Červen 2012

Krásná letní animace od Irenky

29. června 2012 v 9:55 | ilon |  Animace
Tak je to tady !!!!! Myslím, že musíte být všichni, co chodíte do školy, v totální euforii, pamatuji si to, jak jsem vyšla z budovy školy a teď ta volnost a pohoda - celé 2 měsíce :-)
Doufám, že vysvědčení dopadlo podle vašich představ, a jestli ne, tak nesmutněte, o tom ten život fakt není . I když důležité to je, to jo. :) Já z toho až tak moc vědu doma nedělám, uvidíme, s čím moje dětičky přijdou x)))
Vy, co chodíte do práce, tak doufám, že vás brzy čeká dovča, mě ano a moooc se těšííííím - bude to skvělé a jsem opravdu šťastná, že vypadnu z Prahy.
Tak se tady mějte nádherně, užívejte léto, čekají nás grilovačky, lesy a voda, no co si přát víc ?

K tomuhle "proslovu " :)) se mi opravdu krásně hodí tahle úžasně letní animace, kterou mi poslala Irenka. Krásná, co ? Mě se líbí, Irenka je opravdu šikulka, vystihla tu správnou letní prozářenou atmosféru.
Takže milá Irenko, děkuji za zaslání, vy víte, jak na mě ;-)Krásný Bill od russulky**

28. června 2012 v 11:45 | ilon
Vy vždycky víte, jak mi udělat radost, že ? Třeba tím, že mi pošlete takovýhle nějaký krásný obrázek, jako teď russulka. Je to úžasně zkombinované, nádherná práce, russulka umí. Je to takové až uklidňující, moc se mi to líbí. A ten Bill tam... Nejkrásnější chlap planety x))) Dřív... Ale nebudu to pořád rozmazávat, no.
Máme čtvrtek - chápete to ?!?! Za chvíli budou opravdu ty prázdniny, mě se tomu ani nechce věřit. Čekají nás letní dny plné pohody, plné sluníčka, přírody, posezení někde na zahrádkách, u vody, nové zážitky - už se moc a moc těším, je to prostě úžasné :-)

Russulko, děkuji, že jsi mi tyto Billíky poslala, je to krásné, jako vždy od Tebe Líbající

My Heroine

26. června 2012 v 19:41 | ilon
Závislosti.... Hmmmm - máte nějakou ? Já jich mám docela dost. Ani je tady nemůžu všechny vypisovat, třeba moje úžasná rodinka, čokoláda, VY, Tokio Hotel, Bill, Slash, kafe, přátelé, blog, kouření, tetování (mám nové a ne a ne se dokopat sem dát fotku) - prostě závislosti existují a nějaké má každý z nás, záleží, jak se k tomu postavíme, hlavně se některými nenechat převálcovat :)

Tady fakt nečekám komentáře, ale musím sem dát písničku, kterou prostě miluju ♥ Wooow !!! Tohle, když si pustíte naplno, pěkně ráno, když jedete do práce tak se spolehlivě proberete.

Tak, kdo jde se mnou na koncert ?!?!? No dobrá, vím, vím, tohle se vám líbit nebude :) Ale je pravda, že už se mi po vás stýská a mohly by jsme zase jít zapařit - hmmm ***


Kdo tuhle písničku znáte, tak víte, že má naprosto dokonalý text.

SILVERSTEIN - MY HEROINE - videa se míchají, to mě štve, někdy se musí aktualizovat stránka, protože se načte úplně jiné video z předešlého článku, sakra !!!! x))
No a když už tady máme takovou jakoby depresivní písničku, tak mi to nedá nedat sem tenhle obrázek od autorky, kterou nesmírně obdivuji (něčím mě na DA opravdu dostala), ona je výjimečná a jedinečná, mám ji nejraději hned po Aliss ♥
Ať žijou depky !!!!! Tak krásný večer a neberte mě vážně, vždyť už mě znáte Líbající
Nebe

25. června 2012 v 9:44 | ilon |  Mé animace přírody
Tak jste se měli o víkendu ? Mě by se líbilo, kdyby víkend měl alespoň 4 dny, ale tak to by chtěl asi každý ;) Vám se ale většině blíží prázdniny, někomu dovča, téda závist největší, ale rozhodně si to koukejte pořádně užít a vůbec - žijeme jen jednou, no ne ? ;)

Dneska je u nás opravdu nádherně, chvílemi mraky, chvílemi sluníčko, prostě tak, jak je to na téhle animce :)
Tam bych teď chtěla být... No, vlastně ani tak ne teď, jako zítra ráno... Ach jo, čeká mě něco velmi, velmi nepříjemného, čeho se opravdu moc bojím, už teď je mi špatně od žaludku, ale tak... no, musím to zvládnout, tak si na mě kdyžtak vzpomeňte a držte mi palce... :-)

Každopádně dnes je dnes, takže krásné pondělí přeju vám VŠEMA ještě mi to nedá, musím sem dát toho krasavečka z reklamy na Prima banku. Téda, no není k nakousnutí ? ;-) Jak se usměje ----tepy ---- 120 Nevíte někdo - KDO TO JE ?!?!? Prostě kouzelnej, to musíte uznat :-)


A vůbec ty reklamy... Miluju všechny reklamy s Kotkem a tím blonckem, kterej fakt nemá chybu x))) Někdy se reklamy prostě povedou :)


Ach jo, fakt jsem se chtěla krotit a už to sem nedávat, zvláště, když tady tahle rekama kdysi byla, ale mě to nedá a musím to sem dát znovu. Šíleně jsem zbožňovala tohoto černocha :-) A jako fakt končím s reklamama x))))) Většinou to všichni přepínají a já se v tom vyžívám :)

Vždycky začnu něco psát a nakonec skončím úplně někde jinde, asi to horko, to občas člověku vynechává mozek :)))Červíček k zakousnutí a Bill k nakousnutí :D

20. června 2012 v 21:50 | ilon |  Moje tvorba
Ach, jak originální nadpis, že ? x))) No, ta horka působí na můj mozek, lepší už to se mnou asi nebude. Ale teď jsem četla, že se k nám ženou nějaké šílené bouřky, tak se nehorázně těším. A doufám, že přijdou i do Středních čech, protože tady občas sem tam spadne kapka, ale nějaké mega živly to tedy nejsou.
Bill tady očekává písečnou bouři, tak snad přežije x))) Já na ty montáže už fakt nemám inspiraci, už aby byly nějaké profi fotky....

No a aby tady Billovi nebylo smutno, dám sem tohoto chlapíka, kterého opravdu zbožňuji. Bear Grylls a jeho přežití v divočině nemá chybu, v tomhle je opravdu nejlepší a neštítí se ničeho. Ale když se jedná o boj o přežití, tak člověk nesmí být fouňa, no ne ? x)))

A protože je doba, kdy na většinu z nás jdou různé chutě, tak co si nezakousnout nějakou mňamku - hmmm ? Třeba tenhle vypasený červík - no mňáááám *** Já vím, já vím, neměla bych vám takhle na večer dělat chutě, ale tak co, mě to nedalo x)))

Klučinovi chutná :)))

Déšť

17. června 2012 v 12:06 | ilon |  Animace
Asi bych si tady měla založit rubriku déšť, protože různé fotky a animky deště sem dávám opravdu často :) Ale je to krásná podívaná, mnohem hezčí, než, když jen tak "prázdně" svítí sluníčko :D No, to asi nebudete souhlasit.*
Včera u nás krásně pršelo, teď zase sálá sluníčko, ale jsou sem tam mraky, tak doufám, že se dočkám.

Je neděle, tak si ji krásně užijte, doufám, že půjdete někam ven, já už se taky pomalu chystám, a prostě znáte to - Carpe Diem ***

A tímhle se když tak nenechte vůůůbec zaskočit x)))
Vampire** a kiss♥

16. června 2012 v 19:29 | ilon |  Obrázky na Dobrou noc
Miluji upírskou tématiku, tu temnou atmosféru, už jsem to tady psala stokrát, také jsem tady stokrát psala, že bych chtěla vidět Billa v nějakém upírském filmu. On na to BYL jako stvořený. (Teď už by maskéři měli větší práci x)). Proto je spousty montáží, kde je znázorněn jako upír - no řekněte, kdyby vypadal takhle - kdo by odolal kousnutí ? ;-)

A protože to je v rubrice Obrázky na dobrou noc, tak si nechte něco hezkého zdát, třeba .....

A protože tohle by se v samostatném článku nechytlo, tak to sem nenápadně přifařím. MILUJU tuhle písničku !!! Mám ji v mobilu jako vyzvánění. No, a když jsem u toho videa, tak nejen ta písnička je úžasná ;-) Ti asiaté (asiatky) mají opravdu něco do sebe, co říkáte ? ;-)


EDIT :

Tak tohle bude hodně dlouhý článek :-) Omlouvám se Niké - ale tohle prostě musím ukrást !!!! Jestli se vám líbil Bill jako upír na hezké sny, tak tyhle sny nechci ani vidět x))) Tohle je pořádné žhaveso, jestli vám vadí twincest, tak přimhuřte očka, ale tohle pod perex schovávat nebudu. Hmmmm***
Andílci *

14. června 2012 v 11:27 | ilon |  Andělé
Andělů je všude plno a teď tím nemyslím obrázky, i když musím říct, že tihle krasavci s křídly mají opravdu něco do sebe ;-) Myslím tím teď ty "andílky" okolo nás, kteří jsou hmotní, a nebo i nehmotní - rozumíte mi ? Ne ? To se divím :))
No nic je čtvrtek, zase se nám blíží víkend, což je naprosto úžasné, sice má být odporný horko, ale co, to přežiju x))) Hlavně, že bude víkend - tak si ho pořádně užijte Líbající


Hmmmm, - s cigaretou .... No dobře, vy VÍTE, že tady nechci propagovat kouření, fakt ne, ale občas mi to uteče x))) Ale musíte uznat, že mu to s tou cigaretou nehorázně sluší ;-)
Abych to vylepšila, tak sem dávám tohoto bloňdatého andílka s mrňouskem :-)
A protože mám dnes takovou malou "Tlakovou níž", tak sem dávám tohle video, co jsem dělala už kdysi,jen tak, protože ho tady dnes chci mít ...Good night & Sweet dreams

12. června 2012 v 14:16 | ilon |  Povídky
Tak tady máme další povídku. Co je na ní kromě obsahu zajímavého ? Tak já vám to prozradím. Tuto povídku psal KLUK !!!! Je to velmi nezvyklé a velmi neobvyklé, aby twincest psal kluk, proto znovu chci apelovat na nějaký ten komentář, ale budu se opakovat, bohužel vím, jak to u povídek bývá....

Chtěla jsem dodat, že kdo si chce přečíst povídku celou, tak druhá půlka je pod perexem, to třeba kvůli nějakým rejpalům x)))
¨
Autorem je Honzí:P

Good night & sweet dreams

"Bille, mám hlad…" řekl Tom, když s Billem seděli na lavičce v centru města.
Bill si položil svou levou nohu na Tomova kolena a řekl: "Co kdybychom si dali mmm… třeba hambáč, chceš?"
"Tak jo, vstávej!" Tak se dvojčata vydala k fastfoodu.

"Jeden chees, prosím. "
"28,-" řekla prodavačka.
"Bille, že pak půjdeme domů…"
"Proč?"
"Protože chci být s tebou sám."

"Ty se za mě stydíš?"
"Ne, jen chci být s tebou prostě sám."

"Prosím," řekla prodavačka a podala Billovi do ruky housku s velkou porcí zeleniny a minimem masa.

"Dej mi kousnout," řekl Tom a černovlásek k němu natáhl svou vychrtlou ruku. Tom se zakousl do velké housky a skončil s pusou od tatarky, ale šel dál směrem domů.
Černovlásek ho potáhl za mikinu a přitáhl k sobě. "Něco tu máš, počkej,"
"Co?"
A Bill olíznul tatarku z koutku Tomových úst. Tom si to nenechal líbit a hned to Billovi vrátil v podobě sladkého a dlouhého polibku. Oba mysleli na to samé: Rychle to dojíst a co nejrychleji se dostat domů, spíš do postele.

Když se dvojčata dostala domů, na nic nečekala, jen stačilo otevřít dveře do obýváku, pozdravit mámu a rychle zalézt do pokoje.


Sweet Dreams

11. června 2012 v 19:51 | ilon |  Obrázky na Dobrou noc
Sladké sny :))) Řekněte - tuhle animaci jsem nemohla odolat nedat do rubriky Obrázků na Dobrou noc x)))
Jaké máte sny ? Krásné, barevné a prosluněné, jste někde na louce a všechno zlatě září, nebo máte sny temné, až horrové, kdy se hrůzou nemůžete pohnout z místa ? No já spíš patřím k těm druhým. Sny se mi zdají opravdu výjimečně, a když, tak to stojí za to. Už jsem to tady psala, nejčastěji se mi zdá o vodě. Ne o krásném, modrém moři, ale o ohromné vlně, plné bahna a písku, vysoké jako dům, která se na mě řítí a já jsem úplně zkaměnělá. Prostě taková tichá hrůza, něco takového, jako na téhle animce. A víte co je nejhorší ? Mě se moje sny opravdu líbí x))) Asi proto, že miluji horrory a ráda se bojím.
Přeji vám krásnou Dobrou noc a sladké sny a nechte si něco krásného zdát ♥ - třeba o krokodýcích x))) Ťutínci :)))