Březen 2012

Kouzelník *

30. března 2012 v 10:21 | ilon |  Moje tvorba
Někdy mi připadá, že Bill je opravdu Kouzelník (starší montážka), protože se svým zevnějškem umí kouzlit přímo bravurně x)))
A vesmír mám ráda, ať ve světě fanstasy, nebo věděcky pojatý v dokumentech. A opravdu nevím, co mám poslední dobou s těma kočkama :)))


A protože venku tak krásně prší, tak jsem neodolala a musím sem dát ještě tohle. Takové, sice upršené, ale jarní a svěží. Krása, ty jarní deštíky :-) Doufám, že jste zdraví, a netrápí vás třeba chřipka, jako mě.

Tak si hezky užijte víkend a je úplně jedno jak bude, na počasí nezáleží, záleží na tom, jaký si ho uděláme :-)

Krásná přeměna od Péti

29. března 2012 v 11:03 | ilon |  Animace
Tak tuhle nádhernou animaci mi poslal Péťa musím říct, že se mu opravdu moc povedla. Perfektní nápad, líbí se mi moc !!!

Takže Péťo - děkuji za zaslání, udělal jsi mi radost :-)

Jinak pro ostatní, co mi posíláte - děláte mi tím mimořádnou radost, jste opravdu moc nápadití a šikovní, jen vždy prosím o tu větičku, protože, jak mi nedáte výslovné svolení k uveřejnění, tak to sem nemohu dát. Děkuji za pochopení :-)


No není to úžasné ? Z krasavice je rázem takový "zloun". Perfektní práce.


Jaro a fialky a krokusy a motýlci * a masařka :D

28. března 2012 v 12:45 | ilon |  Mé fotografie přírody a jiné
Včera jsem měla dovču, potřebovali jsme něco odvézt na chatu - a řeknu vám, byl to krásný den. To, jak člověk vypadne z města, nemá chybu a já se těším, až se mi to povede na déle, než na jeden den :-)

Počasí bylo ukázkové, po zahradě létali motýlci, bylo nádherně - prostě POHODIČKA

Tenhle žluťásek, ten tam létal celou dobu, asi se mu u nás líbí :))) No, sice se mi klepala ruka, když jsem si ho pro vzpomínku natočila, ale nedá se svítit :-) Ty fialky ho hodně lákaly.No a protože mě zahrádka sice baví, ale zase na druhou jsem docela líná se tomu nějak extrémně věnovat, tak jsem si vysázela krokusy, ale nevím, jak je to možné, a proč mi ze záhonku "odcestovali" a mám je všude možně v trávě. Ale mě to nevadí, alespoň kolem nich nemusím plejt plevel :D
Zbytek fotek dám pod perex :-)

Jinak o víkendu má být prý docela ošklivo - přiznávám dobrovolně - jsem nadšená !!! :))) To není ironie - OBČAS miluju, když je ošklivo, já si pustím nějaký pěkný film, a nebo si dám nějakou super hru. Teď hraji na Xboxu Battlefield - tomu říkám ZÁVISLOST *)
No, o hrách, XBoxu, Kinectu a jiném tady stejně brzy bude článek, to mi nedá. A určitě vás to bude moooc zajímat x)))

Dneska je zatím krásně, tak si ten den hezky užijte ***

Ne, to mi nedá, tohle sem musím ještě dát !!!! MASAŘKA :D :D :D - promiň Bille :)))) Jinak je úžasný, jak jsou pořád poslední dobou veselí, dřív jsem je podezírala, že jedou snad v nějaké chemii, ale asi ne - to jsou endorfiny ze sportu - super, to budu muset také vyzkoušet :)) Krásný modýlek - vidím, že si Bilda pořídil nový kousek do své sbírky kšiltovek :)))
Ale jinak ta kérka, ta se mi nikdy neokouká, to je nádhera, tohle tetování na ruce se mi opravdu líbí :-)


Život na smetišti, aneb sběrači

26. března 2012 v 9:51 | ilon |  Články
Někdy se člověk opravdu diví, jak někteří lidé dokáží žít. Já vím, že to je nemoc, a že je těžké ji léčit - patří mezi obsedantně kompulzivní poruchy, kdy závislost na věcech ohrožuje až život daného jedince. Oni nedokáží nic vyhodit a jejich domy se tím pádem mění v ohromná, páchnoucí smetiště, kde by dobrovolně žádný zdravý člověk nebydlel.

Tato paní je závislá na hromadění potravin - asi jedna z nejnebezpečnějších věcí. Našli u ní potraviny prošlé i několik desítek let a nechtěla se rozloučit ani s jogurtem, který byl prošlý několik měsíců. Divím se, že vůbec ještě žije...Těmto lidem nevadí se doma brodit v odpadcích, většinou přijdou o všechny své blízké, protože to je emočně dost vyčerpávající, když si nedají a nedají říct. Nejhorší je, když tam jsou děti... Ty pak končí v dětských domovech, když se s tou závislostí rodiče nedokáží vyrovnat.

A musel to být dřív hezký dům, prosluněný ...


To je opravdu hnus, divím se, že dávno nevyhořeli....


Tenhle pořad dávají na Spektru. Jedna těžce duševně narušená paní, -- protože se nedostala k záchodu a měla ho nepoužitelný, -- tak radši nosila plenky pro dospělé - nepochopitelné, že ? Je vidět, že lidská psychika je velmi složitá.
Když jde pouze o věci, čímž si ti nemocní lidé škodí sami sobě, to ještě "jde"... Horší je, když trpí poruchou, že hromadí zvířata. Tato "láska" k zvířatům je opravdu obludná, zvířata v jejich "péči" neskonale trpí a je to prostě strašné. Někdy je to nemoc, jindy zase byznys, tady spíš nechápu ty lidi, co si zvíře od takovéhoto majitele koupí...

Opravdu něco šíleného, zrůdné...
Tady už zvířata budou mít klid, někdo to nahlásil a ona budou zachráněna. Doufám, že našla hodné nové majitele, kteří jim dají lásku, a jak tak koukám na ty šílený klece, tak i hodně volnosti. Když si představím toho našeho andílka, co máme doma, že by Abinka žila v takovéto kleci...ne, to nejde.No nic, i když je tenhle článek docela nechutný, tak mi to stejně nedá, popřeji vám hezké pondělí, doufám, že máte pěkný den, nejste smutní, ale naopak, že se radujete z krásného počasí, co teď panuje :-)
A protože to sluníčko opravdu pálí, tak si třeba pro radost kupte nějaké pěkné brýle, Tomovi sluší, a moc * Musím tenhle článek něčím vylepšit a Tom tady už opravdu dlouho nebyl.


Krásné pondělí ***
Celý vesmír....♥

24. března 2012 v 20:13 | ilon |  Moje tvorba
Tahle animka, když jsem ji dělala, tak ve mě vyvolala ty vzpomínky na ty krásný začátky... Všechno se mění, nic s tím nenaděláme, a když se může zdát, že se něco mění k "špatnému", tak nikde není psáno, že se to nemůže změnit - ne zpět, ale k něčemu lepšímu, jinému a úžasnému.♥
Jenže ruku na srdce, vše se mění, a i kdyby Bill vypadal pořád stejně, tak to NIKDY nemůže být ta stejná euforie, jako na začátku.
A vůbec - zázraky se nedějí. To by jsme museli věřit na víly. Nedává to smysl ? To nevadí - a přece se točí !!! :))))

Dobrou noc a pěkné sny - třeba o tom, že jste někde nahoře (ne mrtví :))), a okolo vás je jen nekonečný vesmír a hvězdy*** A třeba vám tam k tomu bude někdo zpívat :-)

A nedá mi to a musím sem dát krásná slova, která mi k tomuhle obrázku na Deviantartu napsal Lord-Hallowell - on vždy umí najít něco krásného. A sám píše, na DA má úžasné věci, jsem ráda, že jsem na něj v tom virtuálním světě narazila, stejně, jako na jiné, třeba Pryate, prostě jsou tam moc milí, stejně, jako vy tady :-)


He first looked to the Cosmos
The Infinitude of Space
And saw every Star and Planet
That exists in every place.
He thought of the Rounded Earth
Spinning in Rotation
And all four Seasons that occur
In yearly Circulation
He thought about the Darkness
And he thought about the Light
And he thought about the Sun and Moon
That help the Day and Night.
~Emile Zwayne

And so I am the last of my kind, well one of the last. For the only ones left are me and my brother. But as I said we are the last and we are forever now doomed to roam the reach between worlds, that which your planet calls Space.

Musím říct, že ten prográmek Magic Particles se proměnil u mě v těžkou závislost :)))

Tráva a tenis a Bill a temný les

23. března 2012 v 11:58 | ilon |  Moje tvorba
Trávu sem dávám, protože pohled na ta pohybující se stébla ve větru je uklidňující a v dnešní uspěchané době si člověk ani neudělá čas jen tak si lehnout do trávy a pozorovat mraky na obloze.
No dobře, já to udělala. Teda, už jsem zapomněla, jak ta tráva dokáže protivně píchat a zamotávat se vám do vlasů, jak tam leze plno hmyzu a zrovna, jako z udělání na obloze ani mráček x))))
Tak, nahoře máme den, teď si dáme noc. Má to spojitost, protože dát si takhle v noci cigaretku a dívat se přitom na třeba na hvězdy, to má také svoje kouzlo :))) Neukamenovat mě prosím :))) No a když kolem vás třeba poletují světlušky ...


No a tady máme tenistu :)) Já vím, že už jste to všichni viděli, ale tohle tady nesmí chybět !!!Ne - ta kšiltovka mu k té hlavě snad opravdu přirostla !!! No, nebudu to rozvádět, spíš by mě zajímalo, jestli z toho nebude nějaké video, protože Bill mi prostě přijde takový ...nešikovný... A fakt nevím, proč, třeba je skvělej sportovec. Ta postava - no páni !!!! Hlavně, ať to nepřežene. Ta černá ruka, ach jo... Ale jinak se mi na té fotce líbí, je to zase něco úplně jiného, v teplákách je moc často nevidíme :))

Děkuji moc, beepinko, za ty odkazy :-)


Co dodat ? Tak asi jen to, že máme PÁTEK !!!! Paráda, euforie, bude zase víkendová pohodička, tak si to pořádně užijte a ať vám všem ten víkend hezky vyjde :-)

Kotě**

21. března 2012 v 18:03 | ilon |  Moje tvorba
Tak zaplácneme mravenečky a dáme sem pro změnu Billa.
Ani nevím, jestli jsou ohledně TH nějaké nové fotky, vlastně ani nevím, kde bych je měla hledat, ale tak co, u vás je najdu a to je důležité :-) Těším se na okamžik, až se zase třeba na netu objeví útržek nějaké nové písničky, na ten malinký kousek Pain of Love tenkrát - to nezapomenu ♥

No nic, kotě** x))) Takový malý zvěřinec tady. Nejřív mravenci, pak kočka, no příště bude třeba tygr. Nebo žirafa, vzhledem k něčí výšce x)))Mravenci

21. března 2012 v 11:29 | ilon |  Mé animace přírody
Tohle bude VELMI poutavý článek a určitě bude každého šíííleně zajímat x)))) Ach jo, no dobře, ale já mám hmyz ráda a občas si takovým článečkem radost udělat musím.**

Mravenci nám mohou připadat jako velmi protivná stvoření, ale jejich život je velmi fascinující, není to jen ten otravný hmyz, který nás poštípe, když si náhodou sedneme přímo do mraveniště :)))
Mravenci jsou velmi inteligentní stvoření, která znají základy zemědělství, pro svou potřebu "chovají" mšice (které chrání před ostatními predátory), znají války, otroctví, dokáží se vyrovnat s náhlými zvraty počasí, dokáží se orientovat podle slunce - a to vše mnohem dříve, než na tyto věci přišlo lidstvo...

Mraveniště, jako taková jsou obdivuhodné stavby, které jsou založeny tak, aby pohlcovaly sluneční záření, ale dělnice budují různé šachty, aby mraveniště bylo náležitě odvětráváno a nepřehřívalo se. V létě je budují, v zimě uzavírají proti chladu - dokonalá regulace teploty.
A věděli jste, že mravenci umí chodit po vodě ?

Chtěla jsem dětem koupit takovou tu "mravenčí farmu", kde můžete pozorovat, jak si mravenci dělají chodbičky, jak žijí, ale pak hrůza z toho, že by se mi rozutekli po bytě, mi v tom zabránila :)))


Tak, dnes se nám to "láme", už jen dva dny a víkend je zase tady :)))
Hezký den vám všem Líbající

Podmořský svět

20. března 2012 v 15:28 | ilon |  Moje tvorba
Ach, to je zase kýč x)))) Ale mě to nevadí, já takovéhle věci dělám ráda, zvláště, když je do toho zapojený program Magic Particles, to nejde odolat !!!!
Kolem Billa si plují zlaté rybky, kdo ví, třeba mu splní nějaké to přání. :-)


Dnes máme krásně, i když to ráno - to bylo šílený !!! Jinovatka, kosa - děs běs. Ale tak když se někdo oblékne vyloženě jarně, protože se mu nechce odpoledne tahat s bundou, tak to pak má :)))

Hmm - teprve úterý... No nic, nejde žít jen o víkendech, to by nám ten život pěkně rychle utekl, tak se holt budeme radovat i z takového "nijakého" dne.

Takže buďme sebevědomé, žádné uťáplotinky, jsme přeci krásné - (krásní - vy muži, co sem občas zajdete, ale nenapíšete ten koment ne a ne x))) - a víme to o sobě !!! :))) Jako Snape. Ach jo - toho opravdu miluju - z Harryho Pottera zrovna jeho mám nejraději, prostě borec. No, samozřejmě, že jsi krásný a sexy :))

Mějte hezký jarní den a ať vás nezdolají žádné jarní deprese, nebo únavy !! LíbajícíRoční období

18. března 2012 v 8:19 | ilon |  Mé animace přírody
Většinou každý z nás máme nějaké to přírodní období nejoblíbenější, něčím nás přitahuje víc, než ty ostatní. I když na druhou stranu všechna ta období mají něco do sebe.
Já jsem zjistila, že mám asi ráda všechna a jsem ráda, že žijeme v pásmu, kde si můžeme vychutnat jak léto sálající horkem, tak i sněhové vánice. Před zimou se šíleně těším na první sníh, na Vánoce, před létem se těším na koupání a na letní dovolenou, líbí se mi vše. Jsem klikařka x))))
Včera jsme si vychutnávali skoroléto, bylo to úžasný, sluníčko pálilo jako divé - no paráda. Doufám, že jste byli někde venku a pořádně si to užili :-)


Jaro

Nádherné období, kdy se začíná všechno probouzet, vyraší ze země nádherné kytičky plné barev, všechno se začne zelenat a voní zem. O rozkvetlých jabloních ani nemluvím, to je krása, která až zabíjí. Jako Bill x))) Ježiši, tohle jsem si nemohla odpustit x))))Léto

Tak na léto se asi těší většina z nás, i když přiznávám, že ta úmorná vedra mi někdy lezou na nervy, ta mám ráda jen někde u vody, ale ve městě to prostě není ono.
Ale pak, když se začne smrákat, prodlužují se stíny, vzduch se začne ochlazovat - ááách - to je potom úžasné a na letní večery nedám dopustit. A třeba na takovýto pohled také nedám dopusit.♥
Podzim

Tak podzim je nádherně barevný, to se musí líbit každému, je to takové zklidnění, miluju podzimní deště a vůbec, je to zvláštní, krásné období.
Zima

Tak zima.... Já se vždycky tak strašně těším na zimu, když začnou padat první vločky je to úchvatná podívaná, a takový ztichlý les uprostřed zimy má svoje ojedinělé kouzlo.