Květen 2012

Na Dobrou noc

31. května 2012 v 20:27 | ilon |  Obrázky na Dobrou noc
To je ale fešanda, co ? Nebudu soukromničit a posílám vám ji na Dobrou noc a krásné usínání Líbající No, i když vlastně, jak tak koukám, tak spíš asi na zítřejší den x)) Neříkejte, že by jste JI nechtěli mít ve snu x))
Ne, víte co, mě se to šíleně líbí, zase jedna precizně a zajímavě ztvárněná animace. Z tohodle vás očka bolet nemohou x))

No a koho přecijen bolí z toho cukání očička, tak posílám na hezké usínání tohoto exluzivního sexy Toma, no řekněte, ten už by se vám do snu vkrást mohl, no ne ? Mrkající Tak DOBROU ***
Angel Wings

29. května 2012 v 13:22 | ilon |  Moje tvorba
Hmmm to je novinka, Bill jako anděl x)) No jo, ale když on byl takový andílek ;-) A vůbec tyhle okřídlené bytosti se mi opravdu líbí. Plno lidí si nechává tetovat andělská křídla, sice zajímavé, ale mě se to moc nelíbí... Přijde mi to jako moc veliké tetování. Ale chápu je.

Tady je pár ukázek. Vybrala jsem obrázky, které se mi líbí, kde to dotyčným opravdu sluší, je to krásné, přijde mi to i sexy. Jiná věc je, až dotyčné budou sedmdesátileté babičky a budou se svlékat u doktora... No já mám tedy myšlenky x))) Ale tak to je riziko každého tetování. Vy, kdo máte také kérky, tak to určitě neřešíte, já ty svoje také neřeším. Ale já mám tetování malá, takže tak x)))
Zakázaná láska

28. května 2012 v 12:56 | ilon |  Fotomontáže
Dlouho, opravdu dlouho jsem váhala, jestli sem tyto věci ještě dávat. Spousta lidí to odsuzuje, nechápou, že jde třeba jen o fantazii a moc to prožívají. Když si vzpomenu, co jsem sem dávala dřív a teď váhám nad takovými jemnými montážkami, nebo vlastně kresbami ...
Je pravda, že jste mě inspirovali vy - víte kdo, psala vám to, tak to sem také dám - nevidím na tom nic špatného a když napíšu, že to jsou mimořádná umělecká díla, tak budu mít pravdu, že ;-) Ale tak nějak mi připadá, že tohle nějak vyšumnělo, škoda, dříve to bylo úplně jinak. ..

Darkanngeltarja je mimořádná umělkyně, tady není co dodat, její díla znáte asi všichni, kdo ne, tak tady jsou :-)

Krásné pondělí, i když to je tak blbej den x))) Ale nám to nevadí, nás "nedostanou" x)))
Fotky

27. května 2012 v 10:05 | ilon |  Mé fotografie přírody a jiné
To je počasí, že ? Připadá mi , že tady máme léto, ale nebojím se, že by nám to léto "nevrátilo" x)) Většinou červenec proprší ... No to je jedno. Tak jak se máte ? Doufám, že skvěle. My jsme teď pořád venku, je to úžasný, je skvělé prožívat ty Východy a Západy slunce naživo, a ne jen, jako přes zimu, pouze z nějakých fotek ;-)

Dávám sem pár fotek, byly jsme například na Slapech, nebo různě v po lesích. Neříkám, že to je nějaká kvalita, asi bych musela chodit do nějakého kurzu, aby ty fotky vypadaly zajímavě, ale mě jen tak pro vzpomínku stačí :-)
Mé dětičky jsou velmi otužilé, dokonce se koupaly, mě stačilo jít tam jen po kotníky a měla jsem "dost" x)))
A nedá mi to, nedat sem tohle video. Vy víte, že tuhle písničku zbožňuju, tenkrát jsem velmi chtěla, aby na ni natočili klip, není, tak alespoň takhle. Tahle se mi asi nikdy neoposlouchá ♥ A Bill je tady úžasnej, no jo, uvidíme, jak to bude dál - myslím s koncerty.

Tak si tu neděli a příští týden hezky užijte Líbající

Vesmír

22. května 2012 v 13:39 | ilon |  Mé animace Bill a Tom Kaulitz
Mě by se v takovémhle nějakém sci-fi světě opravdu líbilo. Takže, jak se říká, že když vás někdo naštve, že by jste ho nejradši vystřelili někam na Měsíc, nebo do vesmíru, to u mě neplatí x))) Já bych tam posílala lidi jen za odměnu x)))
A hlavně by mi tam nebylo takové vedro, jako je teď venku . Úplně si umím představit koupání v tom moři, pozorovat ty planety a všude krásný chládek :-) Ale tak někteří z vás ta vedra milují, to je pravda, vám to přeji, ale mě to nehorázně štve. A ne a ne pršet !!!
Horko má být u vody, a ne, když člověk musí do práce Úžasný

Krasavci :D

21. května 2012 v 12:57 | ilon |  Příroda
Řekla bych, že tito krasavci jsou někdy mnohem lepší, než nějací chlapi x))) No neříkejte, že když jdete do lesa a vidíte tam takovéto krasavce, že se vám nerozbuší srdce :D To jsou potom teprve tepy :))
No nic, kdo rád chodíte na houby, tak víte, o čem mluvím, je to nádhera, když jdete lesem a sem tam na vás vykoukne nějaký takovýto krasaveček Mrkající


No, a kdo to nemáte rád, tak tady pro vás mám jiné "krasavce" :D Ano, to slovo je u úvozovkách schválně. To je takové zklamání... Ten Bill je čím dál tím nabušenější, ty hubené nožičky se k těm svalnatým rukám opravdu nehodí, šílená kšiltovka mu snad k té hlavě fakt přirostla, pro mě strašný. Chválím Toma, ten vypadá hezky, vlasy do culíku se mi u chlapů líbí, je sexy pořád, narozdíl od svého bráchy...
Tak někomu se Bill líbí, někomu ne - pro mě - musí být oblečený, aby nebyly vidět svaly, nesmí mít čepici a vůbec, vždyť víte x))


Krásný den vám přeju, už se nám to blíží a za chvíli vyrazíme do lesa a kašlete na to, že je pondělí, vždyť to je také někdy pěkný den, no ne ? Líbající

Tohle jsem si teda nemohla odpustit. Je to šíleně odfláklé, ale vy víte, co jsem tím chtěla říct...Krásný Bill od Kiki TH

19. května 2012 v 9:15 | ilon |  Kreslené Tokio Hotel
Po delší době tady máme zase nádhernou kresbu od Kiki. Jsem ráda, že se zase ozvala, nějak jsi se mi, Kiki, ztratila... Je velmi těžké malovat portréty, aby vypadaly reálně, aby zachycovaly přesně rysy člověka. Já mám vždy tendenci člověka vylepšit, proto ne vždy jsou mé portréty dobré x))) I když zase pravda, na Billovi není co vylepšovat, ten je (byl) tak krásný, že jeho vylepšit opravdu nejde :))

Milá Kiki - velmi děkuji za zaslání :-) Krásná hra světel a stínů v té tváři :-)

Hezký víkend všem, je úžasně !!!! ♥
A Kiki - náhodou to, jak jsi měla ten papír zprohýbaný, působí velmi zajímavým dojmem. Jako vlnky :-)

♥TOKIO HOTEL♥

18. května 2012 v 11:38 | ilon |  Články

Zase si neodpustím nějaké ty svoje řeči x))) Původně jsem sem jen chtěla dát full verzi "If I Die Tomorrow", ale pak jsem si řekla, že to nemá cenu, protože se to stejně většině z vás nelíbí. Ale pak jsem si řekla, že to sem stejně dám. Ne, proto, že se to líbí mě - ale nechci to tady rozdělovat - na líbí x nelíbí - spíš proto, že to je nová věc po šíleně dlouhé době.

Za upozornění, jako už poněkolikáté, vděčím BEEPINCE - děkuji moc !!!!! , jsi úžasná :-)
No a tohle celé, co se teď děje, mě nutí k tomu, trošku ten článek prodloužit. Zavzpomínat na ty začátky, kdy jsme byly úplně paralizované, když se objevila nová písnička, všechno bylo úžasný a my všechny jsme byly nadšené. Kde jsou ty časy ? Pryč ? Já bych ani neřekla. Je to jiné, to ano.
Také mě pár věcí moc štvalo. Třeba to s App jsem musela rozdýchávat dlouhou dobu. Stejně, jako Billovu novou vizáž. Ale pod tím vším kovem je to pořád ON. I když nemá mejkap, nelakuje si nehtíky a nepovlávají mu vlasy ve větru. Není princ. Ale to je jedno. Stejně nás dál zajímá a baví nás svým způsobem. Nějak ho nejde "vymazat" :-)


Nejvíc z vás se asi líbí Spring nicht - je to silná písnička, krásná a ano, je to něco jiného, než song nahoře. Ani nevzpomínat na to, když jsem ji slyšela a viděla poprvé x))) Ty tepy

Ale co mě štve, jsou lidi, kteří z šílené lásky k nim přešli do úplné nenávisti a jsou plní zloby. To nechápu. A teď nemluvím o vás, co jste jen zklamaní, tím, jak to je teď, mluvím o něčem jiném. Zklamání je přirozené a já jsem také trošku zklamaná, tím, jak Bill vypadá, že jsou v Americe, App a další.

No a když jsme u těch lidí, tak znovu musím napsat, že jsem moc šťastná, že tady jste všichni tak úžasní a MÁTE ÚROVEŇ a určitou formu, a nikdy jste se nesnížili k nějakým ošklivostem a ubohostem, jako je třeba jinde. Ale tak to je jejich problém a asi to je v nich odjakživa. Spíš to budou zakomplexovaní jedinci, kterých je mi svým způsobem líto, i když se musím někdy smát x))
Někdy, když čte člověk ty komentáře... prostě připadají mi jako anti-fans.

No a tohle tady bylo a ještě párkrát bude - tím to všechno začalo. DDM. To by mě zajímalo, kdo si ještě Billa pamatujete v těchto vláskách ? Pamatuji si, že i tenkrát jsem si myslela, že to je holka :))Lapač snů*

17. května 2012 v 11:47 | ilon |  Články
Zdají se vám sny ? A jestli ano, tak jaké ? Krásné, prozářené sluncem, a nebo spíš horrové ? Jestli ty horrové, tak si můžete zkusit koupit Lapač snů, který vám podle amerických indiánů pomůže.
Pro indiány jsou sny velice důležité, protože je považují za vkazy od svých zemřelých předků a duchů a jsou v jejich životě moc důležité. Věří, že Lapač snů zlé noční můry zachytí v pavučince a první ranní paprsek je spálí, zatím co ty hezké nechá sklouznout po peříčku dolů, do duše spícího.
Lapač snů si můžete vyrobit sami, je to velmi jednoduché, jen musíte dodržet určitá pravidla. A myslím, že to je i úžasný dárek pro vaše blízké :)

Kamínek nebo korálek uprostřed - symbolizuje naši osobu, člověka, kolem kterého se točí svět
Kruh - vyjadřuje svět okolo nás a jeho úkolem je být první překážkou špatným snům
Peříčka - zachytávají dobrou energii
Síť - zlé sny se zde zachytí a zabloudí, dobré proklouznou ke kamínku. Výplet by měl být systematický a nikoliv zmatený, protože harmonii zlé síly nemají rády.

Je to i oblíbený motiv na tetování. Například Miley Cyrus má tetování Lapače snů, krásná kérka. Mám ráda, kdyř tetování mají nějaký vyznam. No, možná tady brzy o tetování bude nějaký další článek :-)


Tak ať máte jenom hezké sny, ať se vám do nich vkrádají jen samé krásné věci a nějaké horrory ať jdou k čertu x)))
Krásný den vám všem

Krása svítání a IF I DIE TOMORROW♥♥♥♥♥

16. května 2012 v 10:24 | ilon |  Mé animace přírody
O západech slunce už jsem tady psala. Ano jsou krásné, ale jsou tak trošku "profláklé". Pro mě to nejvíc jsou asi rána. Když jdete velmi brzy zrána do lesa na houby, všude je ještě rosa, pavučiny vypadají jako poseté korálky a první letní paprsky začnou probleskovat mezi stromy, to jsou ty okamžiky, kdy stojí za to žít, jak se říká :)
A nemusí to být v lese, třeba taková procházka u moře, kdy se nad vodou vznáší opar, jako průhledná, bílá mlha, jste na pláži sami, protože všichni ostatní buď spí, nebo obléhají stoly s bufety, tak to nemá chybu. Už jste viděli východ slunce nad mořem ? Já ano, i když to vstávání bylo vražedné x)) Ale bylo to něco úchvatného ;-)

Takže dnes vám přeji Hezké ráno a je úplně jedno, jestli to dnešní, nebo zítřejší, nebo jiné
No a když jsme u té přírody, tak mi to nedá a musím sem dát fotku Toma se svým psem. Asi to nebude za svítání, no dobrá x))), ale to nevadí, je tady sexy k zabití ;-) Já vůbec nechápu, jak se vám ty jeho vlasy můžou nelíbit ?????? x)))


loading
EDIT :
Nechce se mi dělat další článek, ale tahle nádhera tady také musí být. Velmi děkuji BEEPINCE za upozornění, je to prostě skvělý !!!! Miluju tu písničku už teď a to pořád není celá, ale je to delší, než minule. Vím, že se většině nelíbí, ale mě to je to jedno a já si ji nehorázně užívám Beepinko - ještě jednou - děkuju moc !!!! Líbající

Bože, ty výšky, je prostě dobrej a už se vidím někde na koncertě !!! Ach jo, když si vzpomenu na ty euforie dřív... No nic, to vzal čas... Ale mě osobně se to líbí, takže smutky nad zašlými časy dám k ledu :)))