarodějnice nejsou jenom v pohádkách, tak pozor na jedovatá jablka a vraťe se zase zpátky, zdraví a odpočatí :-))

Co tím chci říct ? Že tady přes léto moc nebudu, nemohu to říct dopředu, prostě tu budu nárazově. Nevím, nevím, jestli mi uteče něco z TH světa, ale silně pochybuju x)))


Tady je jedna pohádková animka, takovýhle les by se mi líbil, ale tak co, mě stačí ten náš, v Jižních Čechách, ten také vypadá jak z pohádky, samý mech a kapradí. A houby :-)
A dám sem ještě jednu starší animku Billa, už to tady bylo, ale modrá je dobrá, takže ještě jednou, taková vzpomínka, kdy to bylo ještě skvělý a krásný a moc mě to bavilo, prostě bylo to jiné. Ale tak uvidíme, co bude dál... :)
Stejně je Bill mistr umění tajit soukromý život, protože nevěřím, že celé ty roky nemá žádného přítele/přítelkyni**

Tak jo, užívete léto a mějte se hezky, ať vám všechno vyjde

Mě to nedá :))) Tohle není jak z pohádky, tohle je jak z jiné planety x))) No nic. Já normálně nevím, jestli se mi ty vlasy líbí, nebo ne. Jsem ráda, že to nemá upláclé, jsem ráda, že na nich nemá čepici, jsem ráda, že to má takové střapaté, ale nevím. Možná mi tam prostě pořád chybí ty šminky.
Tom je roztomilost sama *-) A jsou oblečení jako dvojčata - konečně jsem se dočkala !!! (nebo to tak alespoň vypadá)
A pod perexem zase "nemravnost" od Aliss, ona se prostě překonává, dokonalost. Ale už to radši schovám Líbající