Duben 2012

Užívejte... :-)

27. dubna 2012 v 9:18 | ilon |  Články
Tak už je to tady !!!! Jeden z nejkrásnějších dnů, protože nás čeká to vytoužené volno a my si budeme užívat. Takhle na jaře to má svoje určité kouzlo, je to zase něco jiného, než v létě. A vůbec, v létě je parno, lítají vosy, prostě nic moc v podstatě x)))

Krásný prodloužený víkend všem, ať budete dělat cokoli, pořádně si to užijte, bude luxusní počasí, takže to letos opravdu vyšlo :-)


Někdo se třeba budete opalovat, tak pěkně opatrně, bez krému ani ránu a pozor na pitný režim x))) Nebudu nic dodávat, to, co mě napadlo x)))

Vy z vás, co jste třeba odvážnější, vyzkoušíte na vlastní kůži "teplotu" vody ...:))


Večery jsou jasné, o grilovačkách už jsem psala, někdo třeba zůstane doma, ve městě, tak takové pození na zahrádce opravdu nemá chybu - už se někdy těším ***
Tady pitný režim hlídat ani nemusíte... x)))
No a když tady máme ty letní teploty, tak sem dám jednoho modela, co poslední dobou rád nosí vyloženě "vyletněné" oblečení. No, je fakt, že teď si té hvězdičky asi užijeme, i když zrovna tady není vidět.
Připadá mi, že nevidím druhý pierc ve rtu, ale asi to je úhlem...
Vše se mění...

25. dubna 2012 v 10:06 | ilon |  Animace
Například příroda. Ta je proměnlivá pořádně. Jednou takováhle krásná romantika, že by tam člověk chtěl hned být, vzít si potápěčské brýle a pokochat se tou podmořskou nádherou :)No a stačí chvíle, z romantiky se stane život ohrožující živel, nechtěla bych být v kůži toho chlapíka ***No a jak se mění příroda, tak se mění i lidé x))) Víc k tomu nenapíšu, ale pro mě pořád tyhle srovnávací fotky jsou hrozné... Škoda, no. Přitom jde o pár prkotin, které jde změnit. Ale nechce. No ale zase je svobodný, nikdo se po něm nesápe a může si v klidu vypít pivko x)))Tu první fotku ani neznám. Takovej smutnej, unavej pohled... To je hrozné, mě přijde, že má jiný nos, jiné uši, jinou pusu... Ale tak tady je mezi těmi fotkami už pár let...


Rain

24. dubna 2012 v 10:38 | ilon |  Mé animace Bill a Tom Kaulitz
Takový protiklad k tomu, co je za oknem :-) A neříkejte mi, že u vás prší x))) Já nevím, trošku se tomuhle obrázku musím smát, připadá mi, že Bill se tady tváří, jako kdyby mu ulítly včely x))) Ach jo... Asi se dám na dráhu vtipných montážek.
No nic, krásný den :-) Ta vrána hlídá ty včely x)) Aby mu zase neulétly x)))

Ukaž světu, jak jsi "drsný", aneb PŘETVÁŘKA*

23. dubna 2012 v 17:45 | ilon |  Články
Přetvařujete se ? Nebo jste celou dobu takoví, jako jste uvnitř, i navenek ? Plno lidí se přetvařuje, třeba je jim zle, ale nechtějí poslouchat zbytečné otázky, tak radši dělají, že jsou OK.
Nebo jsou lidé, kteří se přetvařují pořád, ale v té své lži žijí už tak dlouho, že to ani jako přetvářku neberou. Někdo lže pernamentně o úplných prkotinách, ale těm lidem to nedá, myslí si, že jsou zajímavější, kdo ví.
Jasně, že každý z nás nemá srdce jako ve vitríně, to by nebylo nejlepší, ale uznejte sami, že tahle slečna se s tím nemaže x)) Rozhodně nechce oblbovat a je úplně jasné, co si o každém myslí :)))
Vyloženě sympaťačka :)))
Ale něco/někdo se může tvářit "drsně" a přitom to tak vůbec není, naopak je to milounké a něžňounké :-) Tak kdo se v tom má vyznat ? :))) Ach ta kukadla !!! Těm by člověk odpustil všechno na světě ♥ x))


Těšíte se ? *

23. dubna 2012 v 13:12 | ilon |  Články
Sice je teprve pondělí, ale těšit se už můžeme dopředu, že ? :)) Tenhle víkend budeme mít prodloužený (tedy asi většina z nás), má být krásně, meteorologové slibují skoro letní teploty, no a to znamená, že většina lidí vyrazí ven, pěkně si užívat.
Někdo pojede na výlet, třeba do přírody, někdo má radši poznávací výlety, památky, někdo skončí na chatě, jiný na zahradě, je to jedno, důležité je, že bude delší volno a my se nebudeme muset plahočit do práce/školy :)
A protože bude krásně, tak to vypadá i na docela teplé večery, tím pádem spousta z vás bude sedět někde o ohýnku a užívat si pořádnou grilovačku.

Jako chápete to ?!?! Už za chvíli budeme někde na zahrádce a budeme si dělat mňamky ***No a k dobrému jídlu patří dobré pití, to každopádně. Někomu stačí pramenitá voda x)))) - no tak sorry, že se musím smát, za tohle to možná schytám, ale co, adrenalin musí být :)) No, tak mě nestačí, já si dám pivko, ale někdy třeba takové vychlazené mojitko také neurazí, že ? :))

No a třeba to pivko s vámi bude popíjet takový "krasavec" jako tento úžasný svalovec x))) No a vypadá to, že má pivko, k tomu pěkně cigárko, ten kluk umí žít !!!! x)))
Ta hvězdička, jak je mu tam vidětTakže nedělejte si nic z toho, že je pondělí, to uteče jako voda a to těšení je také úžasné:-) Krásný den Líbající

Nádhera od russulky ***

22. dubna 2012 v 8:14 | ilon |  Animace
Nemusím říkat, že mi tyto překrásné animace udělaly ohromnou radost, že ne ? Miluji jakokoli tvorbu s grafikou a russulka zná opravdu hodně stylů a každý obrázek je něčím jiný, každý je pravý originál. Nádherné :-)
Milá russulko, děkuji moc za zaslání, tvoje práce je kouzelná :-)

No, a že autorka udělala dokonce animku s Billem - no tak to je úžasné !!!! ♥ Krása.


russulka
russulka5

russulka6


russulka2
russulka1

russulka4


russulka7

russulka3

Temný úplněk a ...♥...

20. dubna 2012 v 12:13 | ilon |  Mé animace Bill a Tom Kaulitz
Už jsem si delší dobu pro radost neudělala něco temnějšího, tmavšího, tak je tady pro "změnu" andílek x))
Moře miluji , úplněk - také - dokonalé souznění. Sice jsem u téhle animky neměla v plánu, aby Bill byl průhlednej, ale stalo se :)))


Photobucket


Za měsíc budu mít blogové narozeniny. Nevím, jestli se mi bude chtít dělat nějaký článek, většinou je nedělám, tak to napíšu teď. Když jsem si blog zakládala, dávala jsem si měsíc, nebo dva. Netušila jsem, že mě to takhle chytne a já tu budu strašit už od roku 2008. Co jsem vůbec netušila, bylo, že potkám tolik skvělých lidí a některé dokonce i osobně, to by mě tenkrát ani ve snu nenapadalo :-) Když jsem dříve občas viděla na některých blogách ty strašné, hnusné komentáře (hlavně od antifan), tak jsem doufala, že mě to nepotká. A měla jsem opravdu štěstí. Dokážete mě překvapovat pořád a pořád. Tím myslím v dobrém. Třeba teď jedna slečna tak krásným článkem, že jsem fakt byla dojatá, nebo někdo jiný milým mejlíkem - děkuju !!, nebo krásnými obrázky a animkami, co mi posíláte na mejl, to mám velikou radost a hlavně úžasnými komentáři :-)
Tak samozřejmě, občas se člověk setká i s lidskou hloupostí a primitivním chováním, nebo ubohými narážkami, ale to se samozřejmě netýká nikoho z vás, mám neuvěřitelné štěstí a jsem opravdu ráda, že mě kdysi napadlo si blog založit a chtěla jsem, aby jste věděli, že vím o KAŽDÉM z vás, a za každé písmenko, co se mi tady, nebo v emailu objeví, jsem ráda a děkuji za to
A bez Tokio Hotel bych vás nikdy nepoznala, protože bych si tenhle blog nezaložila, takže dík patří i i jim, ať se teď děje, co se děje. Je mi to jedno, stejně, když bude tady koncert, tak na něj půjdu, i kdyby Bill byl plešatej a měl pokérovanou hlavu x))) Proto jsem sem dala pro připomenutí Spring nicht, protože ON tam pořád je, ať se sebou dělá, co chce, ať si o něm buvlár píše, co chce, do srdce mu nevidí nikdo z nás.

Tak nebojte, už končím - dneska je úžasný den, nezdá se vám ? Máme páteček, nejkrásnější den v týdnu a rovnou vám přeji krásný víkend, má být snad hezky, tak si to užijte

Pohodička*

17. dubna 2012 v 10:50 | ilon |  Foto Tom
Tohle je tak krásně pohodová fotka... Už se na to moc těším, až si takhle sedneme k vodě, do trávy, bude svítit slunce a budeme si užívat tu pohodičku hřejivého tepla. Vypadá to tam skoro jako u nás někde u rybníka (to mi připomíná, že už jsem fakt dlooouho nebyla na rybách) - stačí si jen odmyslet ty palmy :D
Koukám - kluci bez slunečních brýlí ani ránu x))) Ta bota v rohu :))) "Tomovo PRVNÍ tetování"**

No a jak se tak budete povalovat v trávě, tak třeba uvidíte nějakého motýla. Někteří jsou opravdu nádherní, třeba takový žluťásek, krása, slunce, léto**


No a kdo sem třeba chodí, ale nemá rád Toma, tak sem dávám ještě jiného fešáka, aby vám rozsvítil den :-) Tak buďte spokojené, šťastné a sebevědomé, mějte rádi sami sebe, ale i jiné ;-) Protože mít rád jen sám sebe je dost smutné a prázdné.*
Už se nám to sune k víkendu x)), tak pěkné, vyloženě jarní úterý přejeme :)))


Co říct ?***

16. dubna 2012 v 16:37 | ilon |  Fotomontáže
Tohle, když jsem viděla u Niké na blogu, tak mi bylo jasné, že to sem budu chtít dát také, takže promiň za kopírování ;-) Ale, to jsem si nemohla odpustit. Je tam tak krásný, vyzařuje z toho taková pohodička... Ano, ano, nechci tady propagovat kouření, píši to sem pokaždé, ale stejně mi to nedá. A stejně, když si v sobotu ráno uvařím kávičku, a jdu na balkon, mezi kytičky a dám si cigaretku... Hmmm - no, už mlčím, už mlčím, fakt :)))
A k tomu dám další krásu - tato kresba už tu kdysi asi byla, ale je to tak nádherný, že připomenout si ji nezaškodí .-) Je v tom smutek, nevím, připadá mi zvláštní...
No a aby jsme nazapomněli na Toma, tak sem přihodím ještě jeho **

A jedna nemontážka, nekresba, ale krutá realita. Kde jsou ty časy ?!?!?!
No a tohle prostě jen tak pro radost !!! Wooow* - miluju, když má cigaretu - no u něj to opravdu není problém, hledat nějaké fotky, nebo animky s cigárem x))) Koukej dorazit na koncert do Prahy, Saule !!! *musím tě vidět* ;.)
Já vím, já vím :))) Drsný***

Co říci na závěr - no přeci - nekuřte, není to zdravé atd.****** Vždyť víte. Krásné pondělíčko ......

Krásný Bill od Niké :-)

15. dubna 2012 v 8:01 | ilon |  Animace
Tak tenhle obrázek mi udělal vyloženě radost, když jsem ho viděla. Bill jako socha, déšť - fantastické, moc se mi líbí taková ta temná atmosféra tam. Úplně z něho jde strach, potkat ho takhle v noci na hřbitově, nevím, nevím, jestli bych chtěla autogram :) Animace se moc povedla, jsem nadšená a Tobě Niké velmi děkuji za zaslání, udělala jsi mi radost :-) Jsem vždycky šťastná, když mi napíšete, že jste udělali něco z mých návodů, to mě pak baví v tom pokračovat, když vím, že se s tím nedělám zbytečně**

Přeji vám všem krásnou neděli, koukejte si ji pořádně užít :)))